dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czym ocieplasz poddasze ?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • we

    12 40,00%
  • 18 60,00%
  • 0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 60

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek W
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Cigacice
    Kod pocztowy
    66-131
    Posty
    1.742
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19
    Klub SUPER WYKONAWCA Chciałbym jednocześnie zaprosić do odwiedzenia grupy Izolacja Rockwool na Facebooku gdzie odnajdziecie sporo informacji na temat izolacji z wełny skalnej Rockwool www.facebook.com/groups/izolacjerockwool

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkowcio Zobacz post
    Nie wiem co masz na myśli pisząc o reklamie .... ja tylko stwierdzam fakty mając styczność z produktem. Po wszystkim skontaktowałem się z przedstawicielem Rockwoola za pośrednictwem składu budowlanego gdzie wełna została kupiona. Oczywiście po wysłuchaniu moich argumentów przedstawiciel zrobił wielkie oczy tłumacząc, że towar był najwidoczniej wadliwy i nie powinien w takim stanie trafić na rynek!! Jednak znalazł się w obrocie handlowym, więc się pytam od czego w tej firmie jest kontrola jakości?? Wybór wełny mam już poza sobą padło na supermatę Isovera więc to tylko łabędzi śpiew. Pozdrawiam wszystkich przyszłych inwestorów i życzę trafnych decyzji.
    Witam jeśli chodzi o kontrole jakości zapewniam Pana, że proces weryfikacji jakości produktów działa zgodnie z wszystkimi obowiązującymi procedurami.
    Niemniej, w każdym procesie produkcyjnym mogą zdarzyć się wypadki, że dany produkt nie spełnia oczekiwanych wymagań i takie odosobnione przypadki dotyczą szerokiego spectrum produktów, które są w obiegu konsumentów.
    Jeśli chodzi o Pana przypadek ciężko stwierdzić, co tak na prawdę stało się z wełna od momentu wyjazdu wełny z fabryki do hurtowni tj. jak była transportowana, składowana etc.
    Generalnie jeśli miał Pan zastrzeżenia co do jakości produktu mógł Pan je reklamować, przecież ma Pan do tego prawo.
    Postaram się uzyskać więcej informacji dotyczących Pana przypadku.
    Ostatnio edytowane przez Tomek W ; 18-12-2014 o 09:48
    Tomek W.

    e-konsultant Rockwool

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony