dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
  1. #1

    Domyślnie Farba do włosów

    Czy możecie mi polecić jakąś farbę, która pokryje siwe włosy?
    Jest mnóstwo reklam a niekoniecznie chcę się nimi kierować. Wolę skorzystać z produktu, który już używałyście i zdał egzamin. Polecicie mi coś?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Ja kupuje od zawsze L,Oreal blond albo jasny blond, swietnie pokrywa siwizne.
    Gabriela

  3. #3

    Domyślnie

    Ja kupuje od zawsze L,Oreal blond albo jasny blond, swietnie pokrywa siwizne.
    To ten: Loreal Paris Recital Preference?

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    To jest np.: Coloration Excellence Creme
    8 Blond

    Gabriela

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Albo taka:

    Gabriela

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar st_ella
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie Farba KADUS

    A moze warto udać sie do sklepu / hurtowni fryzjerskiej i kupic farbe profesjonalną??
    Np Kadus lub Loreal??
    Tam panie doradzaja jaka farba do jakich włsoów i jaka woda do danej farby.
    Nie wychodzi to duzo drozej... Ja np kupiłam na allegro kadusa za 30 PLN plus Płyn (40PLN) ale farba starcza na dwa nałozenia a płyn jest litrowy i starczy na baaaaardzo długo...

    one fajniej dłuzej utzrymują kolor blask.... nie wiem jak z siwizną ale mysle ze też ładnie pokrywają...

  7. #7

    Domyślnie

    ja muszę malować co miesiąc
    więc najpierw ze względu na przystępną cenę, a potem to już się okazało, że to dobra farba jest, kupuję Palette nr 5 lub 6



    jedno opakowanie wystarcza mi na 2 razy, bo maluję tylko odrosty
    taka skąpa jestem

  8. #8

    Domyślnie

    Żadnego Palette!!!!
    Toż to okropieństwo i pali włosy.
    Polwell ma fajne farby. Artego. 29zł za tubę 150 ml + około 30 zł za litr utleniacza.
    Seria naturalna kryje siwe w 100%, można domieszać serii fantazyjnej by otrzymać resztę kolorów z palety

    Jeżeli farba ze sklepu to Londa. Tania i bardzo dobra farba na poziomie.

  9. #9

    Domyślnie

    Londa, to taki sam szajs, jak Joanna

  10. #10

    Domyślnie

    I tu się z Tobą nie zgodzę
    Poza tym Joanna wzięła się ostatnio ostro za profesjonalne kosmetyki do włosów w tym farby, które są na całkiem znośnym poziomie. W każdym bądź razie wyższym niż J&J2000

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Polecam farby do włosów INDOLA, jest to produkt profesjonalny, używany w salonach. Ale ja kupuje w sklepie i chodzę na smarowanie. Poszukaj, może znajdziesz. Niedaleko mnie jest drogeria, w której można kupić, ale to podobno jedyna na tym terenie. Może u siebie też znajdziesz. Farba kosztuje ok 30zł za tubę, nie wiem ile utrwalacz, bo fryzjerka w rodzinie i miesza swój.

    Polecam jeszcze L'Oreal, mają super maseczkę po farbowaniu.

    Broń bosze "Palettę"

    A tak od siebie dodam. Na zmęczone, zniszczone, osłabione, wypadające włosy gorąco polecam maseczkę odżywczą VAX WAX /nie pamiętam jak to się pisało/ Jest to preparat, który polecają lekarze po chemioterapii, bardzo dobry przy zmianach hormonalnych (np. ciąża) Nie znajdziecie go w drogeriach, trzeba iść do apteki. Są 2 rodzaje: do włosów ciemnych i jasnych. Rozmiary o ile dobrze pamiętam też 2. Qrczę ze 4 lata jej nie miałam, trza se nabyć, bo futro rzednie. Im dłużej jest na włosach tym lepiej.

    Mój patent jest taki:
    - nałożyć tyle,żeby było biało
    - nagrzać suszarką
    - nałożyć folię / jednorazówkę/
    - nagrzać suszarką
    - nałożyć ręcznik
    - nagrzać suszarką
    - najmniej pół godziny na głowie
    - spłukać - wiadomo

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    inspired5

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    Malowałam farbą firmy CeCe - dostępna w hurtowniach fryzjerskich bardzo ładnie pokryła rozjaśniane włosy oraz siwe odrosty ( u mnie ) - kolor czekolada brązowa lub brąz czekoladowy . Jedynym minusem było szybkie jej zmywanie .

  13. #13

    Domyślnie

    Matrix,ale to chyba tylko w salonach
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Afrodyta
    Na zmęczone, zniszczone, osłabione, wypadające włosy gorąco polecam maseczkę odżywczą VAX WAX /nie pamiętam jak to się pisało/ J
    w necie znalazłam całą serię WAX

    http://www.sklep-wax.pl/index.php?op...id=53&TreeId=4

    czy o to chodziło?

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Nie przychodzą mi powiadomienia szukam wątków w których się udzielałam.

    Tak, to ten/ta Wax. Ja miałam odżywkę z zestawu 7.( to z czarnym napisem 20% cośtam)

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malikka

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć dziewczyny, jaką farbę polecacie żeby uzyskać taki kolor jak tej pani na fotce http://www.jeanlouisdavid.pl/krotkie...ryzure-wybrac/ .Nie chciałabym aby włosy mi wyszły zbyt czarne, dodam, że obecnie moim kolorem jest naturalny (wcześniej nie farbowany) ciemny blond. Z góry dziękuje za podpowiedzi

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Ja polecam wyłącznie naturalne farby, np. Khadi. Tylko raz użyłam farby chemicznej (profesjonalnej, w salonie ) i była to najgorsza rzecz, jaką mogłam zrobić swoim włosom - nigdy więcej!

    Po farbie/odżywce ziołowej Khadi włosy są zjawiskowe - lśniące, zdrowe, odżywione, ich odcień jest naturalny, naprawdę przepiękny.

    http://www.khadi.pl/ziolowe-farby-do-wlosow

    Olejki także są niesamowite Jedyny minus, to fakt, że siedzę z tym zielskiem na głowie już pół dnia, aby uzyskać pożądany efekt, ale za to mam czas na leniuchowanie Teraz czeka mnie także bardzo dokładne spłukiwanie - trwa to długo i jest dosyć uciążliwe. Muszę też używać specjalnego ręcznika w ciemnym kolorze i nie chodzę przez tydzień/dwa na basen, bo włosy lekko farbują na początku. Przez pierwsze dni nakładam też na poduszkę inną poszewkę, ciemniejszą, by nie zabarwić satynowej pościeli.

    Wydaje się to kłopotliwe, ale zapomina się o tym, kiedy spojrzy się na efekt w lustrze

    Aha, ja prawie nie mam siwych, ale moja mama jest siwiuteńka i też używa te farby ze świetnym efektem

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    ja nie mam połowy dnia na zbyciu
    Używam ostatnio Syoss Mixing Colors - > mix amaretto i ciemnego brązu lub mix czekolady i ciemnego brązu (ciemniejsza).
    Kolor bardzo ładny - z tym że ja mam naturalnie ciemne włosy.
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Zochna

    jeśli się dobrze zabezpieczy włosy np. podwójnym czepkiem, to można spokojnie z tym chodzić i zrobić w tym czasie coś innego Efekt utrzymuje się bardzo długo, a najładniej wychodzą brązy i rudości...





    Można kolory mieszać, a najważniejsze, że nie jest to tylko farba, ale przede wszystkim odżywka.

  20. #20

    Domyślnie

    na farbach sie raczej nie znam ale chcialem tylko powiedziec ze forum muratora jest niesamowite, tu mozna o wszystkim pogadac
    pozdrawiam

    Andrzej

    Zapraszam na moja budowe na http://z500.pl/plac-budowy/Z216/355/...ony-garaz.html

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony