dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 135 z 147
Pokaż wyniki od 2.681 do 2.700 z 2933
  1. #2681
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Nie sądzę, aby to było aż tak proste.
    Analogicznie Ty też masz takie „zaświadczenie” wystawić dla brakujących „arów” dla sąsiedniej dzialki ?
    A może właściciel komuś sprzeda pozostałość tj 5 arów jako budowlane?

    Moim zdaniem, działka dalej nie będzie spełniała warunku (definicji) wielkości działki budowlanej.

    Mocno naciągane.


    Ps. Na wszelki wypadek sprawdź w MPZP, czy ten zapis o minimalnej wielkości działki budowlanej, dotyczy również już istniejących (wytyczonych) działek.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 05-05-2011 o 16:49
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #2682
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    W urzędzie była pani z agencj/ była urzędniczka/. Przemiłakobieta i tam uzyskala takie informacje. My i tak budowalibyśmy tylko na tych 7,5 arach z zachowaniem odległosci jak w przepisach , zcyli scian do granicy działki. Zostje nam przy naszym projekcie jeszcze i tak zapas. W Zadnym przypadku nie naruszalibyśmy tych dodatkowych metrów, tak aby magła kiedys cos tam wybudować czy sprzedać. Z wystawieniem takiej samej zgody dla właściciela drugiej działki nie ma problemu. Mi są kompletnie niepotrzebne dodatkowe ary. problem jednak w tym czy uzyskamy pozwolenie na budowę. Gdyby był jakis przepis mówiacy o tak polubownym załatwieniu sprawy to super. Nie mniej jednak uważam, że w żadnym przypadku nie powinno to byc ograniczone. Jeśli podział nastapił po ustaleniu nowych MPZP to był niezgodny z prawem. Bo tego już nie można nazwać działką budowlaną, a ktos to zrobił. I w drugą stronę jeśli podzielonodziałki przed nowym MPZP to te działki wcześniej podzielone nie powinny podlegać nowym przepisom, a dotyczyć nowych ewentualnych podziałów. prawo nie powinno działać wstecz.
    Przepraszam, że takie wywody robię, ale cos jest bardzo nie tak. A kobita chciała jedną sprzedac, a drugą zostawić dla dziecka. Mamy papier z numerami tych działek i faktucznie są dwie. Dziękuję za zainteresowanie, ale kwota jest ogromniasta, a nie chcę kupić łąki za cenę działki budowlanej.

  3. #2683
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Ale narobiłam błędów! Chwała temu co to rozczyta! Nie sprawdziłam przed kliknięciem. Przepraszam, ale dzisiaj mieliśmy być u notariusza z resztą kasy w zębach./ Bo zaliczka dana/

  4. #2684
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Taka uwaga.
    Ta działka nie jest budowlana - na tym terenie, bo nie posiada podstawowego parametru - wymaganej wielkości.
    To na wypadek, gdyby ktoś chciał zatrzymać zaliczkę.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  5. #2685
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedż i przestrogę. Mąż czuwa, ja wyję. Ach......

  6. #2686
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    http://www.lapszenizne.pl/upload/pli...a/falsztyn.jpg
    To jeszcze raz jaNa planie zagospodarowania przestrzennego działka nr 265/1. Czy to coś może pomóc? Ślicznie dziękuję i przepraszam za zawracanie głowy. Pozdrawiam!

  7. #2687
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Przeczytaj sobie dokłądnie tekst planu. Przede wszystkim możeszsobie tam postawić domek letniskowy a nie dom całoroczny.Działka z dwóch stron graniczy z drogami, ja bym jej w życiu nie wzieła. Są to tereny rekreacji indywidualnej, dość restrykcyjnie opisane. Proponuje wydrukować rysunek planu i jego tekst i udać się do architekta bo może okazać się że nie wybudujecie tam tego co chcecie.
    USTALENIA DLA WSZYSTKICH TERENÓW BUDOWNICTWA REKREACJI INDYWIDUALNEJ
    1. Tereny budownictwa rekreacji indywidualnej, oznaczone symbolami 1.ML – 28.ML. Obowiązują
    następujące zasady zagospodarowania terenów:
    1) Przeznaczenie podstawowe terenu – budownictwo rekreacji indywidualnej. W terenie 21 ML, działka nr 246/1
    – budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne;
    2) Przeznaczenie dopuszczalne terenu – usługi komercyjne związane z obsługą rekreacji, realizowane jako
    obiekty i urządzenia turystyczne, zieleń urządzona, obiekty budowlane infrastruktury technicznej;
    3) W terenach oznaczonych symbolami 4.ML, 9.ML, 10.ML, 11.ML, 13.ML, 14.ML, 19.ML, 23.ML, 28.ML
    obowiązuje realizacja budownictwa rekreacji indywidualnej w formie wiosek rekreacyjnych;
    4) W terenach oznaczonych symbolami 1.ML, 2.ML, 3.ML, dopuszcza się realizację budownictwa rekreacji
    indywidualnej w formie wiosek rekreacyjnych;
    5) Powierzchnia zabudowy na wydzielonej działce nie moŜe przekroczyć 30% jej powierzchni, a w wioskach
    rekreacyjnych 40% powierzchni terenu;
    6) Istniejące budynki i ich przeznaczenie utrzymuje się, z moŜliwością ich odbudowy, rozbudowy i nadbudowy
    na zasadach określonych w przepisach odrębnych oraz ustaleniach pkt.8;
    7) Budynki usługowe, zgodnie z przepisami odrębnymi mogą być realizowane wyłącznie w wioskach
    rekreacyjnych. na działkach posiadających dostęp do drogi publicznej;

    8 ) Obowiązują następujące zasady realizacji nowych budynków oraz odbudowy, rozbudowy lub nadbudowy
    istniejących , we wszystkich terenach oznaczonych symbolami od1.ML do 28.ML:
    a) realizacja budynków w zabudowie wolnostojącej, zgodnie z przepisami odrębnymi. Dopuszcza się
    realizację budynków z kilkoma samodzielnymi lokalami, na wynajem, w terenach oznaczonych
    symbolami 4.ML, 9.ML, 10.ML, 11.ML, 13.ML, 14.ML, 19.ML, 23.ML, 28.ML, na zasadach określonych w
    ustaleniach szczegółowych dla wydzielonych terenów;
    b) obowiązuje realizacja budynków rekreacji indywidualnej jako parterowych lub o dwóch kondygnacjach
    nadziemnych od strony przystokowej, w tym jedna w poddaszu;
    c) wysokość budynków rekreacji indywidualnej nie może przekroczyć w kalenicy wysokości 9 metrów nad
    istniejący poziom terenu od strony przystokowej, a budynku mieszkaniowego jednorodzinnego 11
    metrów;
    d) obowiązek realizacji dachów jako dwuspadowych lub czterospadowych o kącie nachylenia połaci
    pomiędzy 350 – 450 i kolorystyce pokrycia połaci dachowych, takiej jak ciemnoczerwony,
    ciemnobrązowy, grafitowy, ciemnozielony;
    e) obowiązuje zakaz przesuwania w pionie połaci dachowych o wspólnej kalenicy, realizacji połaci
    dachowych o różnym kącie nachylenia (nie dotyczy wyglądów dachowych) i otwierania dachów jako
    otwarć pulpitowych. Dopuszcza się otwarcia dachowe w formie lukarn. Szerokość jednej lukarny liczona
    w najszerszym jej miejscu, nie moŜe przekroczyć ½ długości całej połaci dachowej. Łączna szerokość
    lukarn nie moŜe przekroczyć 2/3 długości całej połaci dachowej. Zakaz realizacji dachów kopertowych;
    f) obowiązuje dostosowanie architektury budynków do lokalnych tradycji budowlanych oraz stosowanie
    miejscowych materiałów elewacyjnych i charakterystycznego dla regionu detalu (gzymsy, obramienia
    okienne itp.), tradycyjnej kamieniarki oraz wyrobów kowalskich. Zakaz stosowania na elewacjach sidingu
    z tworzyw;
    g) zakaz stosowania agresywnej kolorystyki elewacji i intensywnych kolorów;
    9) Dopuszcza się realizację garaży jako wbudowanych lub dobudowanych, zgodnie z przepisami odrębnymi.
    Obowiązuje realizacja dachów o kącie nachylenia połaci pomiędzy 300 – 450 i kolorystyce pokrycia połaci
    dachowych, takiej jak ciemnoczerwony, ciemnobrązowy, grafitowy, ciemnozielony;
    10) Obowiązuje uwzględnienie na każdej działce lub terenie kompozycji zieleni urządzonej niskiej i wysokiej z
    preferencją stosowania gatunków roślin rodzimych. Powierzchnia terenów biologicznie czynnych wynosi nie
    mniej niż 50% na każdej działce, a w zespołach zabudowy (wiosce letniskowej) nie mniej niż 50% całości
    terenu, za wyjątkiem terenów oznaczonych symbolem 1.ML., 2.ML, 3.ML w których powierzchnia terenów
    biologicznie czynnych wynosi nie mniej niż 70% na każdej działce;
    11) Obowiązek realizacji nie mniej niż 2 miejsca postojowe na każdej z nowo wydzielonych działek, a w
    zespołach (wioskach rekreacyjnych) nie mniej niż 10 miejsc postojowych.

    2. Tereny budownictwa rekreacji indywidualnej, oznaczone symbolami: w miejscowości Falsztyn: 5.ML –
    pow. 1,88 ha, 6.ML – pow. 0,50 ha, 7.ML– pow. 0,51 ha, 12.ML – pow. 0,46 ha; w miejscowości Niedzica -
    Zamek: 15.ML – pow. 0,30 ha; w miejscowości Niedzica: 16.ML– pow. 0,27 ha, 17.ML – pow. 0,09 ha,
    17a.ML – pow. 1,27 ha, 18.ML – pow. 0,68 ha, 19.ML – pow. 1,63 ha, 19a.ML – pow. 0,76 ha; w
    miejscowości Łapsze NiŜne: 20.ML – pow. 1,02 ha, 21.ML – pow. 1,26 ha, 22.ML– pow. 0,89 ha, 24.ML –
    pow. 0,38 ha, 25.ML – pow. 0,95 ha; w miejscowości Kacwin: 26.ML– pow. 0,83 ha, 26a.ML – pow. 0,75 ha,
    33
    27.ML – pow. 1,55 ha. Obowiązują następujące zasady zagospodarowania dla terenów oznaczonych w/w
    symbolami:
    1) Dopuszcza się realizację budynków rekreacji indywidualnej o kubaturze nie większej niŜ 600 m3 kaŜdy.
    Realizacja domków rekreacji indywidualnej na działkach o pow. nie mniejszej niŜ 1000 m2;
    2) Zakaz realizacji więcej niŜ jednego domu rekreacji indywidualnej na nowo wydzielonej działce;
    3) Dopuszcza się lokalizację placów zabaw dla dzieci, ścieŜek spacerowych, obiektów i urządzeń małej
    architektury, urządzonych miejsc na ognisko itp. jako ogólnodostępnych;
    4) W realizowanych budynkach, obowiązuje lokalizacja głównej kalenicy równolegle do warstwic;
    5) Dostęp do terenów z ustalonych w planie i wyznaczonych na rysunku planu dróg klasy lokalnej, dojazdowej
    dróg wewnętrznych oraz poprzez wewnętrzne ciągi komunikacyjne nie wyznaczone na rysunku planu,
    realizowane zgodnie z przepisami odrębnymi.
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  8. #2688
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    To co piszesz tzn wielkość działki min 10 arów dotyczy działek oznaczonych na rysunku planu MN (paragraf 9 ust.1 pkt 1 b) a ty masz 5 ML.
    Przestań wierzyć miłej Pani z agencji bo ona od sprzedaży ma prowizję a ty zostaniesz z gniotem
    Ostatnio edytowane przez aglig ; 06-05-2011 o 08:28
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  9. #2689
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziuta62 Zobacz post
    W urzędzie była pani z agencj/ była urzędniczka/. Przemiłakobieta i tam uzyskala takie informacje. .

    No cóż, nie po raz pierwszy „przemiła pani” z agencji nieruchomości miała na celu tylko sprzedaż działki w celu uzyskania prowizji – bez rękawiczek, a to nosi znamiona oszustwa – bo MPZP wyraźnie okresla przeznaczenie tej dzialki.

    Bardzo "fachowa" i "profesjonalna" jest ta agencja.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 06-05-2011 o 10:21
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  10. #2690
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał aglig Zobacz post
    To co piszesz tzn wielkość działki min 10 arów dotyczy działek oznaczonych na rysunku planu MN (paragraf 9 ust.1 pkt 1 b) a ty masz 5 ML.
    Mam wątpliwość.

    Realizacja domków rekreacji indywidualnej na działkach o pow. nie mniejszej niż 1000 m2;
    Moim zdaniem, na tej działce nie można postawić nawet domu „rekreacyjnego” – co najwyżej namiot.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 06-05-2011 o 10:16
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  11. #2691
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Masz racje siwy
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  12. #2692
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Powiedzcie mi kochani jak ja wam się odwdzięczę? Nie wiem jak dotarliście do tego tekstu bo mi się tylko mapa otwiera. Faktycznie jest to dzialka rekreacyjna bez prawa do jakiejkolwiek zabudowy. Zastanawiem się czy ten świat zwariował? Plan naszego domu to dom letniskowy całoroczny. Ale okazuje się, że potrzebne nam 10 arów minimum. I takie są pobudowane za tą działką i świecą pustkami większą część roku. Jeśli wlaścicielka chciałaby sprzedać dwie działki, ale nie za cenę działek budowlanych to nadal bylibyśmy chętni. Póki co nie kupujemy, ale nie wiemy co z zaliczką, czy będziemy pokrywać jakies koszty. Wprowadzono nas w błąd podwójnie. W każdym razie działka zniknęła z ogłoszeń na gratce. Dziękuję bardzo za ekspresową pomoc! Jesteście wielcy!!!

  13. #2693
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    To znowu ja, podaję jako ciekawostkę i ku przestrodze. "Moja działeczka" pojawiła się do sprzedaży tym razem jako rekreacyjna. Z prądem i wodą. Czyli w dalszym ciągu szukają kogoś na 7 arów trawy pod namiot z luksusem posiadania mediów. Na szczęście wydrukowałam pierwsze ogłoszenie, mówiące o tym, że jest to działka budowlana. Mało tego cena za metr nie uległa zmianie. Nie wiem jak to skomentować.

  14. #2694
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zbynek001
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-510
    Posty
    76
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,
    W moim MPZP mam paragraf, że na działce muszę zapewnić dwa miejsca parkingowe. Mam dość małą działkę 8 ar. Szukałem informacji i znalazłem, że w muszą zostać zachowane odległości 7m od okien i 3m od granicy działki. Jeszcze jakby miała dojść szerokość samego miejsca parkingowego to już zupełnie ledwo się zmieszczę z domem. Te odległości bardzo ograniczają mi możliwość zagospodarowania działki. Czy można to jakoś obejść, macie jakieś doświadczenia w tym temacie ? Jedna z sąsiadujących działek jest zabudowana i dom sąsiada jest ponad sporo ponad 7 m od granicy to może mógłbym te miejsca postawić w granicy, nie wiem...
    Dziękuje za porady !

  15. #2695
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar akswał
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    287
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    U mnie też są*obowiązkowe dwa miejsca parkingowe, ale w MPZP jest wliczany w to garaż. Może zrób garaż dwustanowiskowy?

  16. #2696
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zbynek001
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-510
    Posty
    76
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Niestety w projekcie nie mam garażu i żadnego obecnie nie planuję, dla mnie jest to chore że musi być odległość 7 m od okna dla "parkingu", gdzie i tak będę sobie stawiał samochód gdzie będę chciał, garaż może być pod tym samych dachem co mieszkamy... a przy jakimś miejscu parkingowym na MOJEJ działce takie warunki !!!

  17. #2697
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal190

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-453
    Posty
    97

    Domyślnie

    § 19. 1. Odległość wydzielonych miejsc postojowych, w tym również zadaszonych, lub otwartego garażu wielopoziomowego dla samochodów osobowych od okien pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi w budynku mieszkalnym... jest 7m - kuchnia, łazienka, pom tech. i inne takie nie są klasyfikowane jako na stały pobyt.

  18. #2698
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Miejsce postojowe możesz „urządzić” bezpośrednio w granicy działki z ulicą (drogą) – nie ma wymogu odległości od tej granicy.

    Jeśli masz wyznaczoną linię rozgraniczającą ulicę – możesz tam umiejscowić miejsca postojowe i to bez konieczności zachowania tych wspomnianych odległości od okna i granicy z sąsiednią działką budowlaną.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  19. #2699
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zbynek001
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-510
    Posty
    76
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    i tutaj znowu pojawia się problem ponieważ nie mam bezpośredniej granicy z drogą, mam służebność przejazdu przez działkę sąsiada

  20. #2700
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zbynek001
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-510
    Posty
    76
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal190 Zobacz post
    § 19. 1. Odległość wydzielonych miejsc postojowych, w tym również zadaszonych, lub otwartego garażu wielopoziomowego dla samochodów osobowych od okien pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi w budynku mieszkalnym... jest 7m - kuchnia, łazienka, pom tech. i inne takie nie są klasyfikowane jako na stały pobyt.
    jeżeli tak jak piszesz zakwalifikowałbym te pomieszczenia, to wtedy jaką odległość musiałbym zachować od okien tych pomieszczeń ?

Strona 135 z 147

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony