dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuza74 Zobacz post
    u mnie były już wybite dwa otwory po jednej i drugiej stronie w zależności od tego na którą stronę chcesz zmontować zlew, a potem w tym drugim otworze montuje się takie pokrętło które zamyka odpływ w zlewie, czyli pomysłowo a fragranit to bardziej takie tworzywo.
    zuza, u mnie był otwór na baterię i otwór na na to pokrętło właśnie. Ale obok otworu na baterię i obok otworu na pokrętło były jeszcze podfrezowania do ewentualnego wybicia. Jeden, ten obok baterii, wybity został właśnie na dozownik.
    Fragranit to takie bardziej tworzywo - racja. W Blanco nazywa się to Silgranit - jeden pies.
    Tylko tu i teraz.

  2. #62

    Domyślnie

    dzięki dziewczyny, powiem szczerze, że przed montażem nie zauważyłam żadnego frezu do wybicia i po waszych wpisach zwatpiłam ale teraz pooglądałam jeszce zlew od spodu ( z latarką) i nie ma żadnych podfrezowanych otworów a zdjęcia z zamontowanym dozownikiem widziałam, może trzeba było przy zmówieniu zaznaczyć, żeby wybili dodatkowy otwór. Jednak napiszę do serwisu (już raz do nich pisałam w sprawie ich pasty twister do czyszczenia zlewów, na stronie polecali ją i do stalowych i granitu a o fragaranicie ani słowa, więc się musiałam upewnic)

  3. #63

    Domyślnie

    Z dozowników do płynu polecam dozowniki marki Villeroy&Boch. Sam jestem szczęsliwym posiadaczem takiego dozownika i jestem bardzo zadowolony. [moderowano ]

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7f780fcfed72767128b06f0f218fcf9d.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	10,1 KB
ID:	201102  
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 17-07-2013 o 09:50

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetka82 Zobacz post
    uzytkuje dozownik blanco i jestem bardzo zadowolona..nic sie nie dzieje przy zlewie nie stoja butelki z plynem-zawsze porzadek..wczesniej mialam 2 dozowniki made in china - nie polecam wytrzymuja do ok roku a pozniej tragedia. rodzice rowniez maja blanco i uzywaja juz 7 lat
    o, u mnie w domu też jest blanco. został zainstalowany po tym, jak inny dozownik no name zaczął po prostu rdzewieć. teraz nie ma tego problemu .
    już na swoim <3.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c

  5. #65
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    daria1005

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    27-230
    Posty
    10

    Domyślnie

    Ja w łazience mam taki:

    Służy mi już dobre kilka lat, łatwo utrzymać go w czystości i łatwo nalewa się do niego mydła. Jestem bardzo zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 18-07-2013 o 17:00 Powód: Zdjęcie zamiast linku do sklepu...

  6. #66
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    s.nowakowska

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-559
    Posty
    17

    Domyślnie

    Ja mam Franke Comfort i jestem bardzo zadowolona, chociaż sprawdzalam dzisiaj na allegro i cenowo to raczej średnia półka niż niższa. W każdym razie sprawdza się, planuję zakupienie drugiego do kuchni.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c

  7. #67

    Domyślnie

    [QUOTE=kaszak;5629233]Alez wy jesteście minimalistki.

    Proszę, może takie:


    /QUOTE]


    Mam rok i nie polecam zachdzi to czarnym grzybem nie do wyczyszczenia szukam innego rozwiązania, bo po dwóch latach zepsuł mi się dozownik do płynu . Teraz szukam dwa w jednym coś na płyn + schowek na szmatkę

  8. #68
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar iwona878
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-225
    Posty
    24

    Domyślnie

    a ja kupiłam ostatnio w biedronce takie pastelowe

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony