dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie okap teka nc 90 jak podłączyć?

    Witam wszystkich serdecznie. Otóz mam takie pytanie. Jak podłączyć okap teka nc 90? W kuchni mam dwie kratki. Niektórzy mi mówią, że jeżeli są dwie kratki to nie mogę podłączyć okapu bezpośrednio do kratki, tylko muszę używać filtrów węglowych, ponieważ mam w okapie silniczek i. Może ktoś jest mi w stanie pomóc?

  2. #2
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie Re: okap teka nc 90 jak podłączyć?

    Cytat Napisał Krisd1979
    Witam wszystkich serdecznie. Otóz mam takie pytanie. Jak podłączyć okap teka nc 90? W kuchni mam dwie kratki. Niektórzy mi mówią, że jeżeli są dwie kratki to nie mogę podłączyć okapu bezpośrednio do kratki, tylko muszę używać filtrów węglowych, ponieważ mam w okapie silniczek i. Może ktoś jest mi w stanie pomóc?
    To ci co tak mówią niech robią jako wyciąg grawitacyjny - co maja filtry węglowe do wyciągu grawitacyjnego po to sa filtry aby bezposrednio do wyciagu nie dostawał sie tłuszcz i opary pary spokojnie podłączyć mozesz więc spoko

  3. #3

    Domyślnie

    Jak kratki sa takie jak mysle to wlasnie z tego powodu ze sa dwie to mozesz podlaczyc wyciag do jednej z nich. Gdyby byla tylko jedna kratka to wtedy rzeczywiscie okapu z silniczkiem jak to okresliles nie mozna pod nia podlaczyc.
    No chyba,ze w kuchni nie masz kuchni gazowej.

  4. #4

    Domyślnie okap

    Będę mieszkał na parterze, gazu nie ma. Tylko prąd

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie okap

    No i jeszcze jedno pytanko mam. Czy mogę kanałem wjechać minimalnie nad kratką przy suficie, bo tak akurat pasowałby mi kanał? Czy wtedy muszę tą kratkę zakryć, aby zapach mi sie nie cofał? Czy może musze kanałem wjechać w kratkę?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony