Witam wszystkich
Jestem na wstępie oczekiwania na warunki zabudowy. Rozmawiałem z Panią w urzędzie odpowiedzialną za wydanie tych warunków, zgodziła sie na projekt Gwiazda http://mgprojekt.com.pl/domki/gwiazda/index.php (jeszcze go nie kupiłem i nie zrobię tego bez wydanych war zabudowy). Niestety nie znalazłem projektu podobnego z podpiwniczeniem. Otóż chcę wykonać pełne podpiwniczenie z garażem dwustanowiskowym w podziemiu. Wjazd do tego garażu chcę zrobić z lewej strony (patrząc na rzut, auto będzie odwrócone o 90 stopni zgodnie ze wskazówkami zegara). Tak musi być bo wymaga ode mnie tego spad na mojej działce. Idąc dalej chcę zlikwidować garaż na parterze. Gabinet powiększę wtedy o powierzchnię kotłowni. W miejscu łazienki przydałaby się garderoba (ze względu na bliskość drzwi wejściowych). Łazienka zostanie przeniesiona w miejsce garażu (około połowy). Tam też będzie spiżarnia. Łazienkę chciałem zrobić tam gdzie jest przednia maska auta, a spiżarnie tam gdzie tył auta. Wychodzi mi jednak brak okna (ze wzg na spiżarkę) po zlikwidowaniu drzwi garażowych i trochę mi to nie pasuje. Kompletnie nie mam pomysłu na podpiwniczenie. Macie jakieś pomysły? Architekt krzyknął za wykonanie podpiwniczenia z tak usytuowanym garażem 2500zł, o adaptację na górze nawet nie pytałem. Liczę że będzie to około 2000zł. Jak myślicie, drogo czy tanio? Proszę Was również o opinię mojego toku myślenia oraz o ewentualne sugestie, słowa krytyki mile widziane. Z góry dzięki !