dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Blog ogrodniczy Blogiem Roku 2011?

    Jestem cyfrowo wykluczona, "fajsbuk" leży odłogiem totalnym, nie "uprawiam" tam żadnych znajomości, a mam nieodparte wrażenie, że to jest "król" internetu. Chciałabym Was więc prosić o pomoc.

    Zgłosiłam swojego bloga http://wirtualnyogrod.blogspot.com/ do konkursu Blog Roku 2011.
    Aby zagłosować na Wirtualny Ogród należy wysłać SMS o treści B00301 na nr 7122.


    Konkurs ma kilka etapów, w tym trwającym do 19 stycznia głosują internauci. 10 najlepszych blogów z każdej z kilku kategorii będzie oceniało jury. Zapoznajcie się z moim blogiem, zagłosujcie na Wirtualny ogród i wspomóżcie charytatywny cel, na który przekazany zostanie dochód z SMS (koszt 1,23 zł).
    Dziekuję
    Wątek z działanością w dziale ogłoszenia drobne

  2. #2

    Domyślnie www.ogrodnikTomek.pl

    Pani Ewo gratuluję bloga. Już zagłosowałem.

    Ja też zgłosiłem swojego bloga do konkursu na blog roku. Jestem w innej kategorii więc nie robimy sobie konkurencji.
    W konkursach blog roku organizowanych od kilku lat jeszcze nigdy nie zwyciężył blog ogrodniczy! Były kulinarne, podróżnicze, fotograficzne ale nigdy o ogrodach. Może warto to zmienić.

    Zachęcam do głosowania na bloga mojego i pani Ewy.

    Mój blog to www.ogrodnikTomek.pl
    Gdy zakładałem go w sierpniu tego roku nie sądziłem, że dzielenie się z innymi swoją pasją będzie takie ciekawe. Myślałem że po tygodniu i się znudzi. Tak się nie stało. Napisałem już ponad 120 postów i mam głowę pełną pomysłów. Mój blog to setki godzin pracy ale pracy przyjemnej. Nie przynosi to żadnych pieniędzy a sprawia tyle radości.

    Aby zagłosować na mojego bloga trzeba wysłać smsa o treści:
    H00236 pod nr 7122.
    Koszt to 1,23 i w całości jest przekazywany na turnusy rehabilitacyjne dla chorych dzieci.

    Pokażmy, że blogi ogrodniczy też może zwyciężyć
    Dziękuję

  3. #3

    Domyślnie

    Panie Tomku, SMS poszedł.
    Dzięki waszym głosom blog jest w ósmej dziesiątce. Do dalszej rywalizacji przechodzi 10 pierwszysch blogów - można głosować do 19 stycznia.
    Aby zagłosować na Wirtualny Ogród należy wysłać SMS o treści B00301 na nr 7122.
    Ostatnio edytowane przez egry ; 15-01-2012 o 17:32
    Wątek z działanością w dziale ogłoszenia drobne

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim ogrodniczkom i ogrodnikom z forum za głosy. Udało się przejść do drugiego etapu. Zająłem 6. miejsce z 801 blogów. Teraz wszystko zależy od Martyny Wojciechowskiej, która z 10 blogów wybierze zwycięzcę. Specjalnie dla Was letnie różyczki z mojego ogrodu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	różyczi.JPG
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	79,9 KB
ID:	96174  

  5. #5

    Domyślnie

    Tomek, nie podoba mi sie to co robisz. Nie tyle blog co Twoje podejście. To nie jest blog ogrodnika, to jest blog szperacza w internecie w tematyce ogrodnictwo. Tam nie ma prawie nic od Ciebie, to jest miałkie i odtwórcze. Nawet to co z Polski jest ilustrowane zdjęciami z netu. Nie wierze, że gdzieś byłeś bo tego nie ma w tekście. Nie ma pasji, zacięcia a jest efekciarstwo. Uczysz się od młodości, że aby odnieść sukces nie trzeba nic widzieć ani wiedzieć. Tu coś wytniemy, tam jakąś fotkę ukradniemy i mamy post. Jest sztuka? Jest! Byle dużo i jak najmniejszym wkładem osobistym. To może jest dziennikarstwo ale najniższych lotów i ocierające się o kodeks karny z paragrafów o naruszanie praw autorskich. ŻENADA! Wcale sie nie dziwię, że na forum Marolexu i Ogrodowisku administratorzy nie pozwolili Ci się promować.

    P.S. Poczytaj sobie blog Pani Ewy to może coś zrozumiesz.
    Ostatnio edytowane przez M_Surowinski ; 19-01-2012 o 21:25

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał M_Surowinski Zobacz post
    to jest miałkie i odtwórcze. Nawet to co z Polski jest ilustrowane zdjęciami z netu.
    Też tak uważam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony