dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar chlodzin
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3

    Domyślnie Domek z drewna - Zrób To Sam!

    Każdy kiedyś myślał o zbudowaniu własnego domku rekreacyjnego! Cóż za radość uciec z miasta, posłuchać jak natura z nami rozmawia.
    Ja też tak kiedyś myślałem i w końcu postanowiłem zrealizować swoje (oczywiście i mojej żony) marzenia o posiadaniu własnego, małego domku.
    Od kilku lat jesteśmy posiadaczami małej działki zlokalizowanej w Rodzinnych Ogrodach Działkowych. W takim ogrodzie można zbudować domek o powierzchni nie więcej niż 25m2 (w mieście). Zrobiłem projekt, który zajął mi prawie pół roku, trochę długo, ale nie dlatego, że mało mi rozumu tylko dlatego, że sam chciałem to zrobić krok po kroku próbując wielu rozwiązań, szukając po forach, itp. Następnie zgromadziliśmy materiał i zaczęliśmy budowę.
    Potem stwierdziłem, że moje doświadczenia mogą pomóc innym takim właśnie zapaleńcom, którzy lubią majsterkować, a wyzwania nie są im straszne. I może nie chodzi tu oszczędności jakie można mieć, budując samemu, ale przede wszystkim chodzi tu o dokonanie dzieła, którego jest się autorem. Potem pomyślałem co ja będę robił w domu gdy przyjdzie zima, a natura będzie w długim letargu. Przelałem, więc wszystkie moje projekty i przemyślenia oraz wyliczenia i pomysły i stworzyłem stronę pod adresem www.domekzdrewnazrobtosam.pl. Na tej stronie już niedługo, bo otwarcie planuję około połowy grudnia 2011, znajdą się wszystkie informacje, które przydadzą się wam, a jak ktoś czegoś nie będzie wiedział podpowiem (oczywiście w granicach mojej wiedzy). Będziecie mieć również możliwość dodawania własnych relacji z budowy domku na małej działce. Gorąco zapraszam!!!

    Na początek w mojej galerii zamieściłem kilka fotek.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    To może jeszcze jakiś login i hasło

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar chlodzin
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,
    już niedługo wszystko będzie dostępne bez żadnego hasła, proszę o chwilę cierpliwości.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar chlodzin
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzień dobry wszystkim, którzy odwiedzili mój post.
    Mam przyjemność poinformować wszystkich, że strona jest otwarta.
    Wszystkich zapraszam, a jeżeli chcecie podyskutować tutaj to piszcie, chętnie podpowiem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony