dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Gealan profile okienne

    Doradzcie prosze i wyrazcie opinie uzytkownicy gelana na temat tych profili. Mam dosc atrakcyjna oferte na profil 8000 jednak brak wewnetrznej uszczelki i mala ilosc komor jakos mnie nie zacheca. Co powiecie drodzu uzytkownicy o tym profilu, jak zachowuje biel? , to oczywiscie pytanie mojej zony )

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    GEALAN 8000 ma bodajże 5 komór i dwie uszczelki - wewnętrzną na skrzydle i zewnętrzną na ramie - czyli wszystko jest w porządku. A co do bieli - to jest to jeden z bielszych systemów. Tak więc Twoja żona na pewno będzie zadowolona. Może coś z tego zadowolenia będzie
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Prawde mowiac mialem nadziej ze profil Gealana jest bardziej popularny niz by to wynikalo z zainteresowania forumowiczow.
    A tak przy okazji pytanie do uzytkownikow . Jak w praktyce sprawuje sie system wentylacji Gecco stosowany w profilach gealana?. Slyszalem opinie ze potrafi niesamowicie gwizdac .

  4. #4

    Domyślnie

    Trudno coś doradzić...
    Ja na przykład wymieniałem stare okna w bloku właśnie na Gealana 8000 IQ. No i co mam powiedzieć... że jest lepszy niż inne profile? A niby skąd mam wiedzieć? Więcej na ten temat mogą powiedzieć ludzie z branży, ale często z czysto komercyjnych powodów mówią to, co im się opłaca
    Według mnie wszystko jest z tym profilem w porządku. Okna sklejone w porządnej fabryce w Słupsku. Firma która to organizowała też była w pełni profesjonalna. Terminy mieli ok 3-tygodniowe, ale jak już się umówili w jakiś tam dzień na godzinę 9.00, to byli! Wymiana poszła sprawnie.
    Sam profila nieźle wygląda i właśnie dlatego wybraliśmy go zamiast zwykłego Gealalna 3-komorowego (różnica w cenie niewielka).
    No i jest to profil 4-komorowy a nie 5-cio, ale to już szczegóły.
    Od znajomego, który od wielu lat pracuje w branży słyszałem, że jest to naprawdę dobry profil. Ten znajomy akurat nie sprzedaje tego profilu i właśnie dlatego fakt, że go mimo to polecał daje do myślenia.

    Moje przemyślenia odnośnie okien są takie: profil to dopiero połowa sukcesu. Równie ważny jest wybór solidnej firmy montującej, a to jest jeszcze trudniejsze niż wybór profilu. Mój brat zamówił na cały dom piękny profil Salamandra 3D i mimo, że sam profil wydaje się naprawdę równie dobry co ładny, to tak mu spaprali łączenia, że płakać się chce...

    Zbig

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie ten profil także się podoba, mieszkam w Łodzi gdzie producentów okien jest co nie miara. Przyznam się szczerze że sprawiły najkorzystniejsze wrażenie. Co do okuć 8000IQ to ponoć są doskonałe. Ponadto mają możliwość wyboru modelu ze słupkiem ruchomym lub stałym.


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony