dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 369
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 7361

Temat: wnętrze monah

Domyślnie

Nelli, ale jajo

wszystkim odwiedzającym również składam życzenia cudownych wielkanocnych świąt...

...ale w tej miłej świątecznej atmosferze nie zapomnijcie o tragicznym losie biednych czekoladowych wielkanocnych króliczków!!!

Dostępne w wersji mobilnej

Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych  

Domyślnie

ZROWYCH,WESOŁYCH ŚWIĄT
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola

Domyślnie

Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

Domyślnie

no to pozostaniemy w temacie - trochę świątecznych wielkanocnych ozdób.

kuchnia:

(nawlekałam te króliki klnąc na czym świat stoi )

salon:

pokój Zuzki:
    (taktak, wiem, że nawtykane i za dużo, ale tak się cieszyła, jak kleiłam te króliki, że nakleiłam ile wlezie... myślę sobie: a masz, dziecko, nadmiar świątecznych ozdób jeszcze nikomu nie zaszkodził...
    oczywiście kleiłam te króliki klnąc na czym świat stoi )

rodzinka wielkanocnych królików jeszcze śpi, ale już niedługo ruszą do roboty i będą kicać i przynosić prezenty

podsumowując: zmasowany atak wielkanocnych królików

ps. pół dnia myłam te cholerne okna. i co? i oczywiście na zdjęciach wyłażą te wredne, podstępne smugi. chyba nie mam talentu do mycia okien. ewidentnie nie jest to moje powołanie.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS

Domyślnie

do króliczej kolekcji

Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

Domyślnie

Wszystkiego najlepszego na święta
    k

Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!

MIESZKAMY! 11.12.2011

Domyślnie

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY UTEK76 Z RODZINKĄ

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    calico

Domyślnie

W pierwszych słowach:

wszystkiego najlepszego na Święta

W drugich słowach

no cóż, raz kozie śmierć, a ściślej mnie jako osobie na wskroś nieśmiałej, a przede wszystkim niekonsekwentnej...

Z góry mówię, że nie piszę na forum prawie nic, choć już jakieś kilka lat tu jestem. Nie mam tyle siły, samozaparcia i dyscypliny... Zazwyczaj jak już nawet zacznę jakiś post i tak go w końcu kasuję

Ale tym razem... No tym razem nie mogłam się nie odezwać!

Gratuluję serdecznie i chylę czoła! Świetny smak, gust, no i przebogate archiwum! Zazdroszczę

Nagłym impulsem do napisania tego postu stał się bezpośrednio ... regał

Mój ukochany plaster miodu. Ale na razie tłumaczę sobie, że nie jest zbyt praktyczny, bo nie ma żadnej szyby, która powstrzymywałaby mojego odwiecznego wroga, kata i wyrzut sumienia, czyli kurz... no jakoś muszę to sobie wytłumaczyć, anyway

Poza tym widzę, że lubimy bardzo podobne klimaty. Sporo z Twoich wnętrz jest głęboko ukrytych w moim szarografitowobiałonowoczesnoantycznominimalistyc znym sercu

Wykańczam teraz dom i mam naprawdę sporo szarości itp. Moją ostatnią dumą są stalowe grafitowe schody ze stopniami z kraty pokładowej (czy jak to tam się nazywa)

Jestem przeszczęśliwa, że wreszcie na forum pojawiła się bratnia dusza Lubię też zaglądać do editty, choć ona z pewnością o tym nie wie

Pozdrawiam, będę częstym gościem.

Domyślnie

Cytat Napisał calico

Ale tym razem... No tym razem nie mogłam się nie odezwać!
    CALICO!
    a ja jestem PRZE-PRZEszczęśliwa, że to właśnie moja - jakkolwiek nadal przecież dość uboga w realizacje - galeria stała się impulsem do zdarzenia, którego nie można nazwać inaczej, jak "CALICO-AKTYWACJA" i cieszę się bardzo, że forum muratora okazało się przystankiem bratnich dusz. i mam nadzieję, że to nie Twój ostatni post, w moim wątku i w ogóle. i zachęcam do pisania, a przede wszystkim do uwywnętrzniania. tu u mnie w każdym razie bratnie dusze są zawsze mile widziane... szczególnie szarografitowobiałonowoczesnoantycznominimalistyc zne

Cytat Napisał calico
    Nagłym impulsem do napisania tego postu stał się bezpośrednio ... regał Mój ukochany plaster miodu
    ale, ale, który, który? The Hive czy mój ulubiony Opus Incertum??

Cytat Napisał calico
    Wykańczam teraz dom i mam naprawdę sporo szarości itp. Moją ostatnią dumą są stalowe grafitowe schody ze stopniami z kraty pokładowej (czy jak to tam się nazywa)
    APELUJĘ: pokaż je! ja bardzo chętnie obejrzę Twoje realizacje, może będą też dla mnie źródłem inspiracji. tak funkcjonuje przecież forum. jeżeli nie chcesz na forum z powodów nieśmiałościowo-niezdecydowano-niekonsekwentno-jakichkolwiek, to może na maila?

Cytat Napisał calico
    Lubię też zaglądać do editty
    ja też zaglądam do editty. jest co oglądać!

POZDRAWIAM PRZE-PLUS-SERDECZNIE!

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

Domyślnie

monah, dzięki za info o kursie, muszę pomyśleć skąd wygrzebać fundusze
    Pozdrawiam świątecznie

Domyślnie

Cytat Napisał agakz
    monah, dzięki za info o kursie, muszę pomyśleć skąd wygrzebać fundusze
    Pozdrawiam świątecznie
    noooo, trochę to wyniesie - kurs, podróż, pobyt, i jeszcze na materiały na koniec... ale i tak kusi.
    pozdrawiam back

Domyślnie

a ja sie dzisiaj pochwalę wieszakami.

są dwie wiadomości: dobra i zła.

zła to taka, że nie posiadamy szaf - ani jednej. jest miejsce na 2 duże wnękowe szafy, ale to do najtańszych nie należy. wstrzymujemy się zatem.

poza tym bez szafy można żyć... choć co to za życie...

ale dobra wiadomość jest taka, że w przedpokoju powiesiłam wieszaki, i lubię je bardzo.

moje:

mały:

i duży:

oraz wieszak małża:

Zuzek ma swój oczywiście. z Kłapouchym

OWSZEM, panuje u mnie wieszakowa dyskryminacja. OWSZEM, mam dwa a on jeden. OWSZEM, czytuję "Wysokie Obcasy". NIE, nie jestem sfeminizowanym babonem. TAK, uważam, że należą mi się 2 wieszaki a jemu jeden

w zasadzie to i tak musiał go wywalczyć, bo początkowo zamówiłam same z babami. ale powiedział, że w takim układzie to on odmawia współpracy i mogę sobie sama w ścianie wiercić, i że życzy sobie coś mniej zniewieściałego. no to dostał swój, taki dżentelmeński

wieszaki są na zamówienie, robi je dla mnie pewna rękodzielniczka z allegro. solidnie wykonane, obficie obwieszone, a trzymają.

a szafy - kiedyś, kiedyś... bo są bardziej istotne rzeczy.

na przykład:

sypialnia.

Domyślnie

SYPIALNIA.

posiadam również sypialnię, rzecz jasna.

przez pierwszy miesiąc spaliśmy na wielgaaachnym materacu typu bungee – tzn. kiedy kładł się na nim małż, to ja czułam, jakbym uprawiała skoki na linie, czyli bungee jumping. zawsze chciałam, nawiasem mówiąc, ale niekoniecznie w środku nocy. dzięki temu materacowi poznałam uroki życia marynarza i snu na statku na kołyszącym morzu, ok. 7 w skali Beauforta. NIE POLECAM.

całe szczęście łóżko już mamy. poza tym wystrój stanowią kartony, ale to się niebawem zmieni…

a co do planowanego wystroju – BIEL.

początkowo coś mi tam się marzyło w ciemnych, nasyconych fioletach, tak gotycko, barokowo, i nieco mrocznie – no wiecie, coś takiego:

ale potem sobie pomyślałam, że to się może szybko opatrzyć, a takie ściany zmienić będzie trudno. poza tym małż stawał okoniem, coś tam mnie wyzywając od satanistek i tym podobnych. ponadto nie grałoby to z koncepcją góry – a ton narzuciły jasna podłoga, jasne pomieszczenia (okna dachowe), oraz pokój Zuzki i łazienka, które są spokojne. tak sobie pomyślałam, że na dole poszaleję, a góra będzie jasna i intymna.
    no więc co? beże, nieeee. wystarczy łazienka. beże fuj. szarości – o tak, jak najbardziej. ale małż tupie nóżką, szary salon mu wystarczy. hm. no to co? co???

a może tak BIEL?
    tym bardziej, że zapałałam miłością do pewnej białej komody…

oto moje biało-sypialniane inspiracje. głównie w klimacie nieco rustykalnym i tradycyjnym, bardziej kobiecym nawet:

cuuudny komplet - poduchy i narzuta z Zara Home – cena horrendalna niestety

i jeszcze trochę pokazywanych już bieli i szarości z Zara Home:

no i to… może nie tak konkretnie w temacie bieli, ale w klimacie. kocham to zdjęcie:

ale żeby nie było tak rustykalnie, to mam i bardziej nowoczesne inspiracje:

i to przecudne łóżko:

ale bynajmniej nie minimalizm. umówmy się, raczej nie będzie to coś takiego:

ale chciałabym, żeby był to mix tradycji i nowoczesności. ale absolutnie nie minimalistycznie, raczej właśnie w stylu shabby chic spotyka modern i trochę neobaroku. no, wiecie, rozumiecie

jakiś tam kolor będzie , pewnie gdzieś tam przemycę trochę szarości, może na ścianach – ale głównie biel. w tym różne odcienie bieli, bo jak wiemy biel bieli nierówna…

ma być jasno, świetliście, spokojnie, czysto… no i tu chyba leży kot pogrzebany , bo jak już wspominałam moja sypialnia to miejsce, gdzie gromadzi się ok. 85% zasobów światowego kurzu. moja walka z kurzowymi kotkami trwa i trwać będzie….

ma być dużo powietrza i światła.

ma być biało.

a jak biel się znudzi to zawsze można będzie pacnąć fiolecik

Domyślnie

a na razie w sypialni stoi tylko łóżko oraz kartony. ale powiem Wam, że ubóstwo wystroju tego wnętrza rekompensują takie oto widoki:

i kto by się tam przejmował kartonami?

CDN.

Domyślnie

Monah może w swoich poszukiwaniach białej sypialni wypatrzyłaś gdziej białe łóżko,ale pojedyńcze. Baaardzo chciałabym takie do pokoiku córki, a wszystkie które widziałam to badziewna płyta wiórowa. Pewnie zostanie zamawiać u stolarza ,a nie mam sprawdzonego.
    Jeśli coś masz w miarę rozsądnej cenie to proszę o namiary?
    Ja do naszej sypialni przemycam fiolet . Będzie biel +fiolet + szary

Domyślnie

iva_marti - chyba niewiele mogę poradzić, bo nie szukałam pod tym kątem.

ale ja bym swojej córce kupiła leżankę-łóżko Hemnes z Ikei. taktaktak, wiem - IKEA, fuj. ale jestem urzeczona serią Hemnes, a ta leżanka to mistrzostwo świata po prostu:

jak sama napisałaś, to wiór i badziewna okleina

mogłabyś jednak kupić wersję surową (czarną) - to jest lita sosna. a następnie zetrzeć i pomalować samodzielnie na biało. i przecierki można by zrobić... ale czy gra byłaby warta świeczki?

Domyślnie

a tak w ogóle, to co Wy na to? łóżko-drzewo:

kowalstwo artystyczne, Tree Bed by Shawn Lovell

bomba, nie?????

Domyślnie

Cytat Napisał monah
    a tak w ogóle, to co Wy na to? łóżko-drzewo:

kowalstwo artystyczne, Tree Bed by Shawn Lovell

bomba, nie?????
    Dla mnie rewelka! Wesołych Świąt, Monah !
    Właśnie wróciłam ze swiątecznej podrózy i sprawdzam co u Ciebie, i jak zwykle jest co czytac i co oglądac
    Komplet z Zara Home powalił mnie na łopatki. Jaka szkoda, ze w Polsce jeszcze nie ma tej linii
    Ja też się zastanawiam nad białą sypialnią, ale momentami mnie bierze na łózko
    w barwie gorzkiej czekolady i wtedy cała biała opcja upada
    Wichrowe wnętrze
    WICHROWY KOMENTARZNIK
    Happiness is a journey ... not a destination!

Domyślnie

Cytat Napisał inez5
    Dla mnie rewelka! Wesołych Świąt, Monah !
    Właśnie wróciłam ze swiątecznej podrózy i sprawdzam co u Ciebie, i jak zwykle jest co czytac i co oglądac
    Komplet z Zara Home powalił mnie na łopatki. Jaka szkoda, ze w Polsce jeszcze nie ma tej linii
    Ja też się zastanawiam nad białą sypialnią, ale momentami mnie bierze na łózko
    w barwie gorzkiej czekolady i wtedy cała biała opcja upada
    wesołych, smacznego, mokrego, Inez! trochę post factum, no ale cóż

a Zara Home jest w Polsce. konkretnie w Poznaniu. byłam zaraz po otwarciu, afkors. ceny paskudne, oferta dość ograniczona. ale cudowne mają narzuty i poduchy ozdobne. te ze zdjęcia też. oczywiście padłam ofiarą i okrutnie spodobała mi się jedna narzuta za 499 zł
    poza tym fajne pościele i ozdoby, dużo tekstyliów ii akcesoriów kuchennych. no i kolory, feeria barw po prostu.
    a wiesz, że w Zara Home nie ma mebli? na zdjęciach mają cudowne, ale tak naprawdę to tylko na potrzeby aranżacji. przynajmniej tak twierdziła ekspedientka.

Domyślnie

Dzięki,póki Święta trwają - zyczenia się liczą

Jest w Poznaniu ?! A moze jest też w Wa-wie? Tam bywam częściej

Szkoda, że nie ma mebli ale w koncu to firma tekstylno- modowa

Ja to z utęsknieniem wypatruję Habitatu w trójmieście- miał byc rok temu a wciąż nie ma
    Wichrowe wnętrze
    WICHROWY KOMENTARZNIK
    Happiness is a journey ... not a destination!

Strona 7 z 369

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia