dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 25
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 481
  1. #21

    Domyślnie

    ja bym już z wylewkarzem nie dyskutowała ....
    miał wyznaczony termin na dokonanie poprawek? miał
    nie zrobił tego?? nie
    złóżcie pozew i koniec zabawy z gościem, który 2 miesiące myśli jak rozwiązać problem ... żenada
    panie wykonawco, a kogo to obchodzi, że nie ma pan na etacie ludzi DO POPRAWEK??
    a do robienia wylewek pan ma? to trzeba odpuścić jedną robotę i zająć się kaszaną jaką pan odwalił
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  2. #22

    Domyślnie

    bo z nowej roboty będzie nowa kasa, a ze starej kaszany - NIE.....proste...
    BOHO
    Warszawa

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    bo z nowej roboty będzie nowa kasa, a ze starej kaszany - NIE.....proste...
    i właśnie po tym poznaje się człowieka z klasą
    ale jak widać tutaj tego zabrakło
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bartolinka
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    820
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    Izat, i właśnie zabawa się skończyła a z nią definitywnie nasza cierpliwość.

    Na prośbę wykonawcy WYLEWKA.COM odpuściliśmy sobie (i tejże firmie) informowanie kogo się da, że nie warto z nimi współpracować, ponieważ Pan kolejny raz obiecał: "że już jutro do państwa wchodzę na budowę".

    Teraz zabawa rozpoczyna się na naszych warunkach.

    Nieniejszym informuję, że WYLEWKA.COM to nie jest partner do jakiejkolwiek współpracy. Nieodpowiedzialny, niesłowny, niestaranny, nierzetelny, nieuczciwy, bez honoru i własnej godności.

    I mam nadzieję, że potwierdzi to sąd. Tyle w temacie.

    b.

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar BMS
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    248

    Domyślnie

    Bo za wylewkę płaci się 12-14 zł/m2 -a koszt maszyny, busa i ekwipunku to jakieś 140 - 160.tyś.zł - dlatego "gonimy w piętkę" i nie mamy czasu na bieżące zobowiązania, nie mówiąć o przeterminowanych.
    Glazurnik, ile bierze za m2? Może dopieścić? A wymagana dokładność wykonania w obu przypadkach taka sama, przy czym koszt narzędzi glazurnika to max 20tyś. zł ( widział ktoś sprzęt u glazurniak za tyle ? )

    Powtarzam raz jeszcze nie mam tego "kim" zrobić.

    Wylewka była zrobiona na początku Października 2008r, a reklamacja w marcu/kwietniu 2009r, jakby błąd wykryty został wcześniej miałbym dużo czasu na poprawkę, a tak zostałem przyparty do muru i rozstrzelany.
    Za 50tys.m2 wylanych w zeszłym roku (wzorcowo - co u Państwa widać po poprawce salonu i gabinetu) wytoczyliście działo w postaci +/-100m2 i toczycie pianę na forum, z którego i tak przez Państwa pracy już nie dostaję i ja mam teraz klasnąć z zadowolenia? Trzeba było doczekać do końca sprawy, czy się rozwiąże na Państwa kożyść czy nie i dopiero wtedy pisać a nie rozwalić mi opinię w trakcie naprawy posadzki i rozmów z Państwem, poza tym odstępstwa od poziomu nie były tak wielkie skoro glazurnik poradził sobie z nimi w rezszcie budynku.
    Może poprostu Państwo jesteście "trudnym klientem", o którego oczywiście trzeba zadbać ale, który też nie może pędzić z byle powodem na forum i oczerniać działalność całej firmy, która funkcjonuje z powodzeniem od 2001r i która w sądzie przedstawi konkretne dowody na rzetalność swoich dokonań.
    Poza tym proszę od jakiegoś czasu o wymianę pism na drodze urzędowej co z Państwa strony zostaje zbywane, proszę się ustosunkować pisemnie w liście poleconym bezpośrednio do mnie i wtedy powołamy rzeczoznawcę, który oceni jakość wykonanych prac jak i kwalifikacje Państwa glazurnika i parkieciarza.

    Pozdrawiam.

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bartolinka
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    820
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał BMS
    (....)
    wtedy powołamy rzeczoznawcę, który oceni jakość wykonanych prac jak i kwalifikacje Państwa glazurnika i parkieciarza.
    ??????????????????????????????????????

    a ja myślałam, że powołamy rzeczoznawcę, KTÓRY OCENI PANA KWALIFIKACJE!!!!!!!!

    I co ma do rzeczy to wszystko, co Pan tutaj nawypisywał??????
    Był Pan na budowie, własnym sprzętem sprawdził równość wykonanych przez Pana ludzi wylewek, potwierdził Pan nierówności sięgające do 13 mm na wylewkach w całym domu i przyjął Pan reklamację.

    Komunikacja smsowa i telefoniczna z Panem nie przynosi żadnych rezultatów, a Pan chce żebyśmy zaczęli komunikować się z Panem za pomocą poczty polskiej?????

    Godności Pan nie ma żadnej, niech się Pan chociaż przestanie ośmieszać.

    b.

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bartolinka
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    820
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał BMS
    Powtarzam raz jeszcze nie mam tego "kim" zrobić.
    to trzeba nie zobowiązywać się w umowach z klientami do terminów, których nie jest Pan w stanie dotrzymać; proste!

    Cytat Napisał BMS
    Trzeba było doczekać do końca sprawy, czy się rozwiąże na Państwa kożyść czy nie i dopiero wtedy pisać a nie rozwalić mi opinię w trakcie naprawy posadzki i rozmów z Państwem, poza tym odstępstwa od poziomu nie były tak wielkie skoro glazurnik poradził sobie z nimi w rezszcie budynku.

    Pan raczy żartować???????????
    ile mamy czekać do końca sprawy, aż Pan łaskawie spoważnieje i przestanie chować głowę w piasek?

    Cytat Napisał BMS
    Może poprostu Państwo jesteście "trudnym klientem"
    z całą pewnością klient, który nie chce dać się oszukać, okraść z własnych pieniędzy to trudny klient; klient, który zapłacił w umówionym terminie całą kwotę za wykonaną usługę i wymaga profesjonalnego wykonania usługi to trudny klient.

    b.

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar BMS
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    248

    Domyślnie

    Wystarczyło żeby Państwa glazurnik "podniós sięł" o 5mm w łazienkach i problem by zniknął, ale glazurnik ma w d.. cały poziom on mierzy tylko łazienkę i klei płytki.

    Ja się nie ośmieszam, to Państwo najpierw mnie oczerniliście, a potem wymagacie natychmiastowej reakcji, jakoś tak odwrotnie. Zepsuliście mi opinię za 100m2 i wymagacie abym stawał na głowie? Owszem staję na głowie ale dla klientów, którzy mają odrobinę wyrozumiałości i życzliwości.

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bartolinka
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    820
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał BMS
    Wystarczyło żeby Państwa glazurnik "podniós sięł" o 5mm w łazienkach i problem by zniknął, ale glazurnik ma w d.. cały poziom on mierzy tylko łazienkę i klei płytki.

    Ja się nie ośmieszam, to Państwo najpierw mnie oczerniliście, a potem wymagacie natychmiastowej reakcji, jakoś tak odwrotnie. Zepsuliście mi opinię za 100m2 i wymagacie abym stawał na głowie? Owszem staję na głowie ale klientom, którzy mają odrobinę wyrozumiałości i życzliwości.

    A co ma glazurnik z łazienką na poddaszu do salonu, który jest na parterze????

    I dlaczego mam płacić glazurnikowi za to żeby: "podniós sięł" o 5mm", czyli za jego dodatkową pracę i dodatkowy klej do wykonania tego podniesienia? kiedy już raz zapłaciłam za wykonanie równych wylewek !!!!

    Czy Pan zastanawia się nad tym, co Pan pisze i mówi???

    Sam się Pan zobowiązał do wykonania w terminie poprawek - 7 dni według umowy, a następnie termin ten uległ przesunięciu (Pana oświadczenie do naprawienia wylewek, na piśmie) do 21 czerwca 2009r. I nadal nic.


    Cytat Napisał BMS
    to Państwo najpierw mnie oczerniliście, a potem wymagacie natychmiastowej reakcji, jakoś tak odwrotnie..
    ustne zgłoszenie poprawek - marzec
    sms - 09 kwietnia i pisemna reklamacja - 09 kwietnia
    pierwszy przestrzegający post w tej sprawie - 17 maja
    Pana oświadczenie, w którym zobowiązuje się Pan do wykonania prac do 21 czerwca - 02 czerwca
    dzisiejsza data - 10 lipca.

    A my musimy się przeprowadzić do końca wakacji - wizja pod most, za Pana przyczyną, bardzo możliwa.

    b.

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bartolinka
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    820
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał BMS
    Liczysz że po takim publicznym linczu możemy się dogadać ?
    O sądzie zapomnij, nic Ci nie da.

    a taką wiadomość przed chwilą dostałam na muratorową pocztę.

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar BMS
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartolinka
    ustne zgłoszenie poprawek - marzec
    sms - 09 kwietnia i pisemna reklamacja - 09 kwietnia
    Wszyscy wiemy (mam świadków) że na Pani prośbę data podpisania reklamacji zostałoa cofnięta
    W rzeczywistości było to po 17 maja

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar BMS
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartolinka
    Cytat Napisał BMS
    Liczysz że po takim publicznym linczu możemy się dogadać ?
    O sądzie zapomnij, nic Ci nie da.

    a taką wiadomość przed chwilą dostałam na muratorową pocztę.
    Nie no tego juz nie zniosę, tak kłamać ?


    OD TERAZ PROSZĘ SIĘ KONTAKTOWAĆ TYLKO I WYŁĄCZMIE ZA POMOCĄ LISTÓW POLECONYCH, PROSZĘ TEŻ O USUNIĘCIE WĄTKU DO ZAKOŃCZENIA SPRAWY W SĄDZIE . OCZYWIŚCIE NIEOMIESZKAM WYTOCZYĆ SPRAWY O ZNIESŁAWIENIE i UTRATĘ ZYSKÓW.

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bartolinka
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    820
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał BMS
    Cytat Napisał bartolinka
    Cytat Napisał BMS
    Liczysz że po takim publicznym linczu możemy się dogadać ?
    O sądzie zapomnij, nic Ci nie da.

    a taką wiadomość przed chwilą dostałam na muratorową pocztę.
    Nie no tego juz nie zniosę, tak kłamać ?


    OD TERAZ PROSZĘ SIĘ KONTAKTOWAĆ TYLKO I WYŁĄCZMIE ZA POMOCĄ LISTÓW POLECONYCH, PROSZĘ TEŻ O USUNIĘCIE WĄTKU DO ZAKOŃCZENIA SPRAWY W SĄDZIE . OCZYWIŚCIE NIEOMIESZKAM WYTOCZYĆ SPRAWY O ZNIESŁAWIENIE i UTRATĘ ZYSKÓW.



    czyżbym kłamała?????

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar BMS
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    248

    Domyślnie

    PROSZĘ O USUNIĘCIE WĄTKU DO CZASU WYJAŚNIENIA SPRAWY W SĄDZIE.

  15. #35
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar BMS
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał gonzo93
    Oczywiście nie trzeba wspominać, że użyta wylewka na parterze była najtańszą na rynku (Atlas SAM 100).
    Proponuję zapoznać się z kartą techniczną wyrobu Atlasa i ew. podać do sądu producenta za produkowanie "najtańszej" (choć są tańsze) wylewki samopoziomującej.

    Fakt że płytki na niej można kłaść dopiero po około 2-3 tygodniach został Panu dokładnie przedstawiony, natomiast Pana glazurnik położył okładzinę następnego dnia, ja za to nie odpowiadam.

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    jak dzieci
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał BMS
    PROSZĘ O USUNIĘCIE WĄTKU DO CZASU WYJAŚNIENIA SPRAWY W SĄDZIE.
    kłamczuszek..... złapany za krótkie nóżki......

    no to teraz wiarygodność wylewki.com jest już wszystkim znana..... powodzenia w "beznesie".....
    BOHO
    Warszawa

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał BMS
    Bo za wylewkę płaci się 12-14 zł/m2 -a koszt maszyny, busa i ekwipunku to jakieś 140 - 160.tyś.zł - dlatego "gonimy w piętkę" i nie mamy czasu na bieżące zobowiązania, nie mówiąć o przeterminowanych.
    .
    powiem nieśmiało, że gó...o to kogo obchodzi ile kosztują maszyny, busy, srusy i inne pierdoły......

    jak wsiadasz do pociągu to ciebie człowieku też nie obchodzi ile kosztuje elektrowóz, wagony, tory wraz z ułożeniem i gwizdek konduktora !

    więc nie ośmieszaj się takimi żalami! albo prowadzisz biznes, albo wapnuj słupy na wiosnę ! to nie będziesz miał problemów.....
    BOHO
    Warszawa

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał BMS


    OD TERAZ PROSZĘ SIĘ KONTAKTOWAĆ TYLKO I WYŁĄCZMIE ZA POMOCĄ LISTÓW POLECONYCH, PROSZĘ TEŻ O USUNIĘCIE WĄTKU DO ZAKOŃCZENIA SPRAWY W SĄDZIE . OCZYWIŚCIE NIEOMIESZKAM WYTOCZYĆ SPRAWY O ZNIESŁAWIENIE i UTRATĘ ZYSKÓW.
    o tak ! te legendarne "utracone zyski"......
    BOHO
    Warszawa

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał BMS
    Wyleliśmy w zeszłym roku około 50tys.m2, potknęliśmy sie na Państwa budynku - mamy do naprawienia 150m2 (resztę jakoś udało się podciągnąć glazurnikowi). Dlatego niemam ludzi do naprawy posadzek na etacie, bo sprawy tego typu są dla mnie incydentalne i stąd tak długi okres naprawy.

    Nie myli się tylko ten, który nic nie robi.

    mario1976

    Z tego co pamiętam to u Ciebie, oprócz cementu - jego jakości i ilości jaka była użyta, był problem "klawiszowania" i pękania wylewki spowodowany zbyt dużą warstwą styro w stosunku do grubości betonu - przynajmmniej w tym pokoju gdzie jeszcze była wylewka jak byłem na ogledzinach. Poza tym wziąłeś kogoś innego kto zatarł Ci wylewkę ręcznie a nie mechanicznie a to też duża różnica.
    witam co do cementu odrazu widac ruznice ja odrazu karze klijentowi dzwonic do skladu i wymiana nie polecam na wylewki CEMEXU a co do zacierania recznego jak jest dobrze zrobione to niema ruznicy w zeszlym roku robilismy posadzki nowa ekipa ktora nie umiala zacierac talezem tylko recznie i zadnych reklamacji co do kolegi bms wiem ze to konkurencja ale czasem i glazurnicy i parkieciarze chca wyciagnac kase (NIE WSZYSCY ) PROPONUJE KOLEGO ZAINWESTOWAC W DOBRY ZPRZET DO POMIAROW POZDRAWIAM
    POSADZKI MARKI

Strona 2 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony