dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Moja Ambrozja

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie Moja Ambrozja

    Witam wszystkich czytających mój dziennik
    Domek będzie mój, mojego męża i mojej córki (narazie, później się zobaczy) większość obowiązków związanych z budową spada na mnie ale z Waszą pomocą uda nam się.
    O domku marzyłam od zawsze nawet były już przymiarki do kupna ale zawsze brakowało kaski , więc kupiliśmy mieszkanie ładne duże. A tu nagle duży wzrost cen mieszkań, szybka decyzja sprzedać, spłacić kredyt kupić mniejsze i szukać działki. I tak w ciągu trzech miesięcy załatwiliśmy wszystko. Od marca 2008 mamy 15ar działkę i wkrótce zaczniemy budowę Ambrozji II.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    http://screeny.pl/116599
    a to moja działeczka

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    w projekcie wiele nie zmieniałam; zlikwidowałam spiżarnie w celu powiększenia kuchni, w gabinecie zrobiłam okno zaniast drzwi balkonowych i przesunełam ściankę a na górze zamiast zaokroglonych okien proste
    http://www.dobredomy.pl/?id_project=143

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie


    10.07.2009 DOSTALIŚMY POZWOLENIE NA BUDOWE
    [/b]

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Papiery już gotowe, kredyt załatwiony pierwsza transza wpłneła, ruszamy od poniedziałku. Jutro może wejdzie pan elektryk i pociągnie prąd do działki, czekam na efekty.

  6. #6

    Domyślnie

    witaj wasja a gdzie sa twoje zdjecia [/i]

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    mirox zdjęcia zostaną dodane napewno

    Ekipa wkroczyła na budowę 25-08-09 ściągnąć humus, ale z powodu zaporowej ceny za pracę koparki (1500 zł) musiałam pożegnać się z tą ekipą.
    Casting długo nie trwał wybraliśmy ekipę z polecenia Magdy i Łukasza (dziękuję za zaproszenię na Waszą budowę).
    Ekipa wchodzi od poniedziałku, w między czasie doprowadzili nam prąd do działki.

  8. #8

    Domyślnie

    wasja podstawa to sprawdzona ekipa a magda i lukasz juz sprawdzili nie dajcie
    ja juz uzbroilem kotownie i pale w kominku tylko drzewo mam mokre i z rozpalaniem jest problem ale daję radę myślę ze na listopad już będziemy mieli fieranki w domu i TV
    Powodzenia w budowie waszej ambrozji mam pytanie jezeli to nie tajemnica ile zawolala ekipa za sso? moja pobrala 65 tys sso 55 wykonczenie 9 tys instalacjia CO CWO i Podlogowa wraz ze zbrojieniem kotlowni i kaloryferami posadzki 2800 zl; tynki 6000 zl to sa ceny ktore ponioslem za robocizne

  9. #9

  10. #10

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    dach już zrobiony, panowie pracowali w piątek i sobotę przy sypiącym śniegu ale zdjęcia wstawię jak śnieg stopnieje.
    okna i brama już zamówiona a nawet gotowa ale czekamy na lepszą pogodę

  12. #12

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich budujących Ambrozję II
    My z mężem zastanawialiśmy się całą zimę nad projektem jaki wybrać zauroczył nas właśnie ten projekt, w którym wprowadzamy parę zmian a w między czasie zaczęliśmy właśnie załatwiać papiery związane z budową domu żeby jak najszybciej dostać pozwolenie na budowę

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    edytkaP.

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Ropczyce
    Kod pocztowy
    39-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam serdecznie... mam pytanie do wszystkich miłośników ambrozji III))..... czy może ktoś cieszy się posiadaniem takiego domku??? Zastanawiamy się z mężem nad tym projektem jednak....bardzo chcielibyśmy go obejrzeć w rzeczywistości??????...czy ktoś z z okolic podkarpacia zgodziłby się zademonstrować swój domek... bardzo proszę o kontakt..... mój e-mail [email protected] pozdrowienia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony