dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MMaryla

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    7

    Domyślnie

    W artykule ze strony sentozdrowie.pl możemy wyczytać, że "Czasem przyczyną są deformacje w budowie anatomicznej górnych dróg oddechowych, takie jak: powiększenie trzeciego migdała, powiększenie migdałków czy skrzywienie przegrody nosa." dlatego może warto zaciągnąć chrapiącego do lekarza, żeby stwierdził co może być przyczyną tego warczenia, tym bardziej, że to będzie z korzyścią zarówno dla nas jak i dla osoby chrapiącej

  2. #62

    Domyślnie

    No lekarz na pewno pomoże, w międzyczasie mozna spróbować też zmianę diety wprowadzić.

  3. #63
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Wanda444

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-023
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja też miałam chrapiącego męża. Musiałam wynieść się z sypialni do innego pokoju. Zastanawialiśmy się nawet nad operacją przegrody nosowej. Na szczęście znaleźliśmy MODEROWANO lepsze rozwiązanie i wreszcie ulga w nocy
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 06-07-2015 o 22:00 Powód: Reklama jest niezgodna z regulaminem

  4. #64
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Użyliście uranu 235 czy plutonu 239 ?

  5. #65
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Urlopomanka

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Żywiec
    Kod pocztowy
    34-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ostatnio w telewizji widziałam jakieś plastry na nos, które podobno maja uporać się z tym problemem. Nie wiem, nie korzystałam z nich, ale może warto wypróbować takie metody, czekając na wizytę do lekarza.
    Samotne wycieczki, robienie zdjęć i domki nad Jeziorem Żywieckim to wszystko, czego potrzebuję do życia.

  6. #66

    Domyślnie

    Mój partner chrapał i okazało się, że ma problemy z astmą. Z na prawdę uporczywym chrapaniem warto iść do lekarza bo może to mieć różnorakie podłoże.

  7. #67

    Domyślnie

    mój mąż też chrapał ale jak schudł trochę to przestał. Może warto tym pomyśleć.

  8. #68

    Domyślnie

    Podaję Ci i czytelnikom kilka kroków, bo czasami chrapania facetów nie da się wytrzymać...

    1. Mega dużo CIERPLIWOŚCI - serio, to potrwa i raczej z dnia na dzień nie będzie efektów
    2. Sposoby do wypróbowania wzięte ze specjalnego artykułu o chrapaniu u mężczyzn :

    - Sprawdź, czy mąż nie ma krzywej przegrody nosowej, lub innych dolegliwości wynikających z anatomii - wtedy trzeba zrobić zabieg
    - Może to niedrożność gardła, która wynika z nagromadzenia tłuszczu? Wtedy pora przejść na dietę. Kolejną przyczyną może być zapalenie migdałków, ale to chyba byś sobie połączyła
    - Otyłość i niezdrowy styl życia, czyli bardzo częsta przyczyna u facetów, którzy mało o siebie dbają
    - "Piwko" przed snem - osłabia mięśnie i potęguje hałasy!
    - Nałogowe palenie drażni drogi oddechowe
    - Może być też to kwestia zapchanych dróg oddechowych - w takim przypadku preparat z apteki, lub ziołowe tabletki pomogą wam "od ręki"

    3. Obserwuj efekty i nie poddawaj się!

    Trzymam za Ciebie kciuki

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony