dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 80
  1. #41

    Domyślnie

    Beko to jest turecka firma, wiem na jakich podzespolach buduja swoj sprzet - niepolecam. Nawet bardzo podstawowe komponenty sa dobierane o klase nizsze niz konkurencji z zalozenia oszczedza sie na wielu rzeczach.

  2. #42

    Domyślnie

    Szkoda, że nie warto kupować BEKO, bo podobaja mi się French Door.
    Umiesz liczyć - licz na siebie.

  3. #43

    Domyślnie sprzęt do zabudowy BEKO

    Witam!
    Zastanawiam się nad zakupem zestawu Beko OIM 25501 X + HII 64401 T
    http://www.ceneo.pl/8463824q
    http://www.ceneo.pl/Plyty_elektryczn...aj-HII+64401+T

    Czy ktoś używa tego sprzętu?

  4. #44

    Domyślnie

    Mam od roku zmywarkę beko i już trzeci raz psuje się grzałka- przepala... już mam dość i chcę by mi oddali pieniądze lub wymienili na całkiem nową... brrry gary trzeba myc ręcznie a teraz jeszcze nie mają na stanie grzalek i muszą sprowadzać ... czas oczekiwania na jej działanie wyddddłuża się
    dossa

  5. #45

    Domyślnie

    Ja zamierzam kupić zamrażarke skrzyniową Beko HSA 24530.czy ktoś posiada i może się wypowiedzieć?

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar ireeek
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-154
    Posty
    2

    Domyślnie

    To ja się też dołączę do dyskusji i zapytam o piekarniki, bo też chciałbym kupić model tej firmy. Najlepiej elektryczny, do zabudowy i z termoobiegiem. Podzieli się ktoś opinią? Czy też fiksują?
    Ostatnio edytowane przez ireeek ; 19-10-2011 o 16:01
    Nic nie może przecież wiecznie trwać!

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    robalek12

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3

    Domyślnie Płyta Beko nowa nie działa

    Witam Serdecznie.
    Od wielu lat bez problemu zajmuje się instalacjami elektrycznymi i podłączaniem płyt indukcyjnych,
    ale trafiłem na taka co stawia opory, albo ma jakieś zabezpieczenia.
    Podłączyłem płytę indukcyjną Beko HII-64400 T - po podaniu napięcia mruga litera E na oznaczeniach
    palnika zamiast 0 i nie można uruchomić płyty, ani nie reagują żadne przyciski, nie świeci się też zegar
    czasowego zadziałania.
    Proszę o pomoc co może być przyczyną.

    Płyta jest podłaczona pod 2 fazy, N i PE.

  8. #48

    Domyślnie

    My mieliśmy (nadal czasem mamy) problemy z nasza płytą indukcyjną z firmy TEKA. serwisanci też łamali sobie głowę, okazało się, że wina leży po stronie energetyki. Wybudowaliśmy się na ulicy, gdzie jest stary transformator, w przyszłym roku obiecują modernizację. Mamy problemy z płytą zwłaszcza w godzinach szczytu kiedy w niedzielę wszystkie gospodynie gotują.

  9. #49
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Brygada RR
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Płoty
    Kod pocztowy
    66-015
    Posty
    266

    Domyślnie

    Pół roku temu kupiłem zmywarkę 6840 FX i musze powiedziec że to najcichsza zmywarka jaką mieliśmy, wiele razy otwieramy ją myśląc że nie działa, narazie brak jakichkolwiek problemów (odpukać) Myje pięknie!.
    Dom (AR-1 po modyfikacjach) parterowy z poddaszem nie użytkowym 108m2 wysokość 2.76 m, kubatura 300m3, temp. 22-23C, sciany porotherm 25 + 20 cm styropianu 0.031, docieplenie sufit 45 cm wełna, podłoga 13 cm styro 0.031, okna 3 szyby, schody i taras oddzielone od budynku, ogrzewanie kable DEVI 18W/m 7.5 kW, cwu bojler Ecoway 80l, WM Luna, Klimatyzacja BEKO BPK 120 INV.

  10. #50

    Domyślnie Suszarka BEKO

    Czy ktoś z Państwa korzysta z suszarki do ubrań firmy BEKO? Proszę o opinie o jakości sprzętu i suszenia.

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alan-w

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja nie korzystam z suszarki, ale miałem przyjemność używać sprzętu Beko (lodówka i pralka) i powiem jedno: omijać z daleka. Może to i dobre jest na krótki okres czasu... Chociaż też bym nie polecił, bo np. pralka działała głośno jak czołg. Jak wymieniłem na Boscha to odetchnąłem z ulgą i mogłem wyrzucić stopery, które normalnie przydawały się kiedy pralka włączała się na wirowanie

  12. #52

    Domyślnie

    Ja używam pralkę Beko 50811 PF dlatego że była najtańsza, kupiona nam i teściom bo prosta jak budowa cepa, jest już pół roku i nic się z nią nie dzieje a pranie praktycznie codziennie bo dwa małe "szkodniki" mają talent do brudzenia się. Teraz rodzice kupują piekarnik (prawdopodobnie OIM 25901X) dlatego ze ma 5 letnią gwarancję bo poprzedni Gorenje Pininfarina choć bardzo fajny padł i stwierdzili że kolejnego piekarnika za 2500+ nie chcą. Co do polecania Beko, turecka firma która dłuuugi czas robiła dla Boscha i Siemensa więc doświadczenie jakieś ma. Dlaczego nie polecają w sklepach Beko:

    - 5 lat gwarancji producenta na większość modeli nie daje zarobic sprzedawcom prowizji od dodatkowej ochrony i dodatkowo oznacza że producent musiał uzyć lepszych części które tą gwarancję wytrzymają dlatego serwisanci teoretycznie tez będą narzekać bo roboty niby mniej.
    Ponieważ pracuję w elektronice tyle że IT wiem jak to wygląda w praktyce i wiem że jeśli producent daje dłuższą gwarancję to warto się produktem zainteresować bo nikt nie zaryzykuje wypuszczeniem bubla którego 50% mu wróci do serwisu, to byłoby samobójstwo dla większości firm tak PR-owe jak i finansowe.
    Alternatywa, hm ... cieżko powiedzieć napewno jest dużo droższa choć i większy prestiż marki. Gorenje i Miele, Liebherr chyba tylko nie pojechały mocno z jakością w dół reszta szczególnie niemiecka to pomyłka, drogie jednorazówki. Samsung i LG mocno naciskają ale ja nie przepadam za przeładowanym elektroniką sprzętem bo to jest najbardziej awaryjne choć designem biją konkurencję na głowę to fakt.

  13. #53

    Domyślnie

    "poprzedni Gorenje Pininfarina choć bardzo fajny padł". Co się stało? Dlaczego zrezygnowano z naprawy?

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał astw Zobacz post
    "poprzedni Gorenje Pininfarina choć bardzo fajny padł". Co się stało? Dlaczego zrezygnowano z naprawy?
    W sumie to jedną Gorenje Pininfarina użytkowali rodzice a drugą mam ja z teściami. U rodziców padła jeszcze na gwarancji elektronika i była wymiana modułu, obecnie znów są jakieś dziwne objawy i potrafi sama się wyłączyć czyli możliwe że się coś przegrzewa ale rodzice stwierdzili że nie będą już naprawiać tylko chcą nowy piekarnik i wybór padł na Beko ze względu na gwarancję. Gorenje chodziło 8 lat, u mnie chodzi 5 lat i nic się nie dzieje co tylko potwierdza fakt że dużo zależy od egzemplarza. Do dziś uważam ze ten model Gorenje jest najładniejszym piekarnikiem jakie wyszły, nowe nie są takie ładne. Model to Gorenje B50 EP.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0fbaf278123f5c71e4ca493ee324f714__0.jpg
Wyświetleń:	175
Rozmiar:	17,6 KB
ID:	192270

    A naprawa około 500 PLN ale bez gwarancji że długo podziała, niby można kombinować z osobnym zakupem części a tylko wymianą przez autoryzowany serwis ale więcej zamieszania niż pożytku.
    Ostatnio edytowane przez Truteń ; 28-05-2013 o 16:19

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fuxszyk

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posty
    171

    Domyślnie Kto posiada lodówkę side by side BEKO GNE134631X lub GNE134621X - proszę o opinie

    Witam,
    przez ostatnie kilka dni przeglądałem w wielu sklepach chłodziarko-zamrażarki Side by Side różnych firm.
    Dziś w oko wpadł mi model BEKO GNE 134621 X, który ma szeroką część chłodziarki (nie dzieloną na pół jak u innych producentów).
    Z tego co zauważyłem to BEKO ma również w ofercie model GNE134631X, który jest już w klasie energetycznej A++ (GNE134631X jest w klasie A+). Poza tym oba produkty są identyczne.
    Mało jest opinii nt. tych produktów w internecie. Z pewnością ktoś z Was posiada taki sprzęt i mógłby podzielić się doświadczeniem jako jego użytkownik.
    Link do strony producenta:
    http://www.beko.com.pl/produkt/605/gne_134631_x

  16. #56

    Domyślnie

    Proponuję zdecydowanie naprawić Gorenje. Poza elektroniką w piekarniku niewiele może się zepsuć. A 8 lat to niewiele jak na piekarnik.

  17. #57

    Domyślnie

    temat odgrzewam

    przyjrzałem się Beko. Wygląd ma ciekawy. Ceny bardzo ciekawe. Kilka produktów i ich modeli ma bardzo proste sterowanie i funkcję co jest dla mnie zaletą bo My np: znamy i używamy w praktyce 3-4 funkcje piekarnika z 5 i My nie potrzebujemy 18 funkcji. W mojej ulubionej kategorii cena/jakość wydaje się być ta marka wysoko dla moich potrzeb.

    Nie dyskutuje nad bezsensownym argumentem że jest to wyrób Turecki bo stawki i warunki pracy średnio w Turcji są lepsze niż w Chinach gdzie składa się część Boscha czy Simensa a z drugiej strony i w Chinach są fabryki z reżimem najwyższej światowej jakości: patrze cały Apple produkowany w Chinach.

    Jedyny problem jaki dostrzegłem to, że teraz na stronie Beko wszędzie jest opis:

    Produkt objęty 2 letnia gwarancją.

    czyli standard. Jednak to 5 lat gwarancji było dużym plusem, zachęceniem Klienta do zaufania w ich jakość. I teraz pytanie kluczowe: Poczuli się tak mocni i znani, że nie dają 5 lat gwarancji czy okazało się, że to 5 lat gwarancji jest zbyt dla Nich kosztowne?
    Ostatnio edytowane przez lukasza ; 26-06-2014 o 09:42
    165m2 podłoga, 150m2 użytkowych, 425m3; piętrowa stodoła w lesie. Styro: 18cm posadzka 0,039, 18cm fundament 0,037, 22cm ściana 0,031 (80%) 17cm ściana 0,031 i deski (20%), dach 30 cm wełny 0,035 + 15cm wełny stryszek . Szyby 0,7. 30m2 okien + 5 dachowych. 46kWh/m2/rok dla +20*C. Reku Dospel Optimal 400. CO TCap 9kW 1f.

  18. #58
    Banned
    aberowski

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    99

    Domyślnie

    moim zdaniem jest zbyt kosztowne

  19. #59

    Domyślnie

    na pewno wszyscy idą i oddają na gwarancję a 5 lat to dużo

  20. #60
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ja_moni

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    brzyska wola
    Kod pocztowy
    37-304
    Posty
    26

    Domyślnie

    Polecam dokładnie przejrzeć stronę BEKO, conajmniej od roku co kwartał obowiązuje 5 lat gwarancji na wybrane modele.
    Gwarancja aktywna po aktywacji na stronie - 14 dni od daty zakupu. Sprawdzone osobiście

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony