dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. #61

    Domyślnie

    Witam,

    nie chce niepotrzebnie zakladac nowego tematu. Moze tutaj mi odpisza Panstwo cos co mi pomoze przy zakupie w przyszlosci kozy na dzialke rekreacyjna.
    Tak jak napisalem koza tylko na dzialke 35m2. Tylko chodzi o noce np wiosenne albo jesienne. Pokoje maja okolo 12m2 i w nim by stala koza i otwarty zaraz obok jakis tez 12 m2 okolo. Chodzi mi o to zeby rozpalic np taka koze na wieczor i zeby cieplo bylo w pokoju utrzymane do rana.
    Wiadomo ze chodzi mi o koszta boto nie do mieszkania a tylko na dzialke rekreacyjna. Kwestia czy stalowe duzo tansze kozy utrzymaja cieplo w 1-2 pokojach max 25m2 ? czy patrzec tylko na duzo drozsze zeliwne ? Na dzialce kosztuje mnie prad 0,65 pln za 1kWh stad wolalbym nazbierac drewna wokolo i palic w takiej kozie za friko.

    sciany sa z pustakow chyba 12 cm grubosci i 5 cm styropianow. Okna nowe plastikowe 2 sztuki w jednym pokoju i 1 malutkie z oknem tarasowym w drugim pokoju.

    Dziekuje za komentarze
    Ostatnio edytowane przez Matifcb ; 30-06-2017 o 12:42

  2. #62

    Domyślnie

    A może ktoś podpowie, czy to, co widziałam na obrazkach w necie jest możliwe do spełnienia...
    Spodobało mi się ustawienie pieca -kozy przy dużym oknie. U mnie to fix wys 250, szer 200 cm. Jak sądzę - jest ryzyko, że od wysokiej temperatury taka szyba pęknie (?) ...jaka musiałaby być odległość piecyka od szkła, żeby było bezpiecznie?
    Pozdrawiam

  3. #63

    Domyślnie

    Widziałam podobne rozwiązanie ale koza stała w centralnej części pokoju z dala od okna.

  4. #64

    Domyślnie

    Jak kominki wolnostojące to tylko Skantherm.
    Nie ma lepszego wyboru.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony