Witam
Kochani macie rację z siatką , wczesniej pisałam jakiś czas temu zrobiłam moim psiakom taki wybieg z siatki i były w ogrodzeniu raptem moze 20 minut po chwili wszystkie biegały po podwórku a siatka od dołu do samej góry była wygięta poszarpana i powyciagane oczka mam u siebie te 15 metrów ale wiem że to kropla w morzu tam jest terenu około 5000 tys m2 bede dokładnie wiedziała w piatek po rozmowie z włascicielem domu , dzwoniłam do niego i zrobi zdjęcia terenu i mi wysle .
Dzis dostałam maila z OSP PSP Łódź czyli Grupy Ratowniczej że jedna z dziewczyn własnie przelała na moje konto 2000tyś zł nie wiecie jaka jestem szczęśliwa bo nigdy nie wierzyłam że to ja będę musiała prosić o pomoc .Boże jak się wówczas myliłam
Sytuacja wygląda tak moje pieski mieszkaja obecnie ze mna w domku , nie wiem jak tam to pogodzic u własciciela domu mieszka psiak owczarek niemiecki którego za szczeniaka ktoś wyrzucił z budą razem na smietnik Pan Gienek go przygarnął zrobił budę która do dziś stoi nie wykończona bo psiak jest w domku, niestety jak on zobaczy moje to obawiam się że zabije się o własny cień tak panicznie się boi bynajmniej nas po przyjeżdżie się bał nie wiem jak z psami wiec musze tak zorganizować by psiaka nie krzywdzić samą sytuacją że nagle wpada tam moje stado i przewraca jego świat do góry nogami tymbardziej że jak widze psiak ma dysplazję
Znajoma mi podpowiada że najważniejsze to zrobić solidne ogrodzenie dla moich psów ogrodzić teren, wewnątrz zakupić kontener z którego mozna by zrobić dom dla psiaków a z niego osobne wybiegi dla nich. Po za tym też sądzę że płot betonowy to najlepsze rozwiazanie bo...tam nie tylko ulica jest zagrożeniem ponoc tam jeszcze ludzie psy traktuja jak rzecz , włascicielowi sasiad zabił psa w bestialski sposób ( dlatego moje psiaki muszę jeszcze ochronić przed sasiadami z tego co mi opowiadał własciciel domu .
teren nalezy koniecznie cały wykarczować( tu potrzebna pomoc) moze znajde tam jakiegoś rolnika ..potem musiałabym załatwić by teren przeorać i nazwozic ziemie to jest tam konieczne z mojej pierwszej wizyty to już moge stwierdzić ten fakt, co do ziemi to szukałam i jest dużo ofert oddam ziemie ale zostaje kwestia transporu.Sadzę że na poczatek należało by teren wyrównać i wówczas zacząć od ogrodzenia terenu.jak Już będzie teren ogrodzony to wówczas nawet jak do czerwca z innymi pracami nie zdązyłabym to juz bynajmniej strach o bezpieczeństwo psów by minął bo mogłyby biegać bezpiecznie ,a do czerwca muszę tam je przewieść wiec jest mało czasu.
_________________