dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Tynk szlachetny silikonowy

    Witam. Bardzo proszę o doradzenie mi jakiego producenta tynk szlachetny silikonowy wybrać, w którym przypadku cena idzie w parze z jakością, gdzie nie ma mowy o jakiś późniejszych nieprzyjemnościach. Krótko mówiąc, który jest najlepszy.
    Mile widziane opinie użytkowników, którzy mieli styczność z wieloma tego typu produktami.
    EDIT: Czy tynki te lepiej nakładać ręcznie, czy pistoletem natryskowym?

  2. #2

    Domyślnie

    Tynk silikonowy firma - STO . Drogi i Dobry . Zresztą to jest wzgledne . Oczywiście tynk elewacyjny . Nazwy nie pamietam . Mam go 5 lat i nic się nie dzieje . U sąsiadów tynki akrylowe mocno wyblakły i od strony północnej i zachodniej zazieleniły się . Oczywiście kładziony ręcznie . Mam nadzieję , że o taki tynk ci chodziło .

  3. #3

    Domyślnie Re: Tynk szlachetny silikonowy

    Cytat Napisał msg
    Witam. Bardzo proszę o doradzenie mi jakiego producenta tynk szlachetny silikonowy wybrać, w którym przypadku cena idzie w parze z jakością, gdzie nie ma mowy o jakiś późniejszych nieprzyjemnościach. Krótko mówiąc, który jest najlepszy.
    Mile widziane opinie użytkowników, którzy mieli styczność z wieloma tego typu produktami.
    EDIT: Czy tynki te lepiej nakładać ręcznie, czy pistoletem natryskowym?
    Cienkowarstwowe tynki elewacyjne nakłada się ręcznie, przy pomocy pac ze stali nierdzewnej, a nastpnie nadaje im się strukturę przy pomocy pacek plastikowych. Istnieją jednak wyjątki - jest kilka tynków, gdzie strukturę nadaje się również pacami metalowymi.
    Bardzo polecam tynki STO (bardzo dobre - drogie) lub GREINPLAST (bardzo dobre - rozsądna cena)
    Trzymajmy się ciepło

  4. #4

    Domyślnie Re: Tynk szlachetny silikonowy

    Cytat Napisał leszeq
    Bardzo polecam tynki STO (bardzo dobre - drogie) lub GREINPLAST (bardzo dobre - rozsądna cena)
    A tynk Relius (BASF)?
    Nie próbuj świni uczyć śpiewać, nie dość, że swój czas zmarnujesz to jeszcze świnię zdenerwujesz.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Relius, Sto, Caparol
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony