dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 59
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 1175
  1. #221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Żartowałam, da się zauważyć, że jesteś parkieciarzem

    Przepiękna podłoga

  2. #222
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Dziękuje tyle że mnie osobiście sztorcówka nie bardzo kręci... wolę np coś takiego...14 szeroka 2mb długa decha dębowa np..olejowana.. to jest miodzio listwy obowiązkowo mnimum 10 tki..


    a co tam pokaże jeszcze małą próbke naszych mozliwości ....jak chwalić sie to na początku dnia eeheheh jest godz 00,12

    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  3. #223
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Dla mnie dąb jest jedyny, tyle że wolę parkiet Jakoś dechy niekoniecznie
    Mnie kręci mój świeżo odnowiony, 50letni i zaolejowany parkiecik


    Ale popatrzeć na inne ładne podłogi też lubię

  4. #224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Przejrzałem Pani dziennik budowy i parkiecik pochwalić trzeba fajna sprawa 50 letni parkiecik...olejowany..kiedys odnawiałem parkiet z 1794 roku ...mam nawet ze trzy klepki na sklepie...to była dębina która po wycyklinowaniu i tylu latach wyszła jak ...ciemny orzech ale tyż piknie...
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  5. #225
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34
    Robota rzeczywiście koronkowa, szkoda tylko, że ten wzorek w żaden sposób nie gra z parkietem
    Sam parkiet rewelacja.

  6. #226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Co ja mogę jak Pani projektant poł roku cmokała...aż wycmokała początkowo miał być zwykły 6/36 ułożony w kostkę...
    Wkleję to co pasuje trzeba bra c poprawkę że wszystkie te wzorki (boridiury) to barok czyli znaczny przerost formy nad treścia...specyficzny klient bierze(b. drogie) ale w zeszłym roku dwie takie posadzki w tym roku już jedna fajnie fajnie ja już mam dość jodełek cegiełek warkoczy itp naprawde swietnie jest sie czasem pobawić w coś ciekawszego...


    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  7. #227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34
    Co ja mogę jak Pani projektant poł roku cmokała...aż wycmokała początkowo miał być zwykły 6/36 ułożony w kostkę...
    Mogę się pochwalić robocizną
    A widać, że za długo był wycmokiwany

    A ja chyba już do końca życia na stare parkiety jestem skazana (szczęśliwie). W starym mieszkaniu miałam taki przedwojenny, który został wywalony za komuny z jakiegoś publicznego budynku - ojciec osobiście czyścił

  8. #228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    To bardzo miłe hmm "skazanie" drewno wtedy było zdrowsze ,lepsze(bez zanieczyszczeń), a po 50 latach ustabilizowane i twarde sama słodycz jeśli chodzi o posadzkę drewnianą...
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  9. #229
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34
    Co ja mogę jak Pani projektant poł roku cmokała...aż wycmokała początkowo miał być zwykły 6/36 ułożony w kostkę...
    Wkleję to co pasuje trzeba bra c poprawkę że wszystkie te wzorki (boridiury) to barok czyli znaczny przerost formy nad treścia...specyficzny klient bierze(b. drogie) ale w zeszłym roku dwie takie posadzki w tym roku już jedna fajnie fajnie ja już mam dość jodełek cegiełek warkoczy itp naprawde swietnie jest sie czasem pobawić w coś ciekawszego...


    Ta druga jest świetna - bardzo elegancka i oryginalna. Z klasą

  10. #230
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Skoro ci się podoba to proszę jeszcze jedno na dobranoc bo rano nie wstanę hehehe (skromny stryszek)

    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  11. #231

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34
    Tak się składa że nim jestem od jakiegoś 1994 roku....(parkieciarzem) ale za standartowy parapet to naprawde znacznie za duzo o jakąś połowę....a wiem co pisze ..oklejałem ostatnio schody , słup, no i 60 metrów...dam próbkę....

    No i dla założyciela tematu listwy 60mm do tegoż Teaku..
    co do parapetów - cene mi zakrzyczeli taką bo to układane z klepek przemysłówki i to naprawde robocizna tyle kosztuje.. bo oni to liczą sobie jako stopnie schodów które są drogie... no i tak..

    ale spoko moze uda mi się to taniej załatwic po prostu u stolarza..

    pozdr

  12. #232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Sam sobie wymierz parapet...kup klej dwuskładnikowy. W jakiejs castoramie czy obi kup płytę osb 22mm niechaj ci ja potna na żadane wymiary (parapety) oklej sobie te płyty(sztorcówką) samemu to jak skladanie klocków lego...zostaw powypuszczane lamelki nawet ich nie docinaj po trzech dniach zawieź do stolarza. Aby ci podocinał sztorcówke dookoła wykończył "czoła" wyszlifował , powypełniał szczeliny, polakierował i zamontował wiecej niż 150 zł nie weżmie od parapetu...pokleisz takich parapetów 5 -6 przez weekend..ja bym w ten sposób uczynił..jakies 1000zł w kieszeni
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  13. #233
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Witam!

    Widze, ze tu grasuje spec od parkietow
    Mam pytanie, z jakim kosztem musze sie liczyc jesli chce ulozyc parkiet przemyslowy olejowany np merbau ale na dziko??

    Pozdrawiam

    Marta

  14. #234

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto
    Witam!

    Widze, ze tu grasuje spec od parkietow
    Mam pytanie, z jakim kosztem musze sie liczyc jesli chce ulozyc parkiet przemyslowy olejowany np merbau ale na dziko??
    zalezy jakie miasto, ale srednio ceny to się zaczynają od 80-90 zł z tego co się orientowałem (Kraków).

    pozdr

  15. #235

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34
    Sam sobie wymierz parapet...kup klej dwuskładnikowy. W jakiejs castoramie czy obi kup płytę osb 22mm niechaj ci ja potna na żadane wymiary (parapety) oklej sobie te płyty(sztorcówką) samemu to jak skladanie klocków lego...zostaw powypuszczane lamelki nawet ich nie docinaj po trzech dniach zawieź do stolarza. Aby ci podocinał sztorcówke dookoła wykończył "czoła" wyszlifował , powypełniał szczeliny, polakierował i zamontował wiecej niż 150 zł nie weżmie od parapetu...pokleisz takich parapetów 5 -6 przez weekend..ja bym w ten sposób uczynił..jakies 1000zł w kieszeni
    chyba tak zrobię
    gadalem z parkieciarzem o tych parapetach, zwrocił uwage ze to musi byc wlasnie 22mm plyta, bo jesli bedzie za cienka to się powygina.. bede się z nim jeszcze widział to obgadam sprawe..

    samo zlozenie parapetu to luz - bardziej problem z dokladnym dopasowaniem tego zeby bylo na styk...

    ale jakos dam rade

  16. #236
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Hmm 80-90?? chyba wiecej w dlh parkiet kosztuje 70zl a z ulozeniem 230

  17. #237
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    PostWysłany: Nie, 16 Marzec 2008 11:39 Temat postu:
    Hmm 80-90?? chyba wiecej w dlh parkiet kosztuje 70zl a z ulozeniem 230
    Ja biorę ułożenie na dziko 55 zł , cyklinowanie 25zł razem 80zł, i chemia razem jakies 140 zł z chemią na gotowo bez listw przypodłogowych....
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  18. #238

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34
    PostWysłany: Nie, 16 Marzec 2008 11:39 Temat postu:
    Hmm 80-90?? chyba wiecej w dlh parkiet kosztuje 70zl a z ulozeniem 230
    Ja biorę ułożenie na dziko 55 zł , cyklinowanie 25zł razem 80zł, i chemia razem jakies 140 zł z chemią na gotowo bez listw przypodłogowych....
    ja zapłaciłem za usługę ułożenia na dziko + chemia (grunt, klej, fuga + lakier BergerSeidle D5) 101 pln netto / m2 (do tego vat 7%). dlatego pisałem że cena ułożenia się moze zaczynac troche nizej, bo zakładam że są firmy ktore zrobią to taniej (ale jak robilem rozeznanie w krakowie to wszedzie było drożej).

    ale jest zrobione tak że glowa odpada
    jeszcze czekam na listwy i finalne lakierowanie, zrobie fotki to pokaze

    pozdr

  19. #239
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Jesli glowa odpada bo tak fajnie to chetnie poprosze o namiary

  20. #240
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie Listwy przypodłogowe - za ile?

    Poszukuję pilnie informacji o cenach listew przypodłogowych:

    ile za montaż mb?
    ile za mb? drewno krajowe ; sosna, buk, wys. 6-7 cm. Lakierowane , a część: malowane farbą kryjącą.

Strona 12 z 59

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony