Witam wszystkim!

Rozpoczynam ten wątek z wielkimi nadziejami na zasypanie mnie informacjami z waszej strony.

Trafiłem na to forum w poszukiwaniu informacji o firmie Drevimed (drevmex) (firmy pokrewne rodzinne). Mieszkam na Podbeskidziu czyli niedaleko od siedziby w/w firmy, lecz nie trafiłem na nikogo kto budował z nimi swój wymarzony domek. Od kilku dni przeglądam internet łaknąc wiedzę na temat domów szkieletowych. Analizuje za i przeciw, uważnie czytając poszczególne opinie, szukając równocześnie rzetelnego wykonawcę. Znalazłem Drevimed (czy rzetelny to się okaże mam nadzieję).

Ku mojemu zdziwieniu na forach nie ma prawie nic na temat Drevimed, a jeśli już się coś pojawia to bardzo lakonicznie, zazwyczaj w formie zapytania "czy ktoś zna tą firmę?".

Czyżby nikt nie budował domku z firmą Drevimed?
Nikt nie chce podzielić się wrażeniami?
Nikt nie ma żadnych konkretnych informacji na temat rzetelności, dokładności, jakości oraz współpracy przy projektowaniu i budowie, etc?

Aż nie che się wierzyć

Interesują mnie wszelkie sugestie na temat w/w firmy bądź też innych z rejonu Podbeskidzia, które budują domki drewniane szkieletowe. Sugestie od ludzi, którzy są w trakcie budowy lub też już wybudowali wymarzony domek.

Jeśli macie jakieś informację na temat Drevimed-u proszę piszcie lub wklejajcie linki. Będę bardzo wdzięczny. Nie mam żadnej konkretnej wiedzy na ich temat, no może oprócz kilku pozytywnych przekazów słownych. Dla ułatwienia podaje stronę firmy http://www.drevimed.pl/

Pozdrawiam
claupmin

PS W związku z totalnym deficytem informacji na temat Drevimed nie omieszkam podzielić sie wiedzą jeśli się czegoś dowiem