dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Zdjęcia:





    >> Wszyscy chcą naszego dobra. Nie pozwólcie go sobie odebrać<<

    Urządziłam się. Teraz tylko piszę: Powieść w odcinkach

  2. #22

    Domyślnie

    czemu moj post zostal usuniety?


    [ od moderatora - zawierał reklamę dystrybutora
    a reklamy nalezy zamieszczać w dziale "Ogłoszenia drobne" ]

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bukiiii

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Może komuś zostały panele KAINDL 7mm dąb deska (37345 AH) to chętnie odkupię

  4. #24

    Domyślnie Oswieżenie tematu

    Czy ktoś jeszcze mógłby wypowiedziec się na temat paneli firmy KAINDL???

  5. #25

    Domyślnie

    Też właśnie się zastanawiam nad tymi panelami. W necie jest dużo opinii, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Ale ile ludzi tyle opinii...

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    U mnie w galerii jest Pinia Szara. Kolor paneli jednolity. Jestem baardzo zadowolona. Jedyny minus to wg mnie v-fuga, w której zbiera się bród.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Kiedyś jeden ze sprzedawców płytek powiedział: "panele?austryjacki KAINDL to są panele!" Zadziałało to tak sugestywnie, że przy remoncie w 2005r wstawiliśmy na przedpokoju i w kuchni panele. Oczywiście znalazłem tańszą wersję - Kaindl robił wówczas panele dla OBI (nazywały się chyba Montana). I jakoś na panele nie mogę narzekać - a to się delikatnie rysują(mimo klasy AC4), a to przy łazience puchną - normalna sprawa w użytkowaniu- szczególnie w starym domu.
    Ale jedno Wam powiem.. na przedpokoju przykryliśmy nimi dość starą deskę.. żałuję.
    Wolałbym starą, słąbą deskę z urokiem prawdziwego drewna i duszą niż sztuczne panele..
    Nie mam nic przeciw panelom, ale.. kocham drewno! (ps. tak samo odnoszę się do okien czy drzwi...

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    massi

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Lubliniec
    Kod pocztowy
    42-700
    Posty
    117

    Domyślnie

    Witam,
    podzielę się moją opinią o panelach firmy KAINDL. Kupiliśmy panele z V fugą jakieś 3 miesiące temu. Wizualnie bez zastrzeżeń, ale technicznie to jest tragedia. Nie wiem z czego są zrobione te panele ale mam wrażenie, że z papieru. Po trzech miesiącach użytkowania pękają zatrzaski w panelach i przy nadepnięciu panela robi się dziura pomiędzy nimi. Taka że można palec wsadzić. Nie chodzi o to że panele wyskoczyły z zatrzasków tylko o to że te zatrzaski są pourywane!!!! Powyłamywały się przy normalnym użytkowaniu. Co z tego że jest gwarancja 30lat skoro przyjdzie koleś i powie że się nie należy bo podłoga jest minimalnie krzywa.
    U moich rodziców podłoga wygląda jak fala na morzu, mają panele 30 lat i nic się z nimi nie dzieje, nic nie pęka nic się nie krzywi. Ale oni nei kupili paneli jakieś dziadowskiej firmy KAINDL tylko maja polską.
    Dałem kupę kasy za kilka kartek papieru sprasowanych ze sobą.
    NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU. Chyba że macie idealnie co do mm proste podłogi. 1mm różnicy i będzie wam pękać zatrzaski przy obciążeniach.
    Pozdrawiam

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wioslo1

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Luboń
    Posty
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał massi Zobacz post
    Witam,
    podzielę się moją opinią o panelach firmy KAINDL. Kupiliśmy panele z V fugą jakieś 3 miesiące temu. Wizualnie bez zastrzeżeń, ale technicznie to jest tragedia. Nie wiem z czego są zrobione te panele ale mam wrażenie, że z papieru. Po trzech miesiącach użytkowania pękają zatrzaski w panelach i przy nadepnięciu panela robi się dziura pomiędzy nimi. Taka że można palec wsadzić. Nie chodzi o to że panele wyskoczyły z zatrzasków tylko o to że te zatrzaski są pourywane!!!! Powyłamywały się przy normalnym użytkowaniu. Co z tego że jest gwarancja 30lat skoro przyjdzie koleś i powie że się nie należy bo podłoga jest minimalnie krzywa.
    U moich rodziców podłoga wygląda jak fala na morzu, mają panele 30 lat i nic się z nimi nie dzieje, nic nie pęka nic się nie krzywi. Ale oni nei kupili paneli jakieś dziadowskiej firmy KAINDL tylko maja polską.
    Dałem kupę kasy za kilka kartek papieru sprasowanych ze sobą.
    NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU. Chyba że macie idealnie co do mm proste podłogi. 1mm różnicy i będzie wam pękać zatrzaski przy obciążeniach.
    Pozdrawiam
    a mozna wiedziec ktory model/wzor kupiles?

  10. #30
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rafulec

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Potwierdzam opinie powyżej. Panele są tragiczne, podczas chodzenia wydają wiele dźwięków łamanych desek do tego stopnia, że niemowlak w nocy się budzi. Złożyłem reklamację którą producent Kaindl z miejsca odrzucił gdyż niby mam podłogę krzywą (jest ok w dopuszczalnych widełkach) na szczęście salon sprzedaży oddał mi pieniądze ale byłem zmuszony po 3 miesiącach wymieniać całą podłogę tym razem na Krono Original i jest dziwnym trafem ciuchutko a podłoga się nie zmieniłą.
    Kupiłem Kaindl Dąb Firenze - NIE POLECAM

  11. #31

    Domyślnie

    Jestem zdziwiony negatywnymi opiniami firmy Kaindl. Od roku posiadam w jednym pokoju panele Kaindl Hikora Chelsea i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Pomimo tego, iż syn ich nie oszczędza zabawami typu konik na biegunach, z panelami nic złego się nie dzieje. Po roku czasu nie mają żadnych śladów zużycia. Łatwo można je utrzymać w czystości. Obecnie zamawiam takie same panele na całe piętro, gdyż w naszym przekonaniu zdały egzamin bardzo dobrze.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony