dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jeżeli meble ETAP-SOFA to tylko w wykończeniu:

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • sk

    2 40,00%
  • 3 60,00%
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 80
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dzikabomba

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    ja mam od 1,5 roku zestaw Etapu o nazwie Relax. Mimo, że kolor niemalże biały to i tak świetny w utrzymaniu. Właśnie dzisiaj go wyczyściłam i kolor nadal jak nowy. Ogólnie zestaw bardzo wygodny i miękki. Nigdy nie zamieniłabym go na tkanine, chociażby właśnie ze względu na małą pociechę, która nieraz coś napsoci na kanapie i łatwo to potem zmyć. Nie zauważyłam również żeby skóra kleiła sie do mnie np. w upalne dni, jak ktoś wcześniej podkreślił. Pierwsze co robię w takie dni to po przyjściu do domu wyciągam się jak długa na mojej skórze, która jest zimna i od razu mi chłodniej

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaura Zobacz post
    Użytkujemy narożnik maxx od 4 miesiecy- jak na razie bez zastrzezeń- mebel super wygodny, z opcją stawianych zagłówków- rewelacja.

    Generalnie polecam.
    Czy można prosić o zdjęcie w realu?

    Jeśli ktoś ma sofy z ETAP SOFA proszę o fotki

  3. #43

    Domyślnie

    mam naroznik mateo, skorzany i nie dam powiedziec zlego slowa na jego temat uzytkujemy od 3 lat, a od roku pomaga nam w tym nasz synek, domyslacie sie chyba co to znaczy

    jesli mi sie uda to wstawie zdjecie w weekend

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    emiii

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam wszystkich,
    ja kupiłam komplet CALORE z firmy ETAP-SOFA, tj. sofę 2, sofę 3 i pufę. Niestety już w trakcie rozpakowania w domu stwierdziłam, że skóra na pufie jest zniszczona. Od razu reklamowałam towar - kontakt ze strony firmy trwał lekko ponad miesiąc. Poczym Panowie z firmy przyjechali i zabrali pufę oraz sofę 2, gdyż w oparciu "coś przeskakiwało", stwierdzając że jakiś mechanizm nie jest dokręcony w środku.
    Po 3 tygodniach otrzymałam meble z firmy, stwierdzając że szkoda została naprawiona, tj. wymieniono skórę w dolnej części pufy (skóra różniła się strukturą), natomiast w sofie oparcie było oki. Niestety po dwóch dniach, to samo uszkodzenie się ujawniło w oparciu sofy. Tym razem nie składałam reklamacji przez sklep, tylko napisałam maila do firmy z opisem całej sytuacji. W zamian otrzymałam odpowiedź, że nie uwzględnią drugi raz uszkodzenia, gdyż meble po naprawie był komisyjnie sprawdzony, a ja go odebrałam i podpisałam protokół odbioru bez zastrzeżeń. Ponadto stwierdzono, że uszkodzenia mechaniczne nie są objęte gwarancją. Dodam, iż po otrzymaniu sofy, siedziałam na niej przez okres ok. 5 godzin, przy wadze niecałe 50 kg, a dzieci nie posiadam. To niby jak miałam je uszkodzić???
    Podsumowując nie jestem zadowolona z podejścia firmy i będę dalej sprawę ciągnąć. Jedyne co jest pozytywne to że komplet ładnie się prezentuje.

  5. #45

    Domyślnie

    Przepraszam,ale czy Etap to nie jest dawny DOMO FABER?
    Jakos z opisow reklamacyjnych na nich mi wychodzi jak nic!

  6. #46

    Domyślnie

    Witam!
    My kupiliśmy narożnik i fotel z serii marco w tkaninie i jak narazie wszystko jest w porzadku jestesmy zadowoleni.

  7. #47

    Domyślnie

    Mam i ja moją sofę ETAP biała w skórze, wygląda super, bardzo wygodnie się siedzi, regulowane zagłówki są fajne przy oglądaniu tv

  8. #48

    Domyślnie

    czy ktos ma model ritmo?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  9. #49

    Domyślnie

    czy ktoś może wrzucić fotkę sofy w materiale???

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bbn

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1

    Thumbs up Gorąco NIE POLECAM

    Witam,

    naroznik kupilismy w sklepie agata na poczatku roku do dnia dzisiejszego sie boksujemy z serwisem i sklepem z reklamacjami.

    pomijam termin realizacji napraw rekalamacyjnych i wszelkie zwiazane z tym niedogodnosci.

    ale sposob naprawy jest makabryczny - i wrecz nie do przyjecia. naroznik nadal jest nie naprawiony a dodatkowo ujawnily sie dodatkowe wady.

    mam wrazenie ze zarowno sklep jak i serwis dzialaja na zasadzie - ciesz sie ze kupiles bez kolejki jak za dawnego PRLu.

    Jakosc uzytych materialow jak i zmontowanie samej kanapy nie odpowiada obecnym standardom jakosciowym.

    jest to wyrob NISKIEJ jakosci w sumie za niemale pieniadze, bo dokaldajac troche wiecej moglem kupic cos normalnego z czego bylbym zadowolony w 100%.

    Nie Polecam produktow tej firmy - wielkie rozczarowanie.

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcelusia

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    andrychów
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Nie wiem czy moja opinia jeszcze będzie tutaj brana pod uwagę, ale niestety odradzam zakupienia produktu z etap sofy. Ja zakupiłam 2 sofy i borykam się od kilku miesięcy z reklamacją. W jednej sofie siadła funkcja spania a w drugiej schowek na pościel.

    Myślałam, że sokoro płacę tak dużą kasę to będzie to lepszy standard, funkcjonalność oraz obsługa klienta.

    Czy mial ktoś może jeszcze problemy z firmą etap sofa oraz jej serwisem ??? bardzo prosze o odpowiedź bo juz sama nie wiem co mam robić
    Ostatnio edytowane przez marcelusia ; 04-10-2011 o 16:11

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Udaj się do Rzecznika - jest przy każdym starostwie. Popędzą ich do odpowiedzi na Twoje reklamacje.

  13. #53
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MORHOT

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    292
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam!
    Cztery posty mocno krytykujące ETAP to pierwsze i istatnie posty ich autorów. Akurat zalogowali się na forum, żeby się pożalić na sofę. Hahaha, panowie z Helvetii, Gali i Vero - "czy wy nas macie za idiotów??"
    Etap to dobre meble w dobrej cenie. Obecnie termin realizacji to 6-8 tygodni.
    Oba typy tkanin oferowanych obecnie (NAnovel i Mika) sa bardzo dobrej jakości. Znam te meble od podszewki, bo sprzedajemy je parę lat (podobnie jak wymienione wyżej firmy). W razie pytań służe podpowiedzią.

  14. #54
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzysiekstilo

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Sucha Beskidzka
    Kod pocztowy
    34-200
    Posty
    3

    Domyślnie sofa z ETAP SOFA

    Cytat Napisał MORHOT Zobacz post
    Witam!
    Cztery posty mocno krytykujące ETAP to pierwsze i istatnie posty ich autorów. Akurat zalogowali się na forum, żeby się pożalić na sofę. Hahaha, panowie z Helvetii, Gali i Vero - "czy wy nas macie za idiotów??"
    Etap to dobre meble w dobrej cenie. Obecnie termin realizacji to 6-8 tygodni.
    Oba typy tkanin oferowanych obecnie (NAnovel i Mika) sa bardzo dobrej jakości. Znam te meble od podszewki, bo sprzedajemy je parę lat (podobnie jak wymienione wyżej firmy). W razie pytań służe podpowiedzią.
    witam, widzę że jesteśmy z "sąsiedztwa" . Jestem na kupnie narożnika Taranto - w tkaninie , taki mi odpowiada wizualnie i pod względem gabarytów ( ograniczenie lokalowe) , ma służyć przede wszystkim do spania , z tego co dowiedziałem się od producenta ma on sprężyny faliste i pianke wysokogatunkową ( inna sprawa to to że sprzedawca twierdził że ma sprężyny kieszeniowe lub bonell) ---- tyle teorii. Dla mnie priorytetem jest aby narożnik był solidny i aby spało się na nim dobrze , a więc istotnym jest czy ta cała konstrukcja materacy bedzie spelniać moje oczekiwania ( wydając te ok 4 tys zł chciałbym byc pewny że to dobry wybór ). Proszę o podpowiedzi czy to dobry wybór bo mama małe rozeznanie w tej dziedzinie . krzysiek

  15. #55

    Domyślnie

    kolego za 4 tys to nie poszalejeś no chyba że u bodzia

  16. #56

    Domyślnie

    morhot a jaka masz opinie o modelu ritmo ( w skórze)?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  17. #57
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzysiekstilo

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Sucha Beskidzka
    Kod pocztowy
    34-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukep3 Zobacz post
    kolego za 4 tys to nie poszalejeś no chyba że u bodzia
    widziałem te cuda Bodzio .....i szczerze mówiąc wolałbym już kupić coś na targu.

  18. #58

    Domyślnie

    ETAP SOFA to najgorsze co mogło mi sie przytrafić, a serwis to dno !!!! uważajcie jesli nie chcecie sie pogrążyć i wydac pieniadze na g..o

  19. #59
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Jarecki, a może opiszesz dokładniej sytuację? Jaki model mebla, natura problemu itd. Moi rodzice od ponad roku używają Home Cinema i nic złego się nie dzieje ani ze stelażami, ani mechanizmami, ani skórą. Co stało się u Ciebie?

  20. #60

    Domyślnie

    jarecki a coś konkretnie? mamy kanapę rogówkę od roku i jesteśmy zadowoleni. Nic sie nie dzieje.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony