dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Posadzka Agila Sols - kto ma?

Domyślnie Posadzka Agila Sols - kto ma?

Witajcie,

Kto ma posadzkę Agila Sols?
    Jakie są jej plusy w porównaniu do tradycyjnej?
    Wszystko w powijakach...

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marzanna rycząca

Kod pocztowy
    85-867

Domyślnie

witam.
    Mam znajomego ok.Bydgoszczy który zdecydował się wylać Agilę w swoim domu w połowie roku 2010. Na początku był pod wrażeniem profesjonalizmu producenta posadzki jak i wykonawcy autoryzowanego. Ale po roku kiedy wykończył dom i wprawadził sie do wymarzonego domu już po miesiącu czasu zaczeły odpadać płytki w garażu, trzy miesiące trwały przypychanki między inwestorem a wykonawcą i producentem posadzki i w końcu ta duża firma przyznała że wylewka która została wylana i w szcególności jej grubość "i uwaga" ok3,5cm jest nie wystarczająca. Pod ciężarem samochodu posadzka zaczeła pękać w drobny mak.
    Każdy kto chce wylać taką posadzkę niech się głęboko zastanowi czy pochodna gipsu może być wytrzymała na posadzkę?
    jeszcze jedno , ten wiodący producent już w zeszłym roku zwiększał grubość zalecanej wylewki kilkukrotnie. Koledze wylali w domu ok.3-3,5cm , a teraz leją już ponad 5cm i co ciekawe koszt materiału i wykonania jest ciągle podobny w granicach 35zł. za m2.
    wkrótce jeśli uda mi się załatwić zdjęcia to kilka ich wkleje , jak ładnie to pękało!!!

szukam także osób które miały podobne problemy z tą posadzką, mój kolego jest bardzo zajętym człowiekiem i ma już to w nosie, ale mi to niedaje spokoju
    !!! zlaposadzka@wp.pl

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia