dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie płytki podłogowe imitujące kamień - jakie polecacie?

    j/w. poszukuje czegoś co byłoby podobne do jasnego kamienia. coś ala trawertyn (na oryginalny kamień to mnie chyba troszkę nie będzie stać :/ ). oglądałam mnóstwo gresów w sklepach ale za bardzo chyba moasowo tam jest żeby trafić coś wyjątkowego... Albo za ciemne albo za jasne. płytkami chce wykończyć cały parter. najlepiej jak byłby to gres ale bez wysokiego połysku, z jakimś żyłkowaniem, i do tego żeby płytki nie były identyczne wszystkie w paczce. macie u siebie coś podobnego, godnego polecenia?

  2. #2

    Domyślnie Re: płytki podłogowe imitujące kamień - jakie polecacie?

    Cytat Napisał marzena925
    j/w. poszukuje czegoś co byłoby podobne do jasnego kamienia. coś ala trawertyn (na oryginalny kamień to mnie chyba troszkę nie będzie stać :/ ). oglądałam mnóstwo gresów w sklepach ale za bardzo chyba moasowo tam jest żeby trafić coś wyjątkowego... Albo za ciemne albo za jasne. płytkami chce wykończyć cały parter. najlepiej jak byłby to gres ale bez wysokiego połysku, z jakimś żyłkowaniem, i do tego żeby płytki nie były identyczne wszystkie w paczce. macie u siebie coś podobnego, godnego polecenia?
    Witam, my po długich poszukiwaniach użyliśmy gresu Opoczna pt GOBI, jest nierówny chropowaty,bardzo twardy, można ładnie skomponować, ma fajne ale drogie dekory.
    np taka kompozycja

    Trawertyn na podłogę nie polecam to jest zwykłe CaCo3 miękki jak wapień, rysy murowane bardzo szybko.
    "Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko niewyobrażalne." "Nie ma głupich pytań są tylko te niezadane"

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony