dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 163
  1. #41
    Guest

    Domyślnie

    A przy okazji, jaka jest praktyczna różnica pomiędzy wkładami żeliwnymi, a wkładami stalowymi?

  2. #42
    Guest

    Domyślnie

    A przy okazji, jaka jest praktyczna różnica pomiędzy wkładami żeliwnymi, a wkładami stalowymi?

  3. #43
    Karol N
    Guest
    Karol N

    Domyślnie

    Cytat Napisał buber
    Jestem z gorzowa i wiem że firma Hajduk ma uznaną renomę na tym rynku paru znajomych ma wkłady od nich i są zadowoleni
    Byc moze maja renome ale jak beda tak robic jak robia tzn. "olewac" klienta to ja szybko straca. Zamowilem bezposrednio w firmie i przy rozmowach przed zamowieniem na ogol mili. Prosilem nastepnie o oferte na obudowe i bez odpowiedzi mimo parokrotnych ponaglen. Wyglada na to ze komunikacja wewnatrz firmiy nie dziala albo maja tyle zamowien, ze im na kliencie nie zalezy. Mam nadzieje, ze produkcja wyglada nieco inaczej i nie zapomna mi przyspawac ktoregos boku albo krocca do dymu .
    Obiecali zrealizowac zamowienie 2 do 3 tygodni. Dwa juz powoli mijaja i czekam z napieciem co dalej.
    Pozdr
    Karol N.
    Karol N.

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    Kominki stalowo-szamotowe robione sa na zamowienie , jest ich tyle typów ze "na składzie" maja po kilka najpopularniejszch modeli. Ta ogromana ilość typów [profile szyb ,sposób otwierania, wysokosc szkła] daje nieporównywalnie wiekszy wybór jak żeliwniaków. Jak Ford robił dowolny kolor byle czarny...to miał autka szybko , jak masz 1000 opcji do wybrania to poczekaj te 2-3 tygodnie ... Szyja " DLA CIEBIE" ubranko na miare.. W Sparthermie czekam na wkłady po 4-5 tygodni a czasami 6 i jest OK ... Szadam zgłoś sie do dilerów Hajduka po obudowe ...Hajduk to PRODUCENT WKŁADÓW a obudowy to przy okazji i raczej blisko Gorzowa .... Czy jak kupujesz cegłe to cegielnia stawia ci dom? Teska .... osłabiasz....

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysiekS
    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.115

    Domyślnie

    Zastanawiam sie nad modelem Volcano S o mocy 14 Kw. Czy znacie uzytkownikow tych wkładow, ktorzy mogą podzielic sie swoimi doswiadczeniami ?

  6. #46
    Darek Biela
    Guest
    Darek Biela

    Domyślnie

    Podstawowa zaleta modelu S jest możliwość posadowienia szyby bardzo blisko podłogi, no i ta wielka szyba . Jest to wkład wyjatkowo płytki o bardzo rozbudowanej ceści czopuchowej . Pare sztuk poszło od nas w świat i bez reklamacji .. Znaczy sie OK ..

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Kodi....masz ładną obudowe kominka

  8. #48

    Domyślnie

    Dzięki Teska

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    Trochę "przykadzę" jak z kominka, bo zrobiło mi siejakoś nijakowo po postach w tym wątku.
    Szczerze podziwiam "działania budowlane" Kodiego i może by to lepiej zbrzmiało w komentarzach do jego dziennika budowy ale pisze tu bo akurat czytałem interesujcy mnie wątek i odniosłem, może się mylę, wrażenie jakby Forumowicze nieco obniżyli poziom "lotów" w wypowiedziach. Mr. Kodi pozdrawiam Pana i całą Pana rodzinę, podziwiam raz jeszcze życzę dużo miłych i spokojnych dni w domu, na tarasie, przy komiku i ogrodzie.
    PS.Podobnie jak moja tak i Pana żona ma rację "rzeczy" brudne najpierw.Gall.

  10. #50

    Domyślnie

    Zamówiłam Hajduka Volcano 1V w jednej z firm pod W-wą. Mam czekać 4 tygodnie na dostarczenie wkładu. Trudno.Będę miała czas na mentalne przygotowania do samodzielnego montażu - obiecuję zrobić zdjęcia "w trakcie", chociaż nie będę robić na razie obudowy- chcę zobaczyć, czy połaczenie będzie szczelne.

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysiekS
    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.115

    Domyślnie

    Jaką cene ustalilas i jaki rabat w %?

  12. #52

    Domyślnie

    zapomniałam spytać o zniżkę!!!
    zapłacę 3 100 PLN -czyli wg cennika na stronie Hajduka.
    transport do domu (ok.20km) gratis

  13. #53

    Domyślnie

    jakieś 2 miesiące temu - cena większości kominków poszła w górę. Ja za Volcano 1V płaciłem coś ok. 2700.

    Pozdrawiam

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysiekS
    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.115

    Domyślnie

    Czy uzytkonicy kominkow Hajduk mają do nich jakies zastrzezenia?

    Czy decydując sie ponownie na wybor wkladu wybralibyscie Hajduk, czy tez moze wolelibyscie doplacic te 1500 zł i miec np. Jotula?

  15. #55
    Guest

    Domyślnie

    Dopłacając 1000-1500- zł moge mieć Spartherma PO CO MI Jotul...

  16. #56

    Domyślnie pytanie o wklad kominkowy HAJDUK

    Prosze o porade, czy wklad kominkowy firmy Hajduk jest godny polecenia?
    I jeszcze jedno pytanie czy kominek w srodku ma byc lepej zeliwny czy z szamotu?

  17. #57
    Guest

    Domyślnie

    Ja się zdecydowałam na wkład Prisma E. Nie znalazłam na forum zbyt wielu opinii, mam nadzieję, że moja będzie pozytywna (kominek jeszcze nie zamontowany...) Tez chętnie poczytam o doświadczeniach mam nadzieję szczęśliwych nabywców

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    ja właśnie pod wpływem opinii forum nie kupiłem jaduka
    chaciałem kupic goliata (100x50 z szyba unoszona do góry)
    kupiłem Linea KFD za podobne pieniądze
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  19. #59
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rezi
    ja właśnie pod wpływem opinii forum nie kupiłem jaduka
    chaciałem kupic goliata (100x50 z szyba unoszona do góry)
    kupiłem Linea KFD za podobne pieniądze
    A możesz przytoczyć te opinie? Jakoś nie mogłam nic znaleźć . Co prawda już "po ptakach" w moim przypadku, ale poczytać warto...

  20. #60

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony