dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1176 z 1181
Pokaż wyniki od 23.501 do 23.520 z 23601
  1. #23501
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Arnko, jakie piękne kwiaty, wiosna na dobre. Dawno tu nie byłam, ale....jestem i pozdrawiam


  2. #23502
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ewa.. to co Ci się podoba to kwitnie Wawrzynek, czekam na kapryśnego oczara, ale chyba za duże mrozy były...

    Cześ An


    Żab mamy całe mnóstwo ...

  3. #23503
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Spokojnych, zdrowych i rodzinnych
    Świąt Wielkiej Nocy


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4081.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	69,2 KB
ID:	386702

  4. #23504
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Owocnej wiosny, Arniko, bo na Wielkanocne życzenia za późno

    Nazwa:  Lantliv_facebook_hons5.jpg
Wyświetleń: 531
Rozmiar:  60,4 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #23505
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    U nas śnieg i zima wróciła...
    Poszły się paść czereśnie, które zaczęły kwitnąć.. Mam je od kilku lat i zawsze coś... w zeszłym roku mróz ściął, w tym zima wróciła a ze 3 lata temu to te 3 sztuki zjadły szybciej ptaki...
    Oby ten powrót zimy nie wyrządził większej szkody w ogrodzie...bo czereśnie na rynku kupię,

  6. #23506
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Moje czereśnie też pewnie szlag trafił. A miały dużo kwiatków. I co z tego, pszczoły zamarzły i poszły spać. na pewno nie zdążyły zapylić
    jaka piękna kura powyżej! Ciekawe, czy to żywa

  7. #23507
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dziesięciodniowy wyjazd rozpieszczał nas słońcem, widokami i wrażeniami
    Objechaliśmy co nie co w słonecznej i ciepłej Italii ... Padwę, Ravennę, San Marino, Cesenatico, skończyliśmy na malowanej słońcem Wenecji...
    Ostatnim razem nie zobaczyliśmy w Wenecji nawet 1/10 togo co w ten wyjazd, Przeczesaliśmy ją z przewodnikiem i sami...
    Powłóczyliśmy się po muzeach, Bazylikach, Kościołach oglądając cudne rzeczy... to było dla ducha , a dla ciała knajpki z winem, serami, pizzą oraz kilka winnic z degustacjami ...
    Adriatyk był ciepły, cieplejszy niż w najcieplejsze lato nasz Bałtyk

    Pogoda nas rozpieściła, i chyba zasłużyliśmy sobie na ten wyjazd...
    Polecam

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4954.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	32,8 KB
ID:	388380Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4864.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	34,2 KB
ID:	388381Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4936.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	55,4 KB
ID:	388382
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4928.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	40,4 KB
ID:	388378   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4958.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	33,9 KB
ID:	388379  

  8. #23508
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    A, to dlatego cię tak bardzo nie było, włóczyłaś się po ciepłych krajach Piękne... I ciepło. Ja dziś miałam pierwszy dzień jaki taki , na krótki rękaw i nawet bez deszczu. Upału nie była a i tak czuliśmy się cudownie. Więc zazdroszczę tych wojaży a bardziej chyba urlopu.. jakiegokolwiek

  9. #23509
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Wczoraj u nas padał śnieg z siedem razy...
    W mocy mróz od -2*C do -3*C zależy gdzie... mąż wracał po 2.00 i skrobał szyby...
    Rano jeszcze szron w ogrodzie był..
    Ciekawe jak wszystko przeżyje?
    ........nie wspomnę, że jest 10 maj i trzeba nadal palić w piecu albo na maxa w kominku...

  10. #23510
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    JA też palę. A wczoraj opakowałam warzywnik, kiwi i śliwkę we włókninę Przeżyły. Nie wiem, jak czereśnie, bo kilka się zawiązało, ale podobno jak już są zawiązki owoców, to przymrozek niegroźny. Też jestem ciekawa.

  11. #23511
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Szafy w wiatrołapie muszą poczekać.. mam teraz inne wydatki na głowie... a i chłopak, z którym rozmawiałam o szafie rozchorował się poważnie... Czeka na przeszczep szpiku, jest co chwilę hospitalizowany...
    Nie miałam szafy 7 lat to i kilka miesięcy nie zrobi różnicy...

    Wreszcie zaczynam remont.. za kilka/kilkanaście dni...
    Zamieniam mieszkanie (jutro mam akt..) po moich rodzicach (ładne duże 4 pokoje) na mniejsze w dzielnicy bliżej Spodka ...
    Czeka mnie nie lada wyzwanie... bo z remontów i budowy już wypadłam... przypominam sobie co i gdzie...
    Nadal mnie to kręci...
    Plan jest taki, że mieszkanko 2 pokojowe muszę zrobić fajnie i na razie pod wynajem, aby nie płacić czynszu, w przyszłości dla jednego z synów, dla drugiego (też muszę go zabezpieczyć o ile będzie samodzielny) kupimy z różnicy kasy coś koło nas, bo jest trochę taniej i czynsze są tańsze.....
    Na razie remont zbliża się wielkimi krokami...
    Wodotrysków nie ma...
    Na ściany gładzie i pomalować... nie wiem tylko na jaki kolor, bo teraz jestem kolorami przerażona.. granat, pomarańcz, żółty, i zielony w kuchni. Kafle lata 80 do wywalenia w WC i łazience, w kuchni też... , powierzchnia maleńka, ja mam salon większy niż to mieszkanko...
    Jakie kafle nie drenują kieszeni, są bardzo łatwe w obsłudze... ?
    Jeśli pod wynajem to w łazience wanna czy prysznic? (ja osobiście wolę wannę... i jest tańsza niż brodzik + szkło...
    Jakie kolory są modne, na czasie i pasujące do maleńkich powierzchni? dalej szarości? jeśli bym poszła w szarości to takie jaśniuteńkie... i biały, który lubię...

    Lubię budować/remontować... wolą Castoramę niż Sephora...

  12. #23512
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    jak małe mieszkanie, to ściany jasne, weż biel złamaną czymś tam, może nie koniecznie szarym, bo to taki przygnębiający kolor, chyba, że szarośliwkowy czy coś w takim rodzaju. . gres ja kupiłam po 20 zł/m w casto i do dziś mi się podoba, bo jest szarobrązowy i absolutnie niebrudzący. A co do wanny, wolałabym brodzik. Można przecież kupić taki tani, nie z szybami a plastikiem. Ale to kwestia gustu, są ludzie, którzy się lubią pławić. Ja stanowczo wolę prysznic, zresztą brodzik zajmuje mniej miejsca.
    Ale Arni, twój syn to już dorosły przecież, lada moment będzie mu to mieszkanie potrzebne

  13. #23513
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Właśnie w biały kolor celuje... a jak szary to nie taki cmentarny.. Bo kiedyś mi się szary kolor z zakładem pogrzebowym kojarzył.. i chyba nadal tak mam...
    Szary ciemniejszy to zakład pogrzebowy...
    Ja jeśli wybiorę to taki bardzo jaśniuteńki szary..
    Ewa... Obydwaj synowie dorośli są... jeden w sierpniu 25 lat, a Emil we wrześniu 19..... stąd kierunek sprzedaży dużego i ładnego mieszkania i zakup małych... Starszemu nie chce się wcale z domu wyprowadzać.. mieszkanie stało puste 2,5 roku... i za nic do bloków nie chciał pójść....
    Już widzę teksty niektórych..... dzieci niech się same dorabiają...
    Tylko jak mam, to komu mam dać... do grobu nie zabiorę... Ja już swoje mam i więcej mi nie potrzeba...

  14. #23514
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Dlaczego ma się sam dorabiać, jak ma po babci? Moja Zuza też po dziadkach dostanie, w zasadzie już dostała, dziadek "na wycugu" mieszka
    Tylko Emil? Raz, że młody a dwa- widzisz go, żeby sam? Może kiedyś?

  15. #23515
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Starszy nie chce, bo w domu i w lesie najlepiej...
    Zmieni się jak dziewczynę będzie miał.... inaczej będzie patrzył...
    Emil za młody, nie wiem czy sam będzie kiedykolwiek mieszkał... może kiedyś????
    Ale może być zabezpieczony, na razie kupię coś, wynajmę, a później się zobaczy...
    Na razie myślę nad remontem, nad materiałem, nad kolorami...

  16. #23516
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Lato...
    Upały ...
    W piątek Emil skończył szkołę, I wakacje się rozpoczęły
    W weekend... w fajnym Hotelu Park Poniwiec w Ustroniu... Tak blisko koło nas
    Weekend udany, pogoda dopisała, humory nasze i naszych znajomych wyśmienite, Emil prawie się rozpuścił w basenie

    Sezon wyjazdowy uważam za otwarty.

  17. #23517
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Hej...

    Październik już. Wyhasana? Jak tam remonty?

    Ja się nie dziwię, że chłopaki z domu nie chcą iść. Cytuję Młynarskiego "nie ma jak u mamy, ciepły piec, cichy kąt"

  18. #23518
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nitka..... ile to już czasu?
    Wakacje udane, dwa tyg nad jeziorem w Borach Tucholskich, potem 10 dni nad morzem naszym, trochę nad jeziorem u nas, jak nigdzie nie wyjeżdżaliśmy....
    A teraz szkoła...
    Duży nie chce iść, bo gdzie mu będzie lepiej , jak nie w domu...
    Remont wreszcie skończony... prawie cztery miesiące walki na ugorze.. miałam 3 ekipy remontowe, co jeden to lepszy, i takie kwiatki robili, że ja już nie miałam siły, w tym czasie wakacje i moja 2 operacja w tym roku na tą samą nogę... Już na razie nie chcę o remontach słyszeć.... a u nas czas będzie malować, i wreszcie zamówiłam szafę do wiatrołapu.. bo 100 par butów nie wygląda dobrze zaraz na wejściu...
    Ostatnio edytowane przez Arnika ; 27-10-2017 o 06:36

  19. #23519
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ooo operowałaś się? I tak nic nie piszesz.. Co prawda ja też nie wiele. Przyznaję, absorbowały mnie zmagania Zuzy z rekrutacją. Teraz ona się realizuje politechnicznie. Mnie trochę żal... Ale cóż, to jej życie. Wybrała i na razie jest zadowolona. A ja wpadłam w wir prac i nie mogę się jakoś wydłubać z różnych bagienek. Może jeszcze miesiąc i mi się poukłada wszystko, przestanę może padać na twarz, to zacznę pisać

  20. #23520
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Miałam już drugą operacje w tym roku na tą samą stopę, oby już nie było potrzeby.
    Neurolog 31 października zapytał mnie czy rozważałam operacje na kręgosłup szyjny... Nie rozważałam, przynajmniej na razie... ale boli, a do bólu już się przyzwyczaiłam.... o ile można się przyzwyczaić.... no i ręce są nie tak dokładne jak kiedyś....
    Mąż na "imieniny" zdecydował kupić mi/mam nowe autko.... z jednego się cieszę, że będzie miało regulowane siedzenia w kilku miejscach, pompowane kubełkowe siedzenia, które dopompowują się np przy skręcie i trzymają. I jest w automacie. Nie będę musiała mieszać w biegach. Szkoda mi obecnego, bo dopiero 9 miesięcy nim jeżdżę. To jest autko, które miałabym najkrócej.

    Nie poradzisz nic na decyzje dziecka... Nas też nie raz skręcało przy starszym... teraz skręcało przy Emilu...
    Dzieci mają swoje wizje, i niestety nie zawsze się pokrywają z naszymi.
    Zuza to mądra kobieta...

    Szafa zamówiona, ale nie miałam czasu usiąść i pomyśleć czy dobrze zaprojektowana, czy nie za mała, czy półki nie mają za małej wysokości od siebie... W sumie to ja się nie znam....

Strona 1176 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony