dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie wkład koinkowy Arysto

    Witam forumowiczów

    Czy może ktos uzytkuje wkład koinkowy arysto?
    właśnie zdecydowaliśmy się na zakup 10p z giętą boczną szybą, bedę wdzięczny za opinie
    pozdrawiam
    Grzesiek

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Graczyk

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    941
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    78

    Domyślnie

    Ja mam ale 10p prosty. Spisuje się bardzo dobrze, łądnie i szybko nagrzewa pomieszczenia na piętrze i dopuki szyba jest czysta to ładnie widać płomienie. Szamotowe cegły jak dobrze rozpalisz wypalaą się do czysta ale po pierwszym paleniu już nigdy nie będą tak czysta jak nowe. Popielnik wystarcza na 7-10 dni. Niestety szyba i patent z kurtyną powietrzną to mit. Zabrudzi się i ogólnie niewiele daje ta kurtyna.
    Ja chyba bym kupił ponownie ale taki z boczną szybą bez szprosa i dopłaciłbym za szybę pirolityczną.

  3. #3

    Domyślnie

    Powiem tylko tyle , że sam mam zamiar kupić wkład arysto. Po wielu poszukiwaniach tej firmy mi najbardziej pasują. Pnadto robią je 10 km od mojego miejsca zamieszkania więc z ew. serwisem zero problemów.
    Potrzebujesz połozyć płytki, zrobić łazienkę itp. pisz na PW.

  4. #4

    Domyślnie

    I ja chyba zmienię koncepcję... początkowo chciałem panoramę, ale zmieniła mi się koncepcja kominka i podoba mi się ten Arysto 10 D PJ .... tylko ma 3 wysokości fasady, 45,51,57 cm...chyba wezmę tę środkową///

  5. #5

    Domyślnie

    Ja użytkuję od kilku miesięcy Arysto z szybą pionową - świetny wkład, jedyne czego żałuję to fakt, że nie dopłaciłem i nie kupiłem z opuszczaną szybą, byłby większy bajer i moja roczna córka nie bawiłaby się ciągle klamką.
    Zgadzam się z przedmówcami: szyba w końcu i tak się pokryje sadzą, zwłaszcza, gdy drewno nie sezonowane ale wystarczy płyn do kominków i papier, 5 minut i czysto.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave
    I ja chyba zmienię koncepcję... początkowo chciałem panoramę, ale zmieniła mi się koncepcja kominka i podoba mi się ten Arysto 10 D PJ .... tylko ma 3 wysokości fasady, 45,51,57 cm...chyba wezmę tę środkową///
    51 m jest w sam raz, zachowane są proporcje. Ja właśnie zdecydowałam się na ten model z taką wysokością fasady

  7. #7

    Domyślnie

    [quote="Graczyk"]. Niestety szyba i patent z kurtyną powietrzną to mit. Zabrudzi się i ogólnie niewiele daje ta kurtyna.
    quote]
    potwierdzam tą opinie od innych użytkowników

  8. #8

    Domyślnie

    a może jeszcze zechce się ktoś podzielić doświadczeniami?

  9. #9

    Domyślnie

    Również chętnie poczytałabym opinie innych użytkowników Aristo. Jesteście zadowoleni?
    http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200610211756.png


    If you want to be happy..... be...

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar telmunia
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    449
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    My również zamówliśmy wkład tej marki model 10WWL DJ H. Mamy nadzieję, że będziemy zadowoleni. Zwłaszcza z szyby podnoszonej do góry...
    Chętnie poczytamy opinie na ich temat.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony