dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jeżeli meble ETAP-SOFA to tylko w wykończeniu:

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • sk

2 40,00%
  • 3 60,00%
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 77

Temat: Meble ETAP - opinie, zdjęcia, modele

Domyślnie Meble ETAP - opinie, zdjęcia, modele

Witam Was!

Jestem zainteresowana zakupem wypoczynku tej firmy ETAP model EGO w jasnej kremowej skórce. Co mozecie powiedzieć o tej firmie lub ich skórze, czy warto wybrać skóre czy lepiej coś w tkaninie. Doradzcie...

Domyślnie

tez wybrałam firmę ETAP ale model ESTA w skórze, kość słoniowa....sama jestem ciekawa jak się bedzię ją uzytkowało....czekam na realizację zamówienia, po 20 sierpnia meble beda w domku....za jakiś czas bede mogła słuzyć radą

natomiast jezeli macie uwagi-rady jak dobrze uzytkowac skórę zeby wystarczyła na przysłowiowe "lata" to chętnie posłucham.....z tego co ludzie mówią szare mydło najlepsze, a co np. z natłuszczaniem oliwką ?? czy to sie sprawdza??

z góry dziękuję
    ...szczęście dobrze robi ciału...

Józefina nasz domek

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie

Wydaje mi się, że skóra w meblach ETAP jest dziwnie śliska (?), siadając na wypoczynek "zjeżdża się" z niego, u innych producentów nie zauważyłem takiego efektu...

Wzornictwo super
    Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz.

Domyślnie

Mam naroznik ETAP juz rok i jestem bardzo zadowolona. Nie zdazylo mi sie z niego nigdy "zjechac" Kolorek kosc sloniowa - polecam - wyglada slicznie

Domyślnie

Czy ta firma ma jakiś adres www? Gdzie można te kanapy obejrzeć/kupić?
    Proszę o namiary.
    Dzięki!

Domyślnie

www.etap-sofa.pl

Nie wiem skad jestes, ale w Warszawie ich kanapy sa m.in w Jupiterze i Agacie

Domyślnie

O, dzięki za namiary!!!!!
    Chętnie skorzystam, bo szukam czegoś do domu.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

Domyślnie

dzieki za stronke tez szukam

Domyślnie

Chcę kupić kanapę białą (akurat innej firmy, ale to najmniej ważne) i również chciałem skórę, ale Pani sprzedająca odradziła bo podobno np. jak się siądze w mokrym dżinsach to może zostać niebieski ślad nie do usunięcia. Pokazała mi za to materiał zamszowo/skóro podobny, bardzo przyjemny w dotyku i wygląda prawie identycznie.

Domyślnie

To zastanow sie co szybciej sie brudzi - spodnie ze sztruksu czy ze skory ktora zmywasz mokra szmatka?
    Nie zdarzylo mi sie siadac na kanape w mokrych jeansach wiec moze nie powinnam sie wypowiadac ale mam male dziecko - 15 m-cy ktore ciagle rozmazuje na kanapie ciasteczka i inne rzeczy ktore akurat ma w reku i nie ma po nich najmniejszego sladu.
    Maz nawewt kiedys zalal ja czerwonym winem i tez wszystko sie zmylo.
    Moze ogladalas cos skoro-podobnego?

Domyślnie

Tez mi się zdaje, że skóra jest lepsza. I trwalsza. Moja rodzina użytkuje od lat ten sam komplet i jest bez zażutu.

Domyślnie

Oba modele EGO i ESTA mają strasznie wysokie podłokietniki nie wyobrażam sobie leżenia na nich kark chyba by mi odpadł. Może lepszy będzie model np. ATOLA

Domyślnie

Od roku używamy narożnika Etap Marko i jesteśmy bardzo zadowoleni nic sie nie ślizga a skóra wygląda po roku jak nowa

Domyślnie kanapy/sofy ETAP - szukam opinii kogos kto ma..

witam

czy ktos posiada jakąś kanapę z firmy ETAP, z wykończeniem w tkaninie? konkretnie tkaniny CREVANI oglądałem bo są takie a la "len" i nawet może to być ciekawe..

mają fajne kanapy w przystępnych cenach, ale pani sprzedawca ZDECYDOWANIE odradzała zakup tych kanap w tkaninie, bo ponoć Etap specjalizuje się w skórach. oczywiście rozumiem że sprzedawcy zależy żebym kupił droższy mebel ale tez fakt że skóra jest raczej najtrwalsza..

jeśli jest ktos kto ma cos takiego w tkaninie to proszę o opinie na temat eksploatacji. ewentualnie w ogóle opinie nt. tkanin na wypoczynkach?

oto strona firmy:
    http://www.etap-sofa.pl/oferta.htm

(przymierzam się do Felixa, sofa 3 osobowa z funkcją spania, naprawde fajnie wygląda na żywo i jest bardzo wygodna do siedzenia.)

z góry dzięki za wszelkie opinie
    pozdrawiam!

Domyślnie

Ja widziałam i siedzialam na skórze- piekna czekolada ze szwem kontrastowym- mnie zachwyciła, niewiele droższa od tkaniny.
    Dla chcącego nic trudnego!

Domyślnie

My mamy zestaw Calore 3+2 ale w skorze. Sa sliczne i wygodne. Uzytkujemy je od 5 miesiecy i narazie wszystko jest jak najbardziej OK.
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tyonka

Domyślnie

Witam serdecznie,

Także przymierzam się do zakupu sofy firmy ETAP - biorę pod uwagę quadrat albo felix. Wolalabym uniknąć kupowania obicia skórzanego.
    Jeśli ktoś użytkuje sofę z obiciem materiałowym proszę o spostrzeżenia.

Pozdrawiam.

Domyślnie

ja od niedawna mam kanape chillout - etapsofa i jestem z niej b. zadowolony, obita jest skórą

Domyślnie Meble skórzane z ETAP-SOFA, jakie opinie?

Witam,
    Przymierzam się z żoną do zakupu kompletu wypoczynkowego i po wielu przymiarkach uznaliśmy, że te z Bydgoszczy firmowane przez Etap-Sofę najbardziej nam odpowiadają (a dokładnie model Margot). Dręczy nas tylko jedno: chociaż są one dostępne zarówno w wykończeniu skórzanym, jak i tkaninie, o której nic nie wiemy o nazwie NANOVEL, jak jest z wytrzymałością tych obić i ich jakością. Sprzedawcy w sklepach, posiadających w ofercie te meble generalnie nie polecają tkaniny (nie można ich podejrzewać z uwagi na znikome różnice cenowe o chęć uzyskania wyższej prowizji), natomiast meble z "niewielkim przebiegiem" dostępne na Allegro charakteryzują się stosunkowo dużymi (jak na nasz gust) wygnieceniami skórzanych siedzisk. Jakie są Państwa spostrzeżenia w tym zakresie? Będę bardzo wdzięczny na wszelkie sugestie

Domyślnie

Dla mnie tylko tkanina. Nie lubie skorzanych wypoczynkow, zwlaszcza w goracy dzien, gdy sie do niej przyklejasz

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia