dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Ja polecam wyłącznie naturalne farby, np. Khadi.
    http://www.khadi.pl/ziolowe-farby-do-wlosow


    Aha, ja prawie nie mam siwych, ale moja mama jest siwiuteńka i też używa te farby ze świetnym efektem
    kurczę, a u mnie od 2 miesięcy stoi henna do włosów właśnie z Khadi - dałam się namówić ekspedientce w naszej mydlarni - i powiem wprost, boję się ją nakładać, bo nie wiem jaki mi wyjdzie kolor
    nakładam łagodne mieszanki koloryzujące zawsze u fryzjera i nie wiem teraz jak włosy zareagują na tego typu farbę.

    Mam już co nieco siwych włosów i zastanawiam się jak długo powinnam trzymać zioła na włosach.

    piu , na tych zdjęciach to Ty? Cudne włosy i zachwycający kolor

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Modn

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    65-597
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał gahan Zobacz post
    kurczę, a u mnie od 2 miesięcy stoi henna do włosów właśnie z Khadi - dałam się namówić ekspedientce w naszej mydlarni - i powiem wprost, boję się ją nakładać, bo nie wiem jaki mi wyjdzie kolor
    nakładam łagodne mieszanki koloryzujące zawsze u fryzjera i nie wiem teraz jak włosy zareagują na tego typu farbę.

    Mam już co nieco siwych włosów i zastanawiam się jak długo powinnam trzymać zioła na włosach.

    piu , na tych zdjęciach to Ty? Cudne włosy i zachwycający kolor
    Ja kiedyś też stosowałam henne. Ale dla mnie za dużo zabawy Przerzuciłam się teraz na farby monibello. Latwo się je stosuje i co dziwne zauważyłam, że nei niszczą mi tak włosów jak inne, bo podobno jest z naturalnych składników. [SPAM] tu można poczytać o nich więcej, ale myślę, że i tak najlepiej spróbować na własnych włosach po każdy jest inny
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 13-01-2017 o 13:01

  3. #23

    Domyślnie

    Ja nie wiem jak wy ale ja farbuje włosy zawsze w salonie, sama farbować sie boję... nie chciałabym sobie zniszczyć włosów...

  4. #24
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ania_pika

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Bartoszyce
    Kod pocztowy
    11-200
    Posty
    8

    Domyślnie

    Wszystko zależy co robisz. Jeśli blond czy pasemka to tez bym nie robiła. Ale jak ktos farbuje na czarno, rudo, brazowo to po przeczytaniu ulotki raczej nie zrobi sobie krzywdy Najłatwiej farbuje sie w domu własnie jednolite kolory bez tonów i krótkie włosy.

    Jesli chodzi o farbe to kupuje w hurtowni fryzjerskiej np. [spam] (cena ok 20-22 zł) i do tego kupuje za 7 zł 1 l. utleniacza. Pokrywają dobrze siwe włosy ale niestety po 2 tyg jest odrost (jak u kazdego) i przy ciemnym kolorze zaczyna byc je widac... siwulce wstretne
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 12-05-2017 o 13:00

  5. #25

    Domyślnie

    ja na farbowanie włosów chodzę do fryzjera bo wolę żeby zrobił to specjalista.

  6. #26

    Domyślnie

    Mam tak samo. Wolę zapłacić więcej, ale cieszyć się za to ładnym kolorem.

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Keksik

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-415
    Posty
    11

    Domyślnie

    ja tam kupuje farby fryzjerskie i sama nakładam, żadna filozofia

  8. #28

    Domyślnie

    Tylko zawsze możesz nierównomiernie nałożyć farbę. A wtedy efekt już będzie różny...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony