dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Nie. Nie zabieram się za coś czego nie mam w miarę dopracowanego. Na początku kariery tak mi się zdarzało ale kosztowało to zbyt dużo nerwów. Teraz mam wypracowany zakres usług i nie wychylam się z niego chyba że u siebie dla rozrywki...

    Szukam jakiejś wspaniałej metody na wykonywanie takich łuków.
    Najpierw tą metodę próbował bym u siebie, w tak zwanym "miejscu testowym", bo starych płytek i miejsca jest dość na taką zabawę. Później to zerwę, a prowizoryczną ścianę lub wylewkę "odrestauruję"...

    Takie hobby (nie tylko praca), nie zastanawiajcie się nade mną, ten typ tak ma

    Ale nie tak do końca hobby
    Gdybym już sobie dopracował taką technikę, i te moje łuki wyglądały by jak "cięte piaskiem" to pewnie nie jednemu klientowi bym polecał takie łuki (za drobną dopłatą)

    siggi&alka: ale nie chodzi o to czy wiem czy nie wiem, sam wiesz że z większą lub mniejszą dokładnością każdy jest w stanie to wykonać. Chodzi o to, że ja szukam tej cudownej, najwspanialszej, jedynej, niezawodnej metody
    W dużej mierze proszę Was o podzielenie się doświadczeniem a częściowo opisuję moje własne przemyślenia/ doświadczenia (wydaje mi się że słuszne)...

    A jak już wytnę jakiś ładny łuk to dam znać. Ewentualnie wkleję img jak to wygląda...

  2. #22

    Domyślnie

    hmm, nigdy jeszcze takich łuków nie robiłem ale wiem ze istnieje jedyna słuszna metoda na wykonanie każdego trudnego zadania a mianowicie za pomocą narzędzia stworżonego do tego celu. Nie zastanawiał bym sie ani chwili tylko kupował montolit albo rubbiego i niech kosztuje ile chce. Cięcie płytek w w/w przypadku flexem to troche tak jak obniżanie samochodu poprzez obcinanie sprężyn. Wiocha. W leroy widziałem piłe do płytek z diamentowym "włosem" zrobioną własnie do takich celów. A więc układasz płytki na podłodze bez kleju, odrysowujesz sobie na nich łuk, półokrąg czy co tam chcesz i potem docinasz to taką piłą. Potem taką odcietą płytke kłądziesz na całej w innym kolorze, odrysowujesz jakims pisakiem o grubosci fugi kreskę i masz gotowe. Wiem ,że narzędzia kosztują kupę ale za naszą pracę tez nie bierzemy jałmużny.

  3. #23

    Domyślnie

    siggi&alka: Dzięki, przemyślę, spróbuje...

  4. #24

    Domyślnie

    Czy ręczną piłką do glazury np. 150mm firmy Vorel wytnę taki element z glazury jak na zdjęciu, czym szlifować wycięte krawędzie?
    http://toya24.pl/product-pol-1000819...ury-150mm.html
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Europejskie mistrzostwa glazurników - czarny kot i kłębek wełny.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	49,9 KB
ID:	385759

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar maku-baku
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kołobrzeg
    Kod pocztowy
    78-100
    Posty
    18

    Domyślnie

    1. Montolit S63 (minus; cena urządzenia)
    2. flex i dociąganie tarczami polerskimi (minus; czas i trudność wykonania)
    https://allegro.pl/listing?string=ta...a-uni-1-5-0222
    3. Cięcie wodą ( czas realizacji )

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony