dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Zdecydowanie klej elastyczny, brak pustek powietrznych i będzie dobrze( duża powierzchnia płytki- klej schnąc potrafi "pociągnąć" płytkę nawet 2-3mm!)
    Jak każdy o sobie pomyśli, to będzie o wszystkich pomyślane...
    Moje ogłoszenie

  2. #22

    Domyślnie Klej do gresu

    Witam,

    jak należałoby użyć klej do płytek gresowych polerowanych 60x60 do kuchni i korytarza ?
    Wiem, że takie pytania już się przewijały ale wszystkie dotyczyły podłóg z ogrzewaniem, tutaj nie ma ogrzewania.

    Czy Sopro FF 450 będzie dobry ?

    Dzięki

  3. #23

    Domyślnie

    Wymieniony wyżej Sopro FF 450 możesz spokojnie użyć. Możesz też użyć Kerakoll H40 Flex lub Mapei KelaFlex.

    Jak masz wątpliwości zawsze możesz zerknąć na stronę producenta, gdzie są podane wszystkie parametry.

    Zawsze lepiej kupić i użyć lepszy klej. Niestety często jest tak, że ludzie kupują drogie płytki, a oszczędzają na kleju i potem mają niemiłe niespodzianki i sporo wydatków.

    Zalecam zrobić minimalną fugę, wiem, że ludzie nie chcą fug, ale ta też ma swoje zadania.
    "Włoski styl w Twoim domu" Jeśli mogę pomóc to pisz na priv, nie zawsze zaglądam do tematów w których się udzielałem...

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    u nas biały Arsanit ce-02, wychodził 40zł/25kg
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Troche stary temat i odgrzany
    Nie tak dawno ogladalem mozaike szklana (okolo 500pln za m2) ktora miala byc polozona na scianach w lazience, i zostala polozona wlasnie na klej klasy C1T
    Mozaika miala byc na scianie, znalazla sie na podlodze. Jakie bylo zdziwienie klienta, ze klej ma znaczenie. Kupa kasy poszla na smietnik.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał ertx Zobacz post
    Witam,

    jak należałoby użyć klej do płytek gresowych polerowanych 60x60 do kuchni i korytarza ?
    Wiem, że takie pytania już się przewijały ale wszystkie dotyczyły podłóg z ogrzewaniem, tutaj nie ma ogrzewania.

    Czy Sopro FF 450 będzie dobry ?

    Dzięki
    Grunt Ceresit CT-17 . Klej FF-450 , Ceresit CM-16 lub Mapei Adesilex P-9 . Cenowo wychodza podobnie , ok 50zl/opakowanie .

  7. #27

    Domyślnie

    Atlas do gresu zaleca te kleje
    http://www.atlas.com.pl/pl/oferta-pr...do-gresow.html

    ewentualnie zajrzyj na stronę producenta, ma tam sporo klejów do gresu
    Ostatnio edytowane przez Jursza C. Oskar ; 19-09-2011 o 00:50
    "Włoski styl w Twoim domu" Jeśli mogę pomóc to pisz na priv, nie zawsze zaglądam do tematów w których się udzielałem...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał vadiol Zobacz post
    Grunt Ceresit CT-17 . Klej FF-450 , Ceresit CM-16 lub Mapei Adesilex P-9 . Cenowo wychodza podobnie , ok 50zl/opakowanie .
    czy przypadkiem na mapei adesilex p9 nie ma ograniczenia do powierzchni płytki do 900cm2? a do wiekszych np. keraflex maxi s1?

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mp_krk

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    539
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    A czy do gresu polerowanego 60x60 na ogrzewaniu podlogowym mozna uzyc Sopro No1 szarego?

    Czy teroetycznie wystarczyłby ceresit cm16, mapei adasilex p9 lub atlas plus mega? Wszystkie chyba w klasie S1...
    Ostatnio edytowane przez mp_krk ; 06-02-2012 o 14:40

  10. #30
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gosia86
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Okolice Wrocławia
    Posty
    475

    Domyślnie

    my użyliśmy mapei adesilex szaryego (chyba musiałabym fakturę lub worek sprawdzić) własnie do gresu 60x60 na podłogówkę
    zreszta uzylismy go do wszystkich płytek takiego chcieli płytkarze i taki też doradzili nam w hurtowni
    14.02.2012 Oby się udało...

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mp_krk

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    539
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    a Ceresit CM16 byłby ok?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony