Witam, zanim ktos napisze, zebym skorzystal z opcji szukaj niech podesle mi link, ktory ODPOWIE mi na moje pytania, poniewaz ja naprawde szukalem. A teraz do rzeczy. Jak mozna dowiedziec sie z mojego dziennika dzialke kupilismy dawno... jakies 6-8 lat temu. W tym roku sie za nia wzialem. Wczesniej rosly tu trawy generalnie. Choc facet od ktorego kupowalismy to, twierdzil ze na tej ziemi wszystko ladnie rosnie. Ale do rzeczy. W tamtym roku jeszcze przejechalem dzialke glebogryzalka. W tym gdy zrobilo sie cieplo wynajalem faceta, ktory ladnie zrownal mi poziom na dzialce. Wszystko troche ubilem samochodem. Juz ladnie zaczyna rosnac trawa. Marzy mi sie wraz z nazeczona w jednym rogu ogrodek warzywny. I teraz moja prosba o pomoc.... Co mam robic. Prosilbym o odpowiedz w pynktach krok po kroku

Slyszalem ze powinienem wykopac cala trawe wraz z darniami w miejscu ogrodka warzywnego, posypac to granulatem gnojowym czy ak to sie zwie, potem przekopac... ale nie wiem czy to jest sluszne.

Dodam tylko ze chcemy juz niedlugo zaczac sadzic warzywka wiec prosba o pomoc....