dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 80
  1. #61
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ja_moni

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    brzyska wola
    Kod pocztowy
    37-304
    Posty
    26

    Domyślnie

    A jeśli chodzi o sprzęty -wyjdę na wielkiego sympatyka BEKO ale w kuchni mam 3 pozycje: zmywarka DIN 5834, piekarnik OIM 25602X, chłodziarka GNE11431X . Od roku działają bez zarzutów. Zmywarka i piekarnik 5 lat gwarancji. Wszystkie sprzęty w klasach energetycznych A++, w cenach konkurencyjnych w stosunku do innych polecanych marek. Mam porównanie z tymi samymi sprzętami marek Elektrolux i Bosch. W przypadku zmywarki zdecydowanie wygrywa BEKO nad Elektroluxem, W przypadku chłodziarki BEKO - BOSCH - jakość wykonania materiałów niemalże identyczna.

  2. #62
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Alucardpl

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Gdynia - Glincz
    Kod pocztowy
    81-616
    Posty
    3

    Domyślnie

    Czy ktoś ma może czysta kartę gwarancyjna do płyty indukcyjnej HII 64400 AT. Niestety zgubiłem zanim dostałem pieczątkę od elektryka.
    Lub może swoja zeskanować (może zasłonić pieczątkę, aby nie było ze chce się powołać na czyjegoś elektryka).

  3. #63

    Domyślnie

    Ja użytkuję od niedawna lodówkę BEKO BCH 130000 z Nofrost. Na razie jestem zadowolona. Oczywiście naczytałam się że to "turecki szajs". Zobaczymy.
    Buniaa

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Mój poprzedni wpis w tym wątku jest z grudnia 2010. Nadal użytkuję kuchenkę Beko CS51020S - wszystko z nią w porządku. To prosty, tani sprzęt - żadnych specjalnych bajerów - 4 palniki gazowe, piekarnik elektryczny.
    Rodzice nadal mają tę samą lodówkę, niestety modelu nie znam. U nich jest defekt - pękł plastikowy uchwyt do otwierania drzwiczek.

    W międzyczasie rodzice kupili pralkę Beko i na razie służy bezproblemowo, a ja wygrałam w konkursie lodówkę Beko CN136241X i użytkujemy ją już dwa lata.
    Wpiszę się znowu za jakiś czas.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  5. #65

    Domyślnie

    Mam problem z nową lodówką BEKO BCH 130000. Moze ktoś miał podobny problem. Na tylnej sciance lodówki mam warstwę szronu. Co robić? Od razu do serwisu?
    Buniaa

  6. #66

    Domyślnie

    Beko to podobno produkcja Boscha, tyle że starsze technologie. Przez to może prostsze i lepsze

  7. #67

    Domyślnie tylko nie pralki beko

    Jeżeli jesteś osoba która ceni swój czas i szanuje swoje nerwy to nie beko i jej programy piorące . Pranie skończone wyświetlacz pokazuje ENDE a ty musisz czekać aż beko raczy odblokować drzwiczki pralki .http://forum.muratordom.pl/images/smilies/bash.gif
    Cytat Napisał sylvija Zobacz post
    Witam,
    Jestem na etapie wyboru sprzętu AGD do całego domu, trochę szperam w internecie, pytam sprzedawców w sklepach, szukam żeby wybrać dobrą jakość ale nie przepłacić...

    Jak to jest z tą firmą BEKO?

    Polecono mi i zachęcano do kupna sprzętu BEKO:
    - pralkę (model WMD76126),
    - zmywarkę (DIN5832 jako najlepszy na rynku wybór!)
    - płytę indukcyjną (ponoć za dobrą cenę - super wyposażenie - m.in funkcja Boster na wszyskich 4 polach indukcyjnych)

    Mam dylemat bo w sumie rzeczywiście dobrze wyposażony sprzęt, ciekawe funcje, ale... no właśnie słyszałam kilka opini że "BEKO to badziew", że "nie warto tego brać" itp. i nie wiem...
    Iść w markę ale płacić więcej, czy może popatrzeć na wyposażenie a nie na firmę? wkońcu żadna firma nie robi sprzętu na całe życie, zespuć może się wszystko nawet wychwalany Siemens czy Bosch.... A BEKO daje 5 lat gwarancji!

    Proszę o opinię osoby, które mają i używają sprzętu firmu BEKO (nie koniecznie akurat te modele!)Będę wdzięczna za wszystkie opinie!!!

    Myślę że temat jest dość na czasie, nowa firma, dobre ceny i warto wymienić doświadczenia! chyba że jest już gdzieś taki wątek to będę wdzięczna za wskazanie (szukałam ale nie znalazłam - ale żołtodziobem tu jestem więc może źle szukałam )

    Pozdrawiam

  8. #68
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar byry007
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Kolonia Powiercie
    Kod pocztowy
    62-600
    Posty
    802
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Ja mam piekarnik kuchnie gazową i zmywarkę teraz chce zmienić na indukcje beko HII 64505 FHT , zastrzeżeń nie mam co do beko 5 lat gwarancji mam ale zmieniam na indukcjie , gazowke miałem inox dbalem o nią a i tak jest porysowana tylko to
    Sprzedam Bufor ciepła 1000l z CWU i piec stałopalny 30 kw 605139743

  9. #69
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    robertmmz

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,

    czytając ten temat jestem przerażony .Zastanawiamy się nad zakupem lodówki Beko ze szklanym frontem o pojemności 320l / 115l - BEKO CN 147523 GB

    Lodówka ta spełnia dwa podstawowe warunki - podoba nam się i jest pojemna.

    Czy ktoś ma doświadczenie z tym modelem?

    Pozdrawiam Robert

  10. #70
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sm00q
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    43

    Domyślnie

    Witam,
    zastanawiam się nad kupnem indukcji BEKO HIPI 64500 T. Podoba mi się design, ale obawiam się o funkcjonalność płyty, która z resztą nie jest tania.
    Czy ktoś z forumowiczów użytkuje taką? Jeśli tak to proszę o opinię.
    Pozdrawiam.
    Marcin
    Dom pod jarząbem N EP = 78 [kWh/m2*rok)] - pow. uż. 110m, ściany gazobeton + 20 cm styropianu, dachówka Creaton Titania, okna MS evolution pasywne, drzwi zew. Stolpaw stolterm
    Ogrzewanie podłogowe na całości,Piec kondensacyjny Junkers Cerapur
    ZSB 14-5C, zasobnik ACV SMART 100

  11. #71

    Domyślnie

    Ja nie mam płyty ale mam inny sprzęt tej marki i działa bez zarzutów

  12. #72

    Domyślnie

    mają u mnie plusa za muzyczkę z reklamy "ooo beko" a tak serio to mamy BEKO WMB81044 i działa bez zarzutu

  13. #73
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    yaro86

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    6

    Domyślnie

    dobra firma jeśli chodzi o pralki.. dobra ale nie najlepsza..
    Reklama na FM jest płatna

  14. #74

    Domyślnie

    a jaka jest Twoim zdaniem najlepsza? Jestem ciekawa

  15. #75

    Domyślnie

    Znajomy ostatnio zakupił Beko i sobie chwali jest w 100% zadowolony
    SPAM

  16. #76
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Damian85
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Malbork
    Posty
    124

    Domyślnie

    straszny szajs te Beko, kupilem plyte indukcyjną w MM za 900zł, chodziła strasznie głośno (bzyczenie) i działała 0-1, przy ustawieniu mocy np. 3 to właczała się pełną mocą na 2sekundy i 3 sekundy przerwy, naszczęście udało się ją wymienić na płyte WHIRLPOOL i teraz jestem zadowolony, niestety skuszony ceną kupiłem też lodówke SBS Beko i też bardzo głośna jest będąc w pokoju obok słychać jak się załącza, generalnie jakieś dziwne odgłosy wydaje, ale nie miałem jak jej wymienić bo cholerstwo 120kg waży i nieuśmiechał mi się zwrot towaru więc już została.
    Z4 -szkieletowy- 100m2,ściany: 15 styro grafit+15wełna+5wełna; dach: 20+20 wełna; podłoga: 10+15 styro; WM+reku+GWC; okna 0,8 + rolety, PC powietrzna - Panasonic7kw +koza AB (sezon'15/'16 1243kwh '16/'17 1400kwh)

  17. #77
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    piotraudi

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    3-MIASTO
    Posty
    125

    Domyślnie

    Nigdy wiecej BEKO!!!!ponad 3 miesiace czekania na wyświetlacz do mikrofalówki który sie zepsuł doslownie po miesiacu użytkowania!!!Dzwonienie do serwisu w warszawie zganiaja wine na serwis w elblagu i tak do okola w koncu sie okazuje ze wyswietlacz musi przyjsc prosto z turcji i znowu to samo jeden wielki balagan .JAK BEKO NIE POTRAFI NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ WYŚWIETLACZA W CIAGU 3 MIESIECY OD ZGLOSZENIA TO DOBRZE ZE MAM ICH TYLKO MIKROFALÓWKE BO CO BY BYŁO GDYBYM KUPIŁ ICH WIECEJ PRODUKTÓW???

  18. #78
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Nie jest to produkt rekomendowany. Jakość płyt indukcyjnych tej firmy jest dyskusyjna. Rozpatrywanie reklamacji w przypadku płyt indukcyjnych potrafi trwać miesiącami. Firma nie przyznaje , że potrafią być problematyczne całe serie płyt indukcyjnych.
    Co ciekawe, parametry techniczne w stosunku do ceny są bardzo atrakcyjne. Niestety można nie być zadowolony z wyboru.

  19. #79
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    alggator

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    00-100
    Posty
    15

    Domyślnie

    Od paru lat mam płytę gazową, jedyne co mnie wnerwia to umieszczenie kurków, co chwila są przypalone, wymieniałem, dokupowałem nowe ale stwierdziłem po co, skoro za chwile znów plastik przypalony. Oprócz tego trochę ciężka jest w czyszczeniu. Z plusów nic się nie zacina.

  20. #80
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał alggator Zobacz post
    Od paru lat mam płytę gazową, jedyne co mnie wnerwia to umieszczenie kurków, co chwila są przypalone, wymieniałem, dokupowałem nowe ale stwierdziłem po co, skoro za chwile znów plastik przypalony. Oprócz tego trochę ciężka jest w czyszczeniu. Z plusów nic się nie zacina.
    Ale co w gazowej miałoby się zepsuć? Otwierasz/zamykasz zawór.... Sam fakt, że kurki się przypalają to już źle świadczy.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony