dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie przygotowanie ścian do malowania.

    Witam jestem nowy na tej stronie. Zarazem jestem też laikiem w budownictwie. Wziąłem się za remont swojego pokoju. Z jednej ściany odchodził tynk więc go zerwałem, nałożyłem 2 warstwy gipsu i pomyślałem że już pora na gładź gipsową. Jak głupi pomyślałem że położe tylko jedną warstwę, lecz była ona za gruba i po nocy gładz opadła pojawiły się szczeliny i bąble. Moje pytanie to co teraz zrobić? czekać aż wszystko przeschnie, zetrzeć papierem i szpachlować jeszcze raz? czy po prostu zerwać to wszystko? Proszę Was o pomoc bo już aż ręce opadają. pozdrawiam

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zeusrulez
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    za daleko . . .
    Posty
    981

    Domyślnie

    A dlaczego nie dasz zarobić szpachlarzom czy też malarzom ?

    Zerwij to co zrobiłeś. Popukaj szpachelką/kielnią czy też obok gdzieś nie odchodzi. Zagruntuj dobrym gruntem np. CT17(raczej użyj do gruntowania pędzla) poczekaj aż wyschnie później zaszpachluj (pierwsza warstwa) druga warstwa ma zakryć i wychodzić za "pole/obszar" pierwszej warstwy.
    I jak będziesz malował to proszę nie gruntuj tym gruntem ani żadnym innym. Do gruntowania służą farby gruntujące !!

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gołaczyński

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Rąbień
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    34

    Domyślnie

    Dokładnie zgodzę się z przedmówcą. Z tym już nic się nie da zrobić. Zerwać, porządnie zagruntować i kłaść jeszcze raz. Powodzenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony