dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37
  1. #21

    Domyślnie

    Dziękuję za namiary ,drzwi jak najbardziej w moim stylu.A czy mogę zapytać ile kosztowały?Dewro jest drogą firmą i nie jestem przekonana że chciałabym kupić drzwi w cenie bodajże ok. 3 tys za sztukę.Szukam póki co tańszego odpowiednika.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał masulda
    Dziękuję za namiary ,drzwi jak najbardziej w moim stylu.A czy mogę zapytać ile kosztowały?Dewro jest drogą firmą i nie jestem przekonana że chciałabym kupić drzwi w cenie bodajże ok. 3 tys za sztukę.Szukam póki co tańszego odpowiednika.
    No to musze ciebie rozczarowac, nie byly one wcale tansze.

  3. #23

    Domyślnie

    Szczerze powiedziawszy tak właśnie myślałam.

  4. #24

    Domyślnie

    My zrobiliśmy schowek pod schodami, według mnie to super miejsce do wykorzystania, sprawdzone w domu rodziców.
    My dodoatkowo obniżyliśmy troszkę przestrzeń pod schodami i zrobiliśmy 3 schodki w dół.
    Też zastanawiamy się nad dobrym i ładnym zamknięciem....
    rodzice postawili na cenę i założyli drzwi harmonijkowe... wieczorkiem postaram się wkleić zdjęcie. Ich minusem jest to, że jednak cięzko się zamykają .. i zazwyczaj są otwarte

    ja myślałam o takich łamanych na 2 częsci i odsuwanych. Widziałam jakiś czas temu takie rozwiązanie w jakimś domku działkowym, może teraz też mozna dostać i już lepszej jakości?

  5. #25

    Domyślnie

    Patisiak - jak najbardziej tak dla zdjęć - czekamy

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patisiak
    My zrobiliśmy schowek pod schodami, według mnie to super miejsce do wykorzystania, sprawdzone w domu rodziców.
    My dodoatkowo obniżyliśmy troszkę przestrzeń pod schodami i zrobiliśmy 3 schodki w dół.
    Też zastanawiamy się nad dobrym i ładnym zamknięciem....
    rodzice postawili na cenę i założyli drzwi harmonijkowe... wieczorkiem postaram się wkleić zdjęcie. Ich minusem jest to, że jednak cięzko się zamykają .. i zazwyczaj są otwarte

    ja myślałam o takich łamanych na 2 częsci i odsuwanych. Widziałam jakiś czas temu takie rozwiązanie w jakimś domku działkowym, może teraz też mozna dostać i już lepszej jakości?

    no i harmonijkowe juz tak elegancko nie wyglądają, chyba ze sa jakies nowoczesne ładne harmonijki.....
    wg mnie do mieszkania bardziej pasują niż do domu

    znalazłam jeszcze coś takiego:


    kilka schowków naszych forumowiczów - mam nadzieję, że sienie obrazicie ze kleiłam
    schowek Madziorkaa
    http://forum.muratordom.pl/natalia-z...go,t125786.htm


    schowek hunk1
    http://forum.muratordom.pl/troszke-p...t108861-60.htm







    schowek rogbog
    http://forum.muratordom.pl/domek-bog...-71,t86086.htm






    A tu nietypowe schowki w schodach
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-03-2018 o 10:02 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

  7. #27

    Domyślnie

    Dobrze, że wklejacie zdjęcia, zawsze moga być inspiracją, choc u mnie, jako że mam kręcone schody, większoć tych rozwiązań się nie sprawdzi bo są bardziej przeznaczone pod proste schody. Większośc wygląda naprawde bardzo fajnie, zgrabnie i lekko a zarazem tworzy sporo miejsca na przechowywanie wielu mniejszych/większych drobiazgów. U mnie się pewnie zakończy na zabudowie ściany za schodami, po jest prosta, jakims systemem typu cargo lub poprostu ustawi się jakąś komódke czy coś podobnego. Wyjdzie "w praniu". Raczej nic co będzie zabudową tworzącą nowe pomieszczenie z drzwiami.

    Oczywiście prośba o więcej zdjęć i takich katalogowych (koncepcyjnych) i waszych schodów z zabudową pod nimi.

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał tmx
    znalazłam cos takiego
    Gdzie to znalazłaś ? Były jakies inne jeszcze ? Te są super.
    Myslę, że fachowiec zrobi cos takiego jak dostanie zdjęcie, nie ? A te kółka chyba mozna dostac w jakims specjalistycznym sklepie ..... ?
    Bardzo wygodne. Zasatanowie sie nad tym rozwiązaniem.
    Dzieki za pomysł.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-03-2018 o 10:02 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  9. #29

    Domyślnie

    Mnie się tez to cargo najbardziej podoba.

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renia
    Cytat Napisał tmx
    znalazłam cos takiego
    Gdzie to znalazłaś ? Były jakies inne jeszcze ? Te są super.
    Myslę, że fachowiec zrobi cos takiego jak dostanie zdjęcie, nie ? A te kółka chyba mozna dostac w jakims specjalistycznym sklepie ..... ?
    Bardzo wygodne. Zasatanowie sie nad tym rozwiązaniem.
    Dzieki za pomysł.




    to są świetne rozwiazania

    oj muszę i coś dla siebie znaleźć
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-03-2018 o 10:03 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    są genialne !!!
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  12. #32

  13. #33

    Domyślnie

    chyba właśnie taki sam system

  14. #34

    Domyślnie

    tylko trochę drogi!

  15. #35

    Domyślnie

    i czy te koła np. nie będą rysowac podłogi jak tam w te półki naukładamy cięższych rzeczy??

  16. #36

    Domyślnie

    -
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-03-2018 o 10:03 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

  17. #37

    Domyślnie

    tutaj tez półki wysuwane -- mozna zrobić coś w tym stylu pod schodami zamiast szaf cargo
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-03-2018 o 10:03 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony