dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 80
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie Zmywarka BEKO DSN 6837 X

    Czy ktoś ma może ten model - przyznam, że jego opis jest dość interesujący (cicha, niskie zużycie prądu i wody, spora ilość programów, wyświetlacz, itd), ale czy sprawdza się w praktyce?
    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie Płyta indukcyjna Beko czy ktoś zna???

    Zastanawiam się nad taką płytą
    http://www.beko.com.pl/Nowe,wydajne,...cyjne,547.html
    Kusi mnie bo ma 5 lat darmowej gwarancji,
    moze ktos taka ma i moze cos o niej powiedziec?
    Cena tez niczego sobie:
    http://www.ceneo.pl/1795807 wiec chyba lepiej skusic sie na nia niz na Teke?
    Co myslicie?
    Pozdrawiam, Lenka

  3. #3

    Domyślnie

    no to w końcu teka czy beko? temat a treść postu odbiegają od siebie...

  4. #4

    Domyślnie

    czytalem o tej firmie sporo pozytywnych komentarzy i sam wlasnie zastanawiam sie nad zakupem ich taniej indukcji....moze znajdzie sie ktos kto uzytkuje model Teka IR 641 ?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał reng
    no to w końcu teka czy beko? temat a treść postu odbiegają od siebie...
    No tak odbiegaly ale juz zmienilam. Chodzi mi o Beko.
    Pozdrawiam, Lenka

  6. #6

    Domyślnie

    Jak szukałam AGD to tylko w 1 sklepie gość polecał płytę Beko ze względu na 5-letnią gwarancję. Ale jak pytałam o nią w innych sklepach (z ciekawowści, bo firmy Beko nie brałam nawet pod uwagę) to mi odradzano, a w jednym to usłyszałam "że firma Beko to dno jeśli chodzi o sprzęt AGD".
    Ja wzięłabym na Twoim miejscu Tekę jeśłi i ją bierzesz pod uwagę.

  7. #7

    Domyślnie BEKO - wątek zbiorczy o sprzęcie do kuchni. Opinie, modele, zdjęcia

    Witam,
    Jestem na etapie wyboru sprzętu AGD do całego domu, trochę szperam w internecie, pytam sprzedawców w sklepach, szukam żeby wybrać dobrą jakość ale nie przepłacić...

    Jak to jest z tą firmą BEKO?

    Polecono mi i zachęcano do kupna sprzętu BEKO:
    - pralkę (model WMD76126),
    - zmywarkę (DIN5832 jako najlepszy na rynku wybór!)
    - płytę indukcyjną (ponoć za dobrą cenę - super wyposażenie - m.in funkcja Boster na wszyskich 4 polach indukcyjnych)

    Mam dylemat bo w sumie rzeczywiście dobrze wyposażony sprzęt, ciekawe funcje, ale... no właśnie słyszałam kilka opini że "BEKO to badziew", że "nie warto tego brać" itp. i nie wiem...
    Iść w markę ale płacić więcej, czy może popatrzeć na wyposażenie a nie na firmę? wkońcu żadna firma nie robi sprzętu na całe życie, zespuć może się wszystko nawet wychwalany Siemens czy Bosch.... A BEKO daje 5 lat gwarancji!

    Proszę o opinię osoby, które mają i używają sprzętu firmu BEKO (nie koniecznie akurat te modele!)Będę wdzięczna za wszystkie opinie!!!

    Myślę że temat jest dość na czasie, nowa firma, dobre ceny i warto wymienić doświadczenia! chyba że jest już gdzieś taki wątek to będę wdzięczna za wskazanie (szukałam ale nie znalazłam - ale żołtodziobem tu jestem więc może źle szukałam )

    Pozdrawiam
    lubię ludzi

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie Re: Sprzęt AGD BEKO - o co chodzi?

    Cytat Napisał sylvija
    Proszę o opinię osoby, które mają i używają sprzętu firmu BEKO (nie koniecznie akurat te modele!)Będę wdzięczna za wszystkie opinie!!!
    mam i uzywam od 4 lat pralkę Beko
    jak dla mnie swietna cena do jakosci
    jak na razie nic sie nie dzieje nie psuje, pierze bardzo dobrze
    mam kilka programów, ale przyznaję się ze uzywam dwóch

  9. #9

    Domyślnie

    Ja od pół roku używam zmywarki i okapu beko na razie ok nie mam zastrzeżeń a cena zachęcająca.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Na różnice cen w sprzęcie AGD najmniejszy wpływ ma trwałość. Większy wpływ ma jakość, moda, projekt itp.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał alektyc
    Ja od pół roku używam zmywarki i okapu beko na razie ok nie mam zastrzeżeń a cena zachęcająca.
    ALEKTYC a jakiej zmywarki używasz? jak się spisują białe kosze? ma to wogóle jakieś znaczenie że nie są szare?

    A z tą modą to też prawda, jak mówię znajomym że chcę kupić sprzęty BEKO to patrzą na mnie dziwnie "że do domu beko ?"
    nikt nie zapyta jakie ma wyposażenie, jakie funkcje, firma nieznana i źle się kojarzy...
    a jak mówię że BOSCH to już ma znaczyć że będzie super sprzęt. A BOSCH i Siemens robione w wresji do hipermarketów nie dorastają BEKO do pięt... taka prawda!
    lubię ludzi

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylvija
    ALEKTYC a jakiej zmywarki używasz? jak się spisują białe kosze? ma to wogóle jakieś znaczenie że nie są szare?

    A z tą modą to też prawda, jak mówię znajomym że chcę kupić sprzęty BEKO to patrzą na mnie dziwnie "że do domu beko ?"
    nikt nie zapyta jakie ma wyposażenie, jakie funkcje, firma nieznana i źle się kojarzy...
    a jak mówię że BOSCH to już ma znaczyć że będzie super sprzęt. A BOSCH i Siemens robione w wresji do hipermarketów nie dorastają BEKO do pięt... taka prawda!
    Nie wiem czy prawda, mam Boscha i jestem zadowolona (pralka i zmywarka). Lodówka Beko i tez jestem zadowolona i nie uwazam by BOSH nie dorastał BEKO do pięt...

    Każda pliszka swój ogonek chwali.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał plebus
    Cytat Napisał sylvija
    ALEKTYC a jakiej zmywarki używasz? jak się spisują białe kosze? ma to wogóle jakieś znaczenie że nie są szare?

    A z tą modą to też prawda, jak mówię znajomym że chcę kupić sprzęty BEKO to patrzą na mnie dziwnie "że do domu beko ?"
    nikt nie zapyta jakie ma wyposażenie, jakie funkcje, firma nieznana i źle się kojarzy...
    a jak mówię że BOSCH to już ma znaczyć że będzie super sprzęt. A BOSCH i Siemens robione w wresji do hipermarketów nie dorastają BEKO do pięt... taka prawda!
    Nie wiem czy prawda, mam Boscha i jestem zadowolona (pralka i zmywarka). Lodówka Beko i tez jestem zadowolona i nie uwazam by BOSH nie dorastał BEKO do pięt...

    Każda pliszka swój ogonek chwali.
    Może masz te porządne wersje Boscha! ja mówiłam o tych wersjach robionych masowo do hipermarketów co wszystko mają plastikowe...
    Ja też znam pełno osób zadowolonych z Boscha, ale też kilka co narzekało!
    lubię ludzi

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Co do koloru koszy to nie ma znaczenia czy sa biale czy szare, te i te sa malowane. Ja mam w whirpolu biale i jest ok.
    Beko mam pralke od roku i jestem mile zaskoczona, przedtem mialam aristona strasznie drogiego i po 4 latach poszedl na zlom, a dopiero majac beko widze jakie mialam np. reczniki niedoprane w aristonie. Do kupna beko pralki skusila mnie cena i 5 letnia gwarancja na wszystkie czesci. Pozatym pracuje w branzy agd i beko od roku sprzedajemy strasznie duzo. Klient woli kupic zmywarke beko za 1200 zl (60 cm) do zabudowy i ma gwarancje 5-cio letnia, a po tym czasie nawet jak sie cos powaznego stanie to zmywarka jest tak tania, ze bez zalu wyrzuci i kupi nowa. Ze wszystkimi sprzetami beko tak klienci podchodza do kupna.

  15. #15

    Domyślnie

    Mam pralkę Beko od ponad roku i jestem zadowolona. Za niecały 1000 zł, mam to co w innych było od 1500zł w górę.

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Gwarancjami bym się nie przejmował. Nie ważne na jaki długi są okres, ale na co.
    Przy lodówce do zepsucia jest w zasadzie tylko agregat i z reguły to tylko na niego jest gwarancja. Jednak połamane balkoniki, czy luźne zawiasy też będą wkurzać właściciela.
    Jeśli ktoś przyjrzy się z bliska porównywalnej lodówce dobrej firmy (np. Miele) to nie trzeba być talentem technicznym, aby stwierdzić, że jest ona technicznie wykonana zdecydowanie lepiej. Nie każdy jednak musi jeździć mercedesem.
    Nie ma to jednak wiele wspólnego z czasem użytkowania.

  17. #17

    Domyślnie SPRZĘT KUCHENNY BEKO - CZY KTOŚ MA?? A MOŻE LEPSZA TEKA??

    Podoba mi się sprzęt firmy Beko..ceny też nie są powalające
    Czy ktoś ma sprzęt tej firmy w swojej kuchni?? Proszę o opinie...mam jeszcze kilka dni na decyzję...)

  18. #18

    Domyślnie

    Ja ci firme beko odradzam,mialem u siebie w apartamencie(mieszkam w Danii),tak wiec mialem pralke i kuchenke z plyta ceramiczna, pralka zaczela cieknac po ok. roku uzywania a kuchenka rdzewiec po ok.2latach.Oprocz tego ze jest to kiepski produkt to jeszcze zre troche pradu.Tutaj jest to najtansza firma a i tak tago nikt nie kupuje.Jesli moge ci doradzic to doloz pare groszy i kup cos bardziej markowego i z wieksza obsluga gwarancyjna i pogwarancyjna.Teraz mam firme Voss cenowo gorna polka,w polsce chyba malo znana i musze powiedziec ze jest warte swojej ceny.Znasz moze to powiedzenie ze co jest tanie w zakupie to jest drogie w eksploatacji i tego sie trzymaj.

  19. #19

    Domyślnie

    Powiedzenie oczywiście znam...
    Widzę, że muszę poważnie to jeszcze przemyśleć...
    Mój drugi faworyt to TEKA..co wy na to??

  20. #20

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony