dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pawel01

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2

    Domyślnie projekt GWIAZDA pracownia MGPROJEKT

    Witam wszystkich
    Jestem na wstępie oczekiwania na warunki zabudowy. Rozmawiałem z Panią w urzędzie odpowiedzialną za wydanie tych warunków, zgodziła sie na projekt Gwiazda http://mgprojekt.com.pl/domki/gwiazda/index.php (jeszcze go nie kupiłem i nie zrobię tego bez wydanych war zabudowy). Niestety nie znalazłem projektu podobnego z podpiwniczeniem. Otóż chcę wykonać pełne podpiwniczenie z garażem dwustanowiskowym w podziemiu. Wjazd do tego garażu chcę zrobić z lewej strony (patrząc na rzut, auto będzie odwrócone o 90 stopni zgodnie ze wskazówkami zegara). Tak musi być bo wymaga ode mnie tego spad na mojej działce. Idąc dalej chcę zlikwidować garaż na parterze. Gabinet powiększę wtedy o powierzchnię kotłowni. W miejscu łazienki przydałaby się garderoba (ze względu na bliskość drzwi wejściowych). Łazienka zostanie przeniesiona w miejsce garażu (około połowy). Tam też będzie spiżarnia. Łazienkę chciałem zrobić tam gdzie jest przednia maska auta, a spiżarnie tam gdzie tył auta. Wychodzi mi jednak brak okna (ze wzg na spiżarkę) po zlikwidowaniu drzwi garażowych i trochę mi to nie pasuje. Kompletnie nie mam pomysłu na podpiwniczenie. Macie jakieś pomysły? Architekt krzyknął za wykonanie podpiwniczenia z tak usytuowanym garażem 2500zł, o adaptację na górze nawet nie pytałem. Liczę że będzie to około 2000zł. Jak myślicie, drogo czy tanio? Proszę Was również o opinię mojego toku myślenia oraz o ewentualne sugestie, słowa krytyki mile widziane. Z góry dzięki !

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mateusz123

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    6

    Domyślnie GWIAZDA

    Czy ktoś buduje albo będzie budował dom według projektu Gwiazda? Zapraszam do dyskusji...

    http://www.mgprojekt.com.pl/domki/gwiazda/index.php

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stae

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    My z mężem wybralismy ten projekt.
    Na razie jesteśmy na etapie starania się o pozwolenie na budowe.
    Czy Ty takze zdecydowałeś sie na "gwiazdeczke"?
    Pozdrawiam!

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mateusz123

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam,

    Tak jutro zamawiam projekt. Bardzo nam się podoba ten projekt ma wszystko co chcemy żeby było w domu, mały w sam raz na nasza nie za duża działkę no bardzo ładny, zmiany będą dosłownie kosmetyczne...

    Właśnie dostaliśmy warunki zabudowy wiec mam nadzieje ze do końca roku z wszystkim papierami się wyrobimy!

    Jakie planujecie zmiany w projekcie w jego wyglądzie jak i sposobie budowy?

    Pozdrawiam!

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mateusz123

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    6

    Domyślnie Projekt domu - GWIAZDA

    Ktoś się może jednak zdecydował na ten projekt? Czekam na opinie i zapraszam do dyskusji.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mateusz123

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    6

    Domyślnie GWIAZDA Z MGPROJEKT

    Chyba jestem jedyny który zdecydował się na projekt Gwiazda z pracowni MGProjekt... a może jednak ktoś się zdecydował na GWIAZDĘ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony