dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 80
  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki bardzo za linki
    Chyba zdecyduję się na TEKĘ...

  2. #22

    Domyślnie

    podnosze temat

    tez wlasnie jestem na etapie kupna AGD no i tak z wybranami juz modelami Boscha udalam sie do sklepu aby sprzet zamowic, ale powiedziano mi w sklepie ze Beko jest w atrakcyjnych cenach i jest to obecnie najmniej awaryjny sprzet AGD

    no i Beko ma 5 lat gwarancji, a Bosch tylko 2....no i nie wiem co robic?

    kupic boscha i miec to co mi sie podoba, lub Beko ktore niezabardzo przypadlo mi do gustu lecz ta cena i gwarancja....

    prosze jeszcze jakichs uzytkownikow sprzetow Beko o opinie, z gory dziekuje

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał majmon
    podnosze temat

    tez wlasnie jestem na etapie kupna AGD no i tak z wybranami juz modelami Boscha udalam sie do sklepu aby sprzet zamowic, ale powiedziano mi w sklepie ze Beko jest w atrakcyjnych cenach i jest to obecnie najmniej awaryjny sprzet AGD

    no i Beko ma 5 lat gwarancji, a Bosch tylko 2....no i nie wiem co robic?

    kupic boscha i miec to co mi sie podoba, lub Beko ktore niezabardzo przypadlo mi do gustu lecz ta cena i gwarancja....

    prosze jeszcze jakichs uzytkownikow sprzetow Beko o opinie, z gory dziekuje
    u nas duzo sie tego sprzedaje wlasnie ze wzgledu na cene i 5 lat gwarancji.

  4. #24

    Domyślnie

    juz doczytałam na stronie Beko ze z ta 5 letnia gwarancja to jest tylko promocje i to tylko na niektore modele....tego w sklepie juz nie powiedzieli

    wiec raczej zostaje przy Boschu

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał majmon
    juz doczytałam na stronie Beko ze z ta 5 letnia gwarancja to jest tylko promocje i to tylko na niektore modele....tego w sklepie juz nie powiedzieli

    wiec raczej zostaje przy Boschu
    No i co z tego, ze to promocja, trwa ona juz prawie 2 lata i na razie sie nie zanosi na jej koniec.
    Nawet jesli promocja sie skonczy, a agd bylo kupione podczas trwania promocji to gwarancja obejmuje 5 lat.
    A modeli, ktore sa objete 5 letnia gwarancja jest duzo, wszystkie modele nie moga miec gwarancji na 5 lat, no bo smieszne by bylo kupic pralke beko za 700 zl i do tego miec gwarancja na 5 lat .

    Tutaj masz tabele sprzetow, ktore maja 5 letnia gwarancje

    http://www.beko.com.pl/PROMOCJE,163.html

  6. #26

    Domyślnie

    Zastanawialiśmy się nad płytą indukcyjną i piekarnikiem Beko (cieawy design i przyjazna cena), ale np. w Saturnie nam powiedziano, że to jest pierwsza płyta indukcyjna Beko i do tego na podzespołach chińskich. Myślę, że powiedziano nam szczerze, bo na początku rozmowy zaznaczylismy, że nic nie planujemy u nich kupic, tylko przez internet, ale potrzebujemy zasięgnąć porady.

    Beko ma na pewno fajne reklamy ale osobiście sprzętu tej marki bym nie kupiła. Nie zgadzam się ze stwierdzenem, że co się ma zepsuć, to i tak się zepsuje itp. Akurat w AGD warto zainwestowac - dobre AGD jest i energooszczędne, czasooszczedne i nerwooszczędne
    Bosh to lepszy wybór.
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  7. #27

    Domyślnie

    Dajcie juz spokoj z ta firma beko,ja mialem pralke i plyte ceramiczna z tej firmy i nigdy wiecej tego bym nie kupil chocby mialo i life time gwaranty,pralka po ok.dwoch latach ciekla i zaczela rdzewiec a plyta to o malo do ruiny finansowej za prad nie doprowadzila no i jej jakosc wykonania tez jest mocno dyskusyja.Ja mieszkam w Danii i teraz uzywam sprzetu firmy VOSS troche lepsza polka ale poprostu nie chcialem ryzykowac z produktami wloskimi czy przereklamowanymi Boschami lub Simensami.No ale kazdy ma swoj rozum i wybieze to co mu pasuje,ale dobrze poczytac parametry danych produktow bo wyglad to nie wszystko, ze zlotej miski to i pies sie nie naje.

  8. #28

    Domyślnie

    my mamy zmywarkę i piekarnik z beko, ale od jakiś 2 miesięcy i jesteśmy zadowoleni

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał morfeusz1
    Zastanawialiśmy się nad płytą indukcyjną i piekarnikiem Beko (cieawy design i przyjazna cena), ale np. w Saturnie nam powiedziano, że to jest pierwsza płyta indukcyjna Beko i do tego na podzespołach Beko. Myślę, że powiedziano nam szczerze, bo na początku rozmowy zaznaczylismy, że nic nie planujemy u nich kupic, tylko przez internet, ale potrzebujemy zasięgnąć porady.

    Beko ma na pewno fajne reklamy ale osobiście sprzętu tej marki bym nie kupiła. Nie zgadzam się ze stwierdzenem, że co się ma zepsuć, to i tak się zepsuje itp. Akurat w AGD warto zainwestowac - dobre AGD jest i energooszczędne, czasooszczedne i nerwooszczędne
    Bosh to lepszy wybór.
    Ciekawe skąd o tym wiedzieli, chyba pierwsza na polskim rynku w sumie każdy bajer dobry żeby sprzedać co się chce. A z tańszych indukcji beko jest uważam najlepsze:duża moc, 4xbooster i pięć lat gwarancji. A co do piekarników beko to jak dla mnie super(zwłaszcza modele z pirolizą) w tej kategorii cenowej biją konkurencję na głowę(w trochę wyższej półce cenowej też ładnie zamieszają). Można by się czepnąć do emalii wewnątrz piekarnika ale to już dla bardzo dociekliwych Pozdr
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  10. #30

    Domyślnie

    to jest chyba jakaś węgierska firma
    nie twierdze że jest niskiej jakości, ale jakoś do mnie nie przemawia

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111
    Cytat Napisał morfeusz1
    Zastanawialiśmy się nad płytą indukcyjną i piekarnikiem Beko (cieawy design i przyjazna cena), ale np. w Saturnie nam powiedziano, że to jest pierwsza płyta indukcyjna Beko i do tego na podzespołach Beko. Myślę, że powiedziano nam szczerze, bo na początku rozmowy zaznaczylismy, że nic nie planujemy u nich kupic, tylko przez internet, ale potrzebujemy zasięgnąć porady.

    Beko ma na pewno fajne reklamy ale osobiście sprzętu tej marki bym nie kupiła. Nie zgadzam się ze stwierdzenem, że co się ma zepsuć, to i tak się zepsuje itp. Akurat w AGD warto zainwestowac - dobre AGD jest i energooszczędne, czasooszczedne i nerwooszczędne
    Bosh to lepszy wybór.
    Ciekawe skąd o tym wiedzieli, chyba pierwsza na polskim rynku w sumie każdy bajer dobry żeby sprzedać co się chce. A z tańszych indukcji beko jest uważam najlepsze:duża moc, 4xbooster i pięć lat gwarancji. A co do piekarników beko to jak dla mnie super(zwłaszcza modele z pirolizą) w tej kategorii cenowej biją konkurencję na głowę(w trochę wyższej półce cenowej też ładnie zamieszają). Można by się czepnąć do emalii wewnątrz piekarnika ale to już dla bardzo dociekliwych Pozdr
    sprawdziłam teraz stronę beko i jakos nie widzę innych (wczesniejszych) płyt indukcyjnych.
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  12. #32

    Domyślnie

    Może i pierwsza ale kupiłem model hii 64400t w listopadzie zeszłego roku i działa. Pola o mocy 2500W, 1800W, 2500W, 3200W na funkcji booster (działa tylko przez 10 min później zmniejsza automatycznie na mniejszą), osobny timer na każde pole + automatyczne gotowanie, automatyczne wyłączenie kiedy się nie wyłączy grzania, zabezpieczenie przed zalaniem i blokada dostępu. Nie wiem czego jeszcze można oczekiwać od indukcji. Tania i dobra. Prosty wygląd bez wodotrysków.

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Oj,oj a kojarzycie blomberga-to już też beko , rzeknijcie tutaj to zobaczycie troszkę z ich oferty bloomberg
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał bukba
    Może i pierwsza ale kupiłem model hii 64400t w listopadzie zeszłego roku i działa. Pola o mocy 2500W, 1800W, 2500W, 3200W na funkcji booster (działa tylko przez 10 min później zmniejsza automatycznie na mniejszą), osobny timer na każde pole + automatyczne gotowanie, automatyczne wyłączenie kiedy się nie wyłączy grzania, zabezpieczenie przed zalaniem i blokada dostępu. Nie wiem czego jeszcze można oczekiwać od indukcji. Tania i dobra. Prosty wygląd bez wodotrysków.
    Dla niektórych mogła by się jeszcze inaczej nazywać
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  15. #35

    Domyślnie Lodówki Beco

    Witam, wypatrzyłem dosyć tanią lodówkę Beco. Jak sprawdza się wam ten sprzęt ?

  16. #36

    Domyślnie

    Niezbyt wielkie zainteresowanie. Już się w nią zaopatrzyłem także za pare lat napisze jak sie sprawuje

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Beco czy Beko? Mam kuchenkę Beko, a moja mama lodówkę. Obydwa sprzęty mają ponad pół roku i dobrze działają. Na tyle dobrze, że jak w przyszłym roku będę wymieniać starą lodóweczkę Polar to też jestem skłonna kupić Beko.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  18. #38

    Domyślnie

    No ja też mam BEKO od roku i jak narazie bez zarzutów

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzychu1975 Zobacz post
    No ja też mam BEKO od roku i jak narazie bez zarzutów
    Słyszałem o takim powiedzeniu: "kto kupi BEKO ten potem beko".
    Jak również nie kupować nic z AGD na literę "A".

    Osobiście wybierałbym pomiędzy Bo..., Siem... ,Ele....
    Po reklamacji na lodówkę (niedostatecznie chłodziła bo było powyżej 10*) to wiem, żeby kupować tylko takie gdzie producent w karcie obsługi napisał, że lodówka trzyma jakiś zakres temperatur np. 5-8 *C.
    U mnie napisali to wymienili mi na drugi egzemplarz - lepszy (ten chłodzi do 3-4*C).
    Darek

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pola777

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    To zależy czego oczekujesz od takiej lodówki Poza tym, wychodzę z założenia, że jeśli używa się sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem to nie ma większego ryzyka, że szybko się zepsuje BEKO CSA 29022 X mają moi rodzice i nie słyszałam jeszcze narzekań

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony