dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie ogrzewanie podłogowe a kocioł na paliwa stałe

    Witam
    Mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów zetknął się z ogrzewaniem podłogowym w instalacji z kotłem na węgiel kamienny.
    Planuje zamontoważ w pomieszczeniach grzejniki a podłogówkę w łazience i korytarzu. Słyszałem że jest to możliwe jeśli zasili się podłogówkę z "powrotu" z instalacji z grzejników.
    Niech się mury pną do góry!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    Przy kotle na paliwo stałe nie stosuje się żadnych "powrotów" z grzejników do podłogówki! Wszystko się da zrobić, ale jest to trochę bardziej skomplikowane (mieszacze, zawory trój-, czterodrożne...)

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki
    Niech się mury pną do góry!!!!

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Mój znajomy ma kocioł na drewno.Użytkuje go od pięciu lat i właśnie na powrocie ma ogrzewanie podł. w salonie.Dom jest z poddaszem użytk.
    mc

  5. #5

    Domyślnie

    prosze powiedz jaki to kocioł i czy ma automatykę . Czy miał jakieś problemy z tym oraz czy to rozwiązanie sie sprawdziło czy zastosował jakieś zawory do regulacji temp podłogówki
    Niech się mury pną do góry!!!!

  6. #6
    inż...talator
    Guest
    inż...talator

    Domyślnie

    Mam zwykły piec weglowy bez żadnej automatyki.
    Podłogówkę mam 6 obwodów w sumie 66 m/2 + 10 grzejników hula to już 5 rok i jest OK.

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Nie wiem czy ma automatykę,przypuszczam,że nie.Jest majsterklepką i robił sobie wszystko sam. Kocioł Vimar.
    mc

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony