dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jeżeli meble ETAP-SOFA to tylko w wykończeniu:

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • sk

    2 40,00%
  • 3 60,00%
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 80
  1. #1

    Domyślnie Meble ETAP - opinie, zdjęcia, modele

    Witam Was!

    Jestem zainteresowana zakupem wypoczynku tej firmy ETAP model EGO w jasnej kremowej skórce. Co mozecie powiedzieć o tej firmie lub ich skórze, czy warto wybrać skóre czy lepiej coś w tkaninie. Doradzcie...

  2. #2

    Domyślnie

    tez wybrałam firmę ETAP ale model ESTA w skórze, kość słoniowa....sama jestem ciekawa jak się bedzię ją uzytkowało....czekam na realizację zamówienia, po 20 sierpnia meble beda w domku....za jakiś czas bede mogła słuzyć radą

    natomiast jezeli macie uwagi-rady jak dobrze uzytkowac skórę zeby wystarczyła na przysłowiowe "lata" to chętnie posłucham.....z tego co ludzie mówią szare mydło najlepsze, a co np. z natłuszczaniem oliwką ?? czy to sie sprawdza??

    z góry dziękuję
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  3. #3

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że skóra w meblach ETAP jest dziwnie śliska (?), siadając na wypoczynek "zjeżdża się" z niego, u innych producentów nie zauważyłem takiego efektu...

    Wzornictwo super
    Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam naroznik ETAP juz rok i jestem bardzo zadowolona. Nie zdazylo mi sie z niego nigdy "zjechac" Kolorek kosc sloniowa - polecam - wyglada slicznie

  5. #5

    Domyślnie

    Czy ta firma ma jakiś adres www? Gdzie można te kanapy obejrzeć/kupić?
    Proszę o namiary.
    Dzięki!

  6. #6

    Domyślnie

    www.etap-sofa.pl

    Nie wiem skad jestes, ale w Warszawie ich kanapy sa m.in w Jupiterze i Agacie

  7. #7

    Domyślnie

    O, dzięki za namiary!!!!!
    Chętnie skorzystam, bo szukam czegoś do domu.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    dzieki za stronke tez szukam

  9. #9

    Domyślnie

    Chcę kupić kanapę białą (akurat innej firmy, ale to najmniej ważne) i również chciałem skórę, ale Pani sprzedająca odradziła bo podobno np. jak się siądze w mokrym dżinsach to może zostać niebieski ślad nie do usunięcia. Pokazała mi za to materiał zamszowo/skóro podobny, bardzo przyjemny w dotyku i wygląda prawie identycznie.

  10. #10

    Domyślnie


    To zastanow sie co szybciej sie brudzi - spodnie ze sztruksu czy ze skory ktora zmywasz mokra szmatka?
    Nie zdarzylo mi sie siadac na kanape w mokrych jeansach wiec moze nie powinnam sie wypowiadac ale mam male dziecko - 15 m-cy ktore ciagle rozmazuje na kanapie ciasteczka i inne rzeczy ktore akurat ma w reku i nie ma po nich najmniejszego sladu.
    Maz nawewt kiedys zalal ja czerwonym winem i tez wszystko sie zmylo.
    Moze ogladalas cos skoro-podobnego?

  11. #11

    Domyślnie

    Tez mi się zdaje, że skóra jest lepsza. I trwalsza. Moja rodzina użytkuje od lat ten sam komplet i jest bez zażutu.

  12. #12

    Domyślnie

    Oba modele EGO i ESTA mają strasznie wysokie podłokietniki nie wyobrażam sobie leżenia na nich kark chyba by mi odpadł. Może lepszy będzie model np. ATOLA

  13. #13

    Domyślnie

    Od roku używamy narożnika Etap Marko i jesteśmy bardzo zadowoleni nic sie nie ślizga a skóra wygląda po roku jak nowa

  14. #14

    Domyślnie kanapy/sofy ETAP - szukam opinii kogos kto ma..

    witam

    czy ktos posiada jakąś kanapę z firmy ETAP, z wykończeniem w tkaninie? konkretnie tkaniny CREVANI oglądałem bo są takie a la "len" i nawet może to być ciekawe..

    mają fajne kanapy w przystępnych cenach, ale pani sprzedawca ZDECYDOWANIE odradzała zakup tych kanap w tkaninie, bo ponoć Etap specjalizuje się w skórach. oczywiście rozumiem że sprzedawcy zależy żebym kupił droższy mebel ale tez fakt że skóra jest raczej najtrwalsza..

    jeśli jest ktos kto ma cos takiego w tkaninie to proszę o opinie na temat eksploatacji. ewentualnie w ogóle opinie nt. tkanin na wypoczynkach?

    oto strona firmy:
    http://www.etap-sofa.pl/oferta.htm

    (przymierzam się do Felixa, sofa 3 osobowa z funkcją spania, naprawde fajnie wygląda na żywo i jest bardzo wygodna do siedzenia.)

    z góry dzięki za wszelkie opinie
    pozdrawiam!

  15. #15

    Domyślnie

    Ja widziałam i siedzialam na skórze- piekna czekolada ze szwem kontrastowym- mnie zachwyciła, niewiele droższa od tkaniny.
    Dla chcącego nic trudnego!

  16. #16

    Domyślnie

    My mamy zestaw Calore 3+2 ale w skorze. Sa sliczne i wygodne. Uzytkujemy je od 5 miesiecy i narazie wszystko jest jak najbardziej OK.
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tyonka

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Także przymierzam się do zakupu sofy firmy ETAP - biorę pod uwagę quadrat albo felix. Wolalabym uniknąć kupowania obicia skórzanego.
    Jeśli ktoś użytkuje sofę z obiciem materiałowym proszę o spostrzeżenia.

    Pozdrawiam.

  18. #18

    Domyślnie

    ja od niedawna mam kanape chillout - etapsofa i jestem z niej b. zadowolony, obita jest skórą

  19. #19

    Domyślnie Meble skórzane z ETAP-SOFA, jakie opinie?

    Witam,
    Przymierzam się z żoną do zakupu kompletu wypoczynkowego i po wielu przymiarkach uznaliśmy, że te z Bydgoszczy firmowane przez Etap-Sofę najbardziej nam odpowiadają (a dokładnie model Margot). Dręczy nas tylko jedno: chociaż są one dostępne zarówno w wykończeniu skórzanym, jak i tkaninie, o której nic nie wiemy o nazwie NANOVEL, jak jest z wytrzymałością tych obić i ich jakością. Sprzedawcy w sklepach, posiadających w ofercie te meble generalnie nie polecają tkaniny (nie można ich podejrzewać z uwagi na znikome różnice cenowe o chęć uzyskania wyższej prowizji), natomiast meble z "niewielkim przebiegiem" dostępne na Allegro charakteryzują się stosunkowo dużymi (jak na nasz gust) wygnieceniami skórzanych siedzisk. Jakie są Państwa spostrzeżenia w tym zakresie? Będę bardzo wdzięczny na wszelkie sugestie

  20. #20

    Domyślnie

    Dla mnie tylko tkanina. Nie lubie skorzanych wypoczynkow, zwlaszcza w goracy dzien, gdy sie do niej przyklejasz

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony