dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czym ocieplasz poddasze ?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • we

    12 40,00%
  • 18 60,00%
  • 0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 60

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar syper
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Szczecin ale juz niedługo (mam nadzieję) Tanowo
    Posty
    105

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta74 Zobacz post
    Właśnie jestem na etapie układana wełny szklanej Isover uni mata flex 150 mm. I k...a nie jestem z niej zadowolony. Miała nie wymagać sznurkowania, a w jętkach oddalonych od siebie o 90 cm opada.Po docieciu o 2 cm więcej niż wymiar i włożeniu między jętki nie dolega idealnie i patrząc od góry od strony stryszku widać prześwity miedzy jetką a wełną.A miało być tak pięknie. Nie jestem fachowcem i robie to po raz pierwszy , może to ja coś żle robie.
    A skąd wiesz, że nie wymaga sznurkowania przy takim rozstawie krokwi (bo chyba o krokwiach mówisz a nie o jętkach). Na stronie Isovera jest tylko lakoniczne stwierdzenie "Uni-Mata flex montowana na lekki wcisk nie wymaga zastosowania dodatkowych mocowań i zabezpieczeń" Ani słowa o tym przy jakiem odstępie. Nie wiem ( ale i moja wiedza w tym zakresie może być słaba) czy jakakolwiek wełna nie wymagałaby sznurkowania przy tym rozstawie.

    Zwracam honor - w ich cenniku faktycznie jest napisane, że nie wymaga sznurkowania Ale też określenie lekki wcisk jest dość mało precyzyjne. Może napisz do nich o całej sytuacji niech powiedzą jaki naddatek szerokości wystarczy aby się trzymało.
    Ostatnio edytowane przez syper ; 26-11-2013 o 18:24
    Mam marzenia i nie zawaham się ich użyć

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony