dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Pralka w Kuchni. Jak i gdzie podłączyc.

    Hej. Kupujemy z mężem dom, w którym niefortunnie zaplanowano miejsce na pralkę (pod blatem o wysokości 77cm) i jedyne jakie się mieszczą to firmy Candy, niespełniające moich wymagań. Ponieważ kuchnia nie należy do najmniejszych myślę o zainstalowaniu pralki w kuchni. Ponieważ nie mam żadnego doświadczenia i się nie znam może ktoś mógłby mi podpowiedzieć co zrobić. Pralkę bym chciała umieścić po prawej stronie kuchni wraz z wysoką zabudową lodówki i piekarnika, ale nie ma na tej ścianie odpływu, natomiast zimna woda jest doprowadzona ponieważ poprzedni właściciel planowała w tamtym miejscu lodówkę z kostkarką. Czy jest w ogóle możliwość podłączenia pralki w tamtym miejscu?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	24 Kuchnia.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	428649

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	428650

  2. #2

    Domyślnie

    jeżeli zabudowa tak jak na rzucie mam być to bez problemu, wystarczy przedłużenie węża odpływowego (do dokupienia w sklepie hydraulicznym lub markecie budowlanym), położenie go za/pod szafkami i wpięcie go w syfon pod zlewem

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuje za odpowiedz. Pralka miała by stać w miejscu czerwonej kropki.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	428651

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony