dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Jaka Wkrętarka - 250zł.

    Witam!

    Tak jak w temacie chce kupić wkrętarke do max 250 zł, potrzebna mi jest tylko do zabudowy poddasza plytami G-K a pozniej bede jej uzywal sporadycznie, od czasu do czasu, co polecacie bo mam na uwadze Skil, Einhell lub Ferm? I na jakie napiecie 12, 14,4 czy 18V?

    Pozdr

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEMODERATOR FORUM Avatar netbet
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.302

    Domyślnie

    ja używam już trzeci rok DEDRĘ 14,4 V...dwa aku w zastawie - nic się nie dzieje a s poskręcała niejeden mebel, niejeden szalunek... koszt chyba ok 180 zł

  3. #3

    Domyślnie Re: Jaka Wkrętarka - 250zł.

    Cytat Napisał dayzee
    Witam!

    Tak jak w temacie chce kupić wkrętarke do max 250 zł, potrzebna mi jest tylko do zabudowy poddasza plytami G-K a pozniej bede jej uzywal sporadycznie, od czasu do czasu, co polecacie bo mam na uwadze Skil, Einhell lub Ferm? I na jakie napiecie 12, 14,4 czy 18V?

    Pozdr
    Kupiłem ostanio ferma 18v. jako jedyny ztych wymienionych ma 3 lata gwarancji.
    Kupuj co najmniej 14 - im więcej tym lepiej.
    Staraj sie szukać też 2 biegowe - no chyba że Ci tego nie potrzeba
    Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika.
    Einstein

  4. #4

    Domyślnie

    Z tego co wymieniłeś to Skill.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał netbet
    ja używam już trzeci rok DEDRĘ 14,4 V...dwa aku w zastawie - nic się nie dzieje a s poskręcała niejeden mebel, niejeden szalunek... koszt chyba ok 180 zł
    Oj coś drogo
    Moja też DEDRA tyle że 18V kosztuje w castoramie 118 zł, też mam ją trzy lata, nie pamiętam ile wtedy kosztowała, ale naprawde sprzęt nie do zajechania, ostatnio zapomniałem jej schować przed deszczem, ja uciekłem do garażu, a wkrętarka na szalunkach, już pogodziłem sie z myślą o kupnie nowej takiej samej, ale chodzi nadal jak żyleta
    Nic jej sie nie stało.
    A wkręciła już chyba z 100000000000000 wkrętów.
    też miałem w zestawie 2 aku i walizeczke, naprawde polecam
    Pozdro !!!
    Podaj ceegłee, podaj ceegłee .....
    DZIENNIK BUDOWY
    KOMENTARZE DO DZIENNIKA BUDOWY

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie Re: Jaka Wkrętarka - 250zł.

    Cytat Napisał dayzee
    Witam!

    Tak jak w temacie chce kupić wkrętarke do max 250 zł, potrzebna mi jest tylko do zabudowy poddasza plytami G-K a pozniej bede jej uzywal sporadycznie, od czasu do czasu, co polecacie bo mam na uwadze Skil, Einhell lub Ferm? I na jakie napiecie 12, 14,4 czy 18V?

    Pozdr
    Jak masz użyć jej tylko do zabudowy poddasza, a później sporadycznie to kup zasilaną 230V. Akumulatorowe są fajne, ale jedyny plus to brak kabla (i to jest duży plus). Reszta to minusy. Jak zostawisz na dłuższy okres akumulatorową bez obsługi to jak będziesz jej potrzebował to najpierw będziesz musiał podładować baterię, ale poza tym bez obsługi te baterie i tak w kość dostaną.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony