dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Grab sadzenie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Grab sadzenie

    Chcę posadzić sadzonki z grabu na żywopłot. Czy jeszcze mogę czy też już jest za późno? Nie wiem jak grab ale brzozy i kasztanowce są już zupełnie zielone. Może lepiej zaczekać do jesieni? Z góry dziekuję za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie Re: Grab sadzenie

    Trochę póóźno już na sadzenie, chyba że sadzonki są w pojemnikach i możesz zapewnic im odpowiednią pielęgnację, tzn. regularne podlewanie

  3. #3

    Domyślnie

    Myślałam o sadzonkach z gruntu. Co do podlewania - nie ma problemu a nawet z przyjemnością Tyllko, że chyba przegapiłam termin - długo było bardzo zimno i wydawało mi się, że jeszcze za wcześnie a w ciągu ostatnich dwóch tygodni prawie wszystko się zazieleniło... Jest jakaś szansa, że sadzonki z gruntu przyjmą się teraz?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał mp73
    Myślałam o sadzonkach z gruntu. Co do podlewania - nie ma problemu a nawet z przyjemnością Tyllko, że chyba przegapiłam termin - długo było bardzo zimno i wydawało mi się, że jeszcze za wcześnie a w ciągu ostatnich dwóch tygodni prawie wszystko się zazieleniło... Jest jakaś szansa, że sadzonki z gruntu przyjmą się teraz?
    Myślę, że lepiej zaczekac do jesieni, a z tym podlewaniem to zazwyczaj tylko na początku jest przyjemnie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony