dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 40
  1. #1

    Domyślnie domek pod modrzewiem

    Witam sie i ja w końcu..na forum jestem od grudnia 2011, ale podglądam forum już duzo dłużej
    Nasz domek mamy dzięki naszej córeczce..dotychczas mieszkalismy w niewielkim dwupokojowym mieszkaniu w nowym budownictwie..na poczatku w dwójkę..potem w trójkę (bokser Brego)..potem pojawił się kot (Gimmlie)..a na samym końcu nasz synuś..i było nam dobrze..do czasu, gdy okazało się iz na świecie ma się pojawić nasza córeczka..wtedy stwierdzilismy, ze nie ma na co czekać..i zaczęlismy szukać innego lokum..nasz domek-szeregowiec znaleźlismy w kwietniu 2011 roku..
    ogłoszenie nie było zachęcajace..okna - stare garaż - mozliowsc wynajęcia itp..pojechaliśmy niechętnie, bo jak to w nowym domu stare okna? okazało się, że owy wpis to błąd na stronie..okna a jakze nowe..garaż w budynku..razem z poddaszem uzytkowym powierzchnia domu 209m2..decyzja zapadła szybko: BIERZEMY!!!! i tu klops, bo domek, który ogladalismy był juz sprzedany..natomiast nasz miał sie dopiero wybudować..no ale niezrażeni i tym faktem załatwilismy wszystkie formalności i w maju stalismy się posiadaczami obietnicy dewelopera, że do kwietnia 2012 wszystko bedzie skonczone ale jak to w tym kraju bywa..deweloper sobie, a rzeczywistośc sobie..ostatecznie domek skonczony został we wrzesniu 2012 roku i wtedy tez wprowadzilismy się
    Ostatnio edytowane przez shenkoka ; 13-07-2015 o 22:35

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    witam się jako pierwsza/ pieknie w twoim domu

    przepiękny pomysł z fototapetą w kuchni. i fajne siedzisko dla maluchów.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eedytaa

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Kod pocztowy
    05-503
    Posty
    206

    Domyślnie

    hej
    przywitam się i ja
    bardzo fajny pomysł z fototapetą w kuchni i to siedzisko - ekstra
    co jest na ścianie w łazience na górze - te szare kamienie?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    witam się i ja

    siedzisko w kuchni niesamowicie mi się podoba

  5. #5

    Domyślnie

    A mi się bardzo podoba narożnik co to za model?

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamiku
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    741

    Domyślnie

    Witam sie i ja
    Pomysl na sciane w kuchni super w ogole domek w przyjemnych klimatach i rzeczywiscie jest sporo elementow, ktore u siebie mam lub planuje

  7. #7

    Domyślnie

    Witam w moich skromnych progach..bardzo mi miło Was gościć

    eedytaa na ścianie jest stone master avignon http://www.stonemaster.com.pl/sm_pl/ofe_avignon.html

    edak narożnik to tak naprawdę trzy moduły, któr mozna łaczyc lub ustawic rozłącznie firmy New Look model Elements

  8. #8

    Domyślnie

    Hej i ja się witam
    Bardzo podoba mi sie pokój kruszynki-jest bajeczny i siedzisko w kuchni.Piękne płytki w łazience.
    Chciałam podpytac gdzie kupiłas i ile kosztowały drzwi te szklane do pralni i czy one są rozsuwane czy normalnie sie zamykają?

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Fajny, przestronny dom!

    Czy możesz napisać, czy deski w łazience na dole to panele Quick Step, czy "prawdziwe" drewno?
    Jak się sprawdza?

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamiku
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    741

    Domyślnie

    shenkoka, odpowiedz na Twoje pytanie odnosnie sygnaturki znajdziesz w moim watku

  11. #11

    Domyślnie

    Witam kolejnych gości

    lea** drzwi robił mi szklarz na zamówienie..są przeuwne..koszt około 1200zł (o ile dobrze pamietam, bo robił mi też w jednym zamówieniu drzwi do hallu, ktore pewnie gdzies tam zamieszcze )

    sharlotka tak quick step lagune palisander..powiem tak..efekt super, ale nie powiem..trzeba o nie dbać..poniewaz mamy otwarta kabinę to jeszcze dodatkowy stresik..kupiliśmy niby ten ichni klej na łączenia, ale pewności nie mam..w każdym razie ja jestem zadowolona

    kamiku dziękuję

  12. #12

    Domyślnie

    Hej, hej

    Bardzo podoba mi się lampa z kogucikami, dolna łazienka, no i rzecz jasna cegła

    Pomysł z wykorzystaniem Waszych zdjęć w kuchni też ciekawy - bliscy pięknie umilają Ci pichcenie

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Wpadam i ja niesmialo i gratuluje bardzo przytulnego domu-pomysl na sciane w kuchni-SWIETNY,lazienki MIODZIO a lampa filcowa MISTRZOSTWO SWIATA!!!

    POZDRAWIAMI GRATULUJE

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Witam i ja. Przybyłam pooglądać, pochwalić i potowarzyszyć

    Bardzo proszę o namiar na przybornik toaletowy w łazience z kamieniem (ten stojak na szczotkę i papier). Pasowałby i u mnie

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post

    Bardzo proszę o namiar na przybornik toaletowy w łazience z kamieniem (ten stojak na szczotkę i papier). Pasowałby i u mnie
    witam u mnie..zapraszam a przybornik, o który pytasz to po prostu castorama

  16. #16

    Domyślnie

    Witam
    Bardzo ładnie u Ciebie I ta cegła

  17. #17

    Domyślnie

    Witam!
    Pięknie tu u Ciebie... Fajny pomysł siedziska kuchennego, ostatnio widziałam takie w salonie kuchennym i mi wpadło w oko a teraz u Ciebie...
    Mam pytanie odnośnie kibelka i umywalni w kamiennej łazience- firmę model i cenę (może być na priv). Rozglądam się właśnie za takimi 'okrąglakami'
    Monika & Rafał

  18. #18

    Domyślnie

    I ja się witam
    Pięknie.... będę podglądać i kibicować. Zdradź proszę gdzie kupiliście tapetę i stół do jadalni?

  19. #19

    Domyślnie

    Tapeta z NY jest super.Zdradz proszę gdzie kupiłaś te pędy bambusowe,które masz w łazience-są piękne

  20. #20

    Domyślnie

    O! to jest nas "szeregowych" więcej na FM.

    Bardzo fajny domek. Dużo ciekawych pomysłów. Bardzo podoba mi się łożko w sypialni. I poduszki z rowerami. I jeszcze lampa nad stołem.

    Widzę, że mamy podobny układ klatki schodowej. I roddzinie też u nas podobnie - synuś i córeczka. A pewnie wkrótce i jakiś zwierzyniec się pojawi.

    Pozdrawiam
    Nie-co-dziennik Budowlany

    Mieszkamy od 24.07.2012.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony