dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 79 z 79
  1. #61
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    evaneskaj3

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-983
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dobrego ekspresu nie kupisz za mniej niż 3 tysiąCe. Trzeba się liczyć z takim wydatkiem. Ale za to kawa jaka pyszna!

  2. #62
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    elmska

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-580
    Posty
    6

    Domyślnie

    a moślicie że tak do 2 tysięcy da radę kupić?

  3. #63
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomek534

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-981
    Posty
    2

    Domyślnie

    Polecam krupsa, korzystam od roku i póki co jestem bardzo zadowolony

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał elmska Zobacz post
    a moślicie że tak do 2 tysięcy da radę kupić?
    wiesz ja od około 6-7 lat użytkuję bezawaryjnie AEG Elektrolux , to taki na korbę, koszt około 300 zł chyba, wiadomo kawy nie mieli, ale robi pyszną z dużą grubą cremą. Kupiłam go wtedy po przeczytaniu masy opinii na jego temat, bo szukałam czegoś taniego, a robiącego dobrą kawę i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam. Teraz na wiosnę urządzam nową kuchnię, wszystko planuję nowe meble i cały sprzęt i chcę kupić też nowy ekspres, a tego zabiorę na daczę, ale boję się, że ten nowy, który pewnie będzie dużo droższy ( bo chcę spróbować z młynkiem ) nie będzie parzyć takiej dobrej kawy, jak ten mój tani AEG . Więc nie zgadzam się z tym co ktoś napisał powyżej , że dobra kawa to tylko z takiego powyżej 3000 zł.

  5. #65
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Od paru miesięcy cieszymy się z posiadania ekspresu firmy Saeco. Jak narazie wszystko w porządku, do końca gwarancji jeszcze 18 miesięcy
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  6. #66

    Domyślnie

    W Saeco de luxe tuż po gwarancji rozszczelniła się dysza do spieniania mleka i niestety cieknie.
    Moim ulubionym ekspresem jest Krups działający już 6,5 roku. Nic się z nim nie dzieje oprócz tego że młynek do kawy jest dość głośny i może robić za budzik

    Do 2 tysięcy można kupić podstawową wersję
    http://www.mediaexpert.pl/ekspresy-c...Ffev7QodQuEBAg

  7. #67

    Domyślnie

    Do nowej kuchni postanowiłam też kupić nowy ekspres , przeczytałam masę opinii i padło na DeLonghi Perfecta ESAM 5500.S, wygląda super, kawka też pyszna, cena przystępna i co najważniejsze dla mnie z pojemnikiem na mleko, oby tylko był tak samo sprawny jak jego poprzednik, taniutki i zwykły korbowy z Elektroluxa, działa do dziś i parzy pyszną kawkę.

  8. #68
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Martons

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    90-906
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ja mam boscha kilka lat, który kosztował zaledwie z 1200 zł i jakoś się dalej trzyma i robi swoje. Oczywiście mieli kawę z ziaren.

  9. #69
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila. Zobacz post
    W Saeco de luxe tuż po gwarancji rozszczelniła się dysza do spieniania mleka i niestety cieknie.
    Moim ulubionym ekspresem jest Krups działający już 6,5 roku. Nic się z nim nie dzieje oprócz tego że młynek do kawy jest dość głośny i może robić za budzik

    Do 2 tysięcy można kupić podstawową wersję
    http://www.mediaexpert.pl/ekspresy-cisnieniowe/ekspres-krupsea-82f810,id-737117?gclid=Cj0KEQiA5IHEBRCLr_PZvq2_6qcBEiQAL4cQ0 3Ixn7gIIZzdd4WhMuVvsaRciZ2roogUi84k7a3SqccaApz78P8 HAQ&gclsrc=aw.ds&dclid=CMzt1-CEztECFfev7QodQuEBAg
    Niestety zmuszony jestem potwierdzić kolegi informację, dysza do spieniania mleka nie wytrzymała niecałego roku eksploatacji. Cieknie z niej podczas nalewania kawy. Czeka mnie wizyta w serwisie.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  10. #70
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Łukasz Markowicz

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-151
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał ;194558
    Cześc .Jak chcesz dobry expres cisnieniowy to musi on mieć ciśnienie min 15 bar.Jeśli jest mniejsze to sobie odpuść.
    Co do ceny to zaczynasz od 250,-pln (tzw.bezfirmówka np w kauflandzie)do600-700 ,no chyba że chcesz BARDZO konkretny to ok2-3 tys.
    Smacznego
    sorry ale dobre expressy zaczynają się od 3 tyś.. bardzo dobre kosztują od 15 000

  11. #71

    Domyślnie

    U mnie na blacie w kuchni stoi (spam)i mam 2 w 1 przelewowy i ciśnieniowy kosztował 600 pln ale było warto tylko musisz sobie dobrą kawe kupić polecam drobnozmieloną Tak, jestem zapaleńcem kawy !
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 09-04-2018 o 15:56 Powód: Lokowanie produktu.

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ja mam Jurę J6 polecam bardzo!!!

  13. #73
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Siemens EQ5 już kilka lat użytkowany intensywnie. Kawa tak piękna, jak ziarenka które wsypiesz. Cena obecnie ponizej 2k.

  14. #74
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Po latach używania ekspresu na kapsułki zdecydowaliśmy się kupić prawdziwy ekspres robiący kawę z kawy
    Po miesiącach czytania i zbierania opinii wybór padł na Jura E8 + PRO przystawka do spieniania mleka + chłodziarka do mleka.
    Używamy go dopiero rok, więc na temat trwałości nic nie napiszę. Kawę robi znakomitą (w każdej wersji).
    Jest prościutki w obsłudze. Podstawiamy filiżankę lub szklankę, jednym przyciskiem wybieramy rodzaj napoju i w kilka sekund gotowe
    Dodatkowo ekspres podaje gorącą wodę (np. do herbaty) i gorące mleko (może być z pianką). Moje dzieci bardzo go za to lubią
    Ekspres posiada zabudowany blok zaparzacza (nie wyciąga się go do mycia, jak w innych ekspresach). Po prostu Jura tak opracowała system płukania, że nie jest konieczne wyciąganie bloku zaparzacza. Przyznam, że na początku obawiałem się takiego rozwiązania (bo nigdy się nie spotkałem z ekspresem bez wyciąganego bloku zaparzacza), ale dałem się przekonać i na razie nie żałuję.
    Polecam!
    Ostatnio edytowane przez _ZBYCH_ ; 27-07-2018 o 19:29
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  15. #75
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Karola12cc

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-212
    Posty
    9

    Domyślnie

    Z młynkowych najlepiej z Saeco, jak dla mnie to najlepsza firma. A jesli interesują cie kapsułki to tylko Nespresso, nie należy do taniej marki, ale kawa jest naprawdę dobra.

  16. #76
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Mr A
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Bełchatów
    Posty
    341

    Domyślnie

    Kupę lat temu kupiłem za punkty payback z dopłatą około 400 zł Saeco Xsmall dla żony. Do tej pory wiernie służy, kawa podobno nigdzie jej nie smakuje tak jak w domu - ja nie pijam więc się nie wypowiem Kiedyś kosztował ok. 1500, teraz widzę ok. 900 zł.

  17. #77
    Banned
    ahrissetzpa

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    2

    Domyślnie

    Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym obszarze. Jestem pewien, że mi się one przydadzą

  18. #78

    Domyślnie

    W dobrej cenie można kupić Philipsa z technologią Saeco.
    Noelia Bis 2M, OZC 4,8 kW + 1kW CWU, 198 m2 podłogówki (480 m3 - skosy na górze!), podłoga 12 cm PIR + 8 cm grafitu, ściany silka + 23 cm grafitu 0,031, dach 35-50 cm wełny 0,035, okna Vetrex V82 3 szyby, PC Stiebel Eltron WPC 07 cool, WM Aeris 350 standard, PV 5,8 kWp panele REC + Fronius 5 kW.
    zużycie CO/CWU 2017/2018: 2300 kWh
    zużycie CO/CWU 2019: 2014 kWh
    https://www.jakoszczedzic.pl

  19. #79
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Polecam Krupsa Evidence można kupić w świetnej cenie jak się wie gdzie np EA892d za 2499
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony