dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 24
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 461
  1. #381
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Pomimo braku komputera i internetu udało mi się zrobić i wkleić kilka nowych fotek:









    Jak widać nasz taras zyskał barierkę i dopiero teraz stał się prawdziwym tarasem. Wczoraj jedliśmy już na nim pierwsze niedzielne śniadanko.

    A w garderobie pojawiły się półeczki:



    Wciąż czekamy na własne przyłącze energetyczne. Dodam jeszcze, że mamy już zrobione nowe przyłącze wody i odciętą starą rurę. Nadal też poszukujemy pomysłu na górną łazienkę.

    Powoli ogarniamy też działeczkę. Nawieźliśmy 15 ton ziemi i posiałem trawkę. Teraz dopiero bedę myślał o urozmaiceniu terenu dodatkami.

    Ostatnio edytowane przez mr6319 ; 06-06-2011 o 08:24

  2. #382

    Domyślnie

    Cieszę się,że o nas nie zapomnieliście,bo my pamiętamy i często do Was zaglądamy.Powodzenia
    Maria

  3. #383
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    milkowska

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Okolice Grójca
    Posty
    111

    Domyślnie

    Wpadam z rewizyta i z nuta zazdrosci czytam, ze juz jestes po wszystkich wariacjach z przebudowa. Parkiet i schody sa niesamowite.
    Czy na priv mozesz podeslac kontakt do prod. schodow i mniej wiecej ile za nie zaplaciles? Bede wdzieczna.
    Pozdrawiam Madziula

  4. #384

    Domyślnie

    bardzo podoba mi się twój wątek obejrzałam , najbardziej do gustu przypadła mi kuchnia, będę stale podglądać a mam pytanie odnośnie pokoju młodego- jakie ma wymiary?
    zaczęło się

  5. #385
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał milkowska Zobacz post
    Wpadam z rewizyta i z nuta zazdrosci czytam, ze juz jestes po wszystkich wariacjach z przebudowa. Parkiet i schody sa niesamowite.
    Czy na priv mozesz podeslac kontakt do prod. schodow i mniej wiecej ile za nie zaplaciles? Bede wdzieczna.
    Pozdrawiam Madziula
    Dzięki za miłe słowa. Wrzucę na priv kilka informacji o schodach.

  6. #386
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulciapulcia Zobacz post
    bardzo podoba mi się twój wątek obejrzałam , najbardziej do gustu przypadła mi kuchnia, będę stale podglądać a mam pytanie odnośnie pokoju młodego- jakie ma wymiary?
    Dzięki dzięki. Pokój malego ma 3,2x3,2 Czyli okolo 10,25m2

  7. #387

    Domyślnie

    to mnie pocieszyłeś, bo pokój mojego syna będzie miał 10 m i myślałam że będzie mały, ale widzę że nie jestem sama a i u Was widać, że powierzchnia jest wystarczająca, czekam na nowe fotki
    zaczęło się

  8. #388
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulciapulcia Zobacz post
    to mnie pocieszyłeś, bo pokój mojego syna będzie miał 10 m i myślałam że będzie mały, ale widzę że nie jestem sama a i u Was widać, że powierzchnia jest wystarczająca, czekam na nowe fotki
    My też mysleliśmy zanim powstały ścianki, że będzie mały. Ale okazało się, że jest super. Zresztą młody i tak większość czasu spędza z nami w salonie i jadalni.

  9. #389

    Domyślnie

    bardzo podoba mi się wasz parkiet, jednak to spora inwestycja pewnie będę musiała zostać przy panelach
    zaczęło się

  10. #390
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam. Obejrzalam domek i jest sliczny. Mam pytanko w sprawie grzejnika w salonie, poslalam na priv.

  11. #391

    Domyślnie

    co u Was slychac? jak sie mieszka? cos robiles ostatnio wewnatrz domu? pochwalisz sie wiecej cos kuchnia?
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  12. #392
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Ludzie!!!!!
    Cud się stał...!!!!!
    Muszę krzyczeć bo inaczej nie można.
    Wczoraj to znaczy we wtorek postawili nam przed płotem skrzynkę zk-1 czyli licznikową, i podłączyli do niej kabel od słupa.
    Co za tym idzie jeszcze tylko kilka formalności i będziemy mieli własny prąd...
    Jak te 2,5 roku szybko minęły...
    PS. właśnie tyle czekaliśmy na budowę nowego przyłącza.
    Zdjęć nie ma bo pada , pada, pada...

  13. #393

  14. #394
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Był urlop i po urlopie.
    Niestety powrót okazał się niezbyt miły...
    Po wejściu do domku okazało się, że mamy zalaną naszą całą sypialnię - wykładzinę można było wyżymać. W domu została nasza 15 letnia córka z babcią i żadna niestety nie przyznaje się do pozostawienia okna otwartego.
    Teraz staramy się ogarnąć ten przybytek. Jutro wypożyczam profesjonalny osuszacz do ścian i zobaczymy jak to zadziała.
    Ech życie życie...

  15. #395
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Osuszacz zdał egzamin w 100%. Dużych strat na szczęście nie ma.
    Z kolejnych dobrych wiadomości to mamy taką, że w zeszłym tygodniu wkopaliśmy kabel od naszego przyłącza a wczoraj podłączyli nam licznik i jesteśmy już na własnym prądzie.
    Jutro kolejna porcja ziemi do rozwiezienie przed domkiem i od południowej strony. Przygotowana też od razu będzie opaska wokół domu, która będzie wysypana kamieniem. Teraz dopiero zacznie to wyglądać w miarę poprawnie.

  16. #396

    Domyślnie

    Witajcie, wysłałem wiadomość na priv z pytaniem o płytki city grigio, w wolnej chwili odpiszcie kilka zdań. z góry dziękuję.

  17. #397
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Witam dawno niewitanych.
    Oj długo nas tu nie było.
    Dziś pokażę wam nowy dodatek , który pokazał się kilka dni temu w naszej łazieneczce na dole:







    Krótko mówiąc po prawie siedmiu miesiącach od przeprowadzki dorobiliśmy się w łazience uchwytu na papier i relingu na ręczniki...
    Jutro pokażę też zmiany jakie zaszły w naszej piwnicy.

  18. #398
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Andrzej.K
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Poznań
    Posty
    937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam pytanko .
    Jak działa betonowe GWC Bo z tego co czytałem w wiekszych rurach całe powietrze niebedzie miało styku z gruntem.
    Ale super sprawa bo mozna wejść do srodka i zamontowac stalowe rusztowanie które bedzie przenosić temp. Jestem ciekaw jak to działa

  19. #399
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar proximka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódź
    Posty
    454
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Chętnie obejrzałam wasz dziennik. Wyszło na prawdę elegancko.
    Jakbyś mógł napisać jaki grzejnik macie w salonie no i jaki rekuperator wybrałeś - będę wdzięczna za odpowiedź

  20. #400
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał proximka Zobacz post
    Chętnie obejrzałam wasz dziennik. Wyszło na prawdę elegancko.
    Jakbyś mógł napisać jaki grzejnik macie w salonie no i jaki rekuperator wybrałeś - będę wdzięczna za odpowiedź
    Dziękuję. Teraz rzadko już tu zaglądam.
    Grzejnik w salonie to Victoria podwójna firmy Komex, a reku to Brink Renovent HR.

Strona 20 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony