dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 68
  1. #41

  2. #42

    Domyślnie

    to jest fajny dozowniczek : http://merida.com.pl/catalogue.phtml...oduct_id=73242
    Wiem, bo po pierwsze sam taki użytkuję, a po drugie sam takie sprzedaję
    Korpus wykonany z mosiądzu niklowanego i chromowanego. I najważniejsze. Możecie liczyć na pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. A jeśli chodzi o firmę, to chyba nie trzeba przyblizać, praktycznie w każdej toalecie publicznej wiszą urządzenia Meridy . Produkt made in Poland, a bliżej to made in Tyniec Mały pod Wrocławiem
    piotr

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaszak Zobacz post

    Ale meega kaszak, dałaś czadu! masz dzień spełniania życzeń??

    na westwingu dzisiaj też są śliczne czarne i białe, ale nie kupię, bo mnie mąż pogoni, bo kuchni jeszcze nie ma, a ja już szaleję itp.... ale pokażę wam:



    Ostatnio edytowane przez eveee ; 09-11-2012 o 22:20
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał eveee Zobacz post
    Ale meega kaszak, dałaś czadu! masz dzień spełniania życzeń??
    No jakby Ten też mi się okrutnie podobał ale zwyciężył "kangur" ze względów praktycznych.

  5. #45

    Domyślnie

    właśnie, patrzę na mój zmywaczek i ściereczkę obecnie w opakowaniu po lodach i mam mega zagwozdkę co z tym zrobię w nowej kuchni hmmmm
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  6. #46

    Domyślnie

    U mnie zmywaczek leży sobie w małej komorze - nie mam na niego żadnego pojemnika, nawet po lodach Ale ja właśnie dlatego chciałam zlew 1,5 komorowy, żeby gąbeczka właśnie w tej małej komorze sobie spoczywała
    Tylko tu i teraz.

  7. #47

    Domyślnie

    asizo nie śmiej się ze mnie, to opakowanie jest po bardzo dobrych lodach
    a poważnie to masz rację, u mnie też będzie 1,5 komory i pewnie skończy się tak samo (mężu i tak wrzuca ścierki gdzie popadnie, choć ja tam się cieszę, że w ogóle co jakiś czas się za nią złapie)
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  8. #48

    Domyślnie

    eveee, co do lodów nie mam wątpliwości, na pewno były bardzo dobre
    u mnie ta gąbka w komorze ma same plusy - nie widać jej (mam kuchnię otwartą), jest zawsze pod ręką, łatwo ją wziąć i odłożyć na miejsce. Gdybym miała ją w takim dozowniku z miejscem na gąbkę, to na pewno musiałabym go cały czas wycierać, bo ja nie lubię jak się lepi od płynu lub są zacieki. A minusów trzymania gąbeczki w małej komorze nie widzę.
    Tylko tu i teraz.

  9. #49

    Domyślnie

    to te lody - mmmmm polecam

    zaraz dostanę po łapach za OT

    To jeszcze, żeby nie było, wrzucę ładny dozowniczek, choć drogawy:



    Asizo, myślę że pomysł z małą komorą jest ok, tylko jeszcze zostaje szczotka do naczyń i ściereczka. Co robisz ze ściereczką do blatu?
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  10. #50

    Domyślnie

    eveee, szczotki nie mam. Nie używam. Więc jest tylko zmywak-gąbka. A na ściereczki mam miejsce pod zlewozmywakiem (mam taką półeczkę w szafce).

    A te lody uwielbiam. Moje ulubione zaraz po caffe latte od Grycanek
    Tylko tu i teraz.

  11. #51

    Domyślnie

    Dzięki asizo, jesteś nieoceniona!
    muszę spróbować tych grycanek koniecznie
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  12. #52

    Domyślnie

    Alez wy jesteście minimalistki.

    Proszę, może takie:










  13. #53

    Domyślnie

    Matko, czego to ludzie nie wymyślą! fajne, choć niektóre nie nadają się do podwieszanego zlewu. Ale pomysły super!
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo Zobacz post
    eveee, co do lodów nie mam wątpliwości, na pewno były bardzo dobre
    u mnie ta gąbka w komorze ma same plusy - nie widać jej (mam kuchnię otwartą), jest zawsze pod ręką, łatwo ją wziąć i odłożyć na miejsce. Gdybym miała ją w takim dozowniku z miejscem na gąbkę, to na pewno musiałabym go cały czas wycierać, bo ja nie lubię jak się lepi od płynu lub są zacieki. A minusów trzymania gąbeczki w małej komorze nie widzę.
    Eee, nic mi się nie lepi, przecież nie wsadzam tam tej myjki brudnej. I nic mi nie zacieka. Ten dozownik hamerykański jest, nic tam nie ma prawa ściekać. A umyć go od czasu do czasu trzeba, jak wszystko.

  15. #55

    Domyślnie

    Dziewczyny nie orientujecie jak jest z samodzielnym wycięciem otoworu pod dozownik na płyn w zlewie z fragranitu (Franke), nie pomyslałam o tym kupując zlew, a butelka z płynem uroku nie dodaje. Teraz zastanawiam się pomiędzy jakimś ładnym dozowniczkiem- np takie jakie pokazujecie albo nad samodzielnym wycięciem otworu na taki podwieszany, który podoba mi sie najbardziej ale podejrzewam, że wtedy stracę gwarancję
    A u mnie gąbeczka i ściereczka też ma miejsce w małej komorze a nawet wsadzam tam butelke z płynem żeby jej za bardzo nie było widać

  16. #56

    Domyślnie

    zuza74 - jaki konkretnie model zlewozmywaka masz?

  17. #57

    Domyślnie

    franke SID coś tam z Fragranitu kolor onyks

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuza74 Zobacz post
    Dziewczyny nie orientujecie jak jest z samodzielnym wycięciem otoworu pod dozownik na płyn w zlewie z fragranitu (Franke), nie pomyslałam o tym kupując zlew, a butelka z płynem uroku nie dodaje. Teraz zastanawiam się pomiędzy jakimś ładnym dozowniczkiem- np takie jakie pokazujecie albo nad samodzielnym wycięciem otworu na taki podwieszany, który podoba mi sie najbardziej ale podejrzewam, że wtedy stracę gwarancję
    A u mnie gąbeczka i ściereczka też ma miejsce w małej komorze a nawet wsadzam tam butelke z płynem żeby jej za bardzo nie było widać
    A nie ma tam podfrezowanych miejsc na wybicie otworu?
    U mnie otwór wybijał stolarz - udało się bez najmniejszego problemu - trzeba było tylko lekko młotkiem puknąć. Mam zlew Blanco, granitowy.
    Tylko tu i teraz.

  19. #59

    Domyślnie

    u mnie były już wybite dwa otwory po jednej i drugiej stronie w zależności od tego na którą stronę chcesz zmontować zlew, a potem w tym drugim otworze montuje się takie pokrętło które zamyka odpływ w zlewie, czyli pomysłowo a fragranit to bardziej takie tworzywo.

  20. #60

    Domyślnie

    Jeżeli pod spodem zlewu są podfrezowania, to możesz robić dodatkowe otwory bez obawy utraty gwarancji.
    Jeżeli nie ma, to lepiej zapytać serwisu - http://www.franke.com/kitchensystems...is/serwis.html i zachować odpowiedz, szczególnie jak napiszą, że można i nie traci się gwarancji.
    Tym bardziej, że na allegro widzę zlew SID półtorakomorowy z dozownikiem obok baterii, czyli miejsce powinno być. Na rysunku technicznym oczywiście nic nie ma zaznaczonego
    Serwis na pewno ci też napisze, że otwór musi być zrobiony zgodnie z sztuką budowlaną, aby gwarancja była ważna

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony