dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 85
  1. #61

    Domyślnie

    a co tutaj tak cichutko?
    mi mozna wybaczyć, że na chwilę zniknęłam-miałam wyjazd-ale reszta? ludziska kochane do roboty! wklejamy piękne południowe inspiracje! I to już!




    a teraz łazienka, którą nie wiem co, ale muszę mieć!!!!

    http://maisoncreative.com.pl/projekty.php

  2. #62
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    ja wciaz jestem, wiernie sledze nie wklejam bo nie mam co i po ostatnich dyskusjach balabym sie jakas gafe popelnic ale chetnie podgladam - typowo poludniowe inspiracje, jak i te mniej typowo ale wciaz piekne !

  3. #63

    Domyślnie

    a tam bać się dydkusji! nigdy nie wiesz co dla kogo może być inspiracją. Poza tym ten, komu się nie podoba niech nie ogląda i już. Wklejaj kochana!!

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał helism
    Cytat Napisał 2112wojtek

    Powielacie Państwo temat.
    Już jest na FM taki wewątek śródziemnomorski, nazywa się Prowansja.
    Jest bardzo obszerny.
    Uprzedziłeś mnie. No to może dam linka
    http://forum.muratordom.pl/prowansja...ight=prowansja
    A mnie się wydaje, ze zdjecia tu i tam się róznią i tam jest więcej dyskusji niż zdjęć

    Tak więc, poprosze o więcej tutaj inspiracji, nie bać się wklejania

  5. #65
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    południe czy nie, ważne, że piękne !(w kazdym razie dla mnie i to na tyle, że właśnie ten pomysł realizuję )



  6. #66

    Domyślnie

    No to ja dorzucę to i tamto w stylu mediaterenian country












    Już nie możemy się doczekać urządzania naszego mieszkanka właśnie w stylu południowym

    Płytki trawertynowe już kupiliśmy ... teraz dogrywamy podłogę ...

  7. #67

    Domyślnie

    no tak..........zwłaszcza te piękne widoki. Bezkresne morze w upalne wieczory. No ale niestety nie u nas w kraju i nawet 100000 inspiracji nie pomoże stworzyć takiego klimatu

  8. #68

    Domyślnie

    No niestety, nie można mieć wszystkiego Mnie już niedługo czeka urządzanie domu i bardzo dziękuję za wszystkie zdjęcia, które są bardzo cudne i inspirujące Na razie mam taką koncepcję: słoneczne, nasycone kolory , drewno, lekkie materiały, muszle i kamienie.

  9. #69

    Domyślnie

    piękne klimaty bardzo mi się podobają te zdjęcia.

  10. #70

    Domyślnie

    odświeżam wątek, piękne zdjęcia, może ktoś jeszcze się pokusi o wklejenie jakichś inspiracji?

  11. #71

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

  12. #72

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

  13. #73

    Domyślnie

    Piu, na stronce (http://www.vallon-provence.com/en/castle_domain.html ) znalazlam sporo milego dla oka. Jak znalazlas ją?

    Pozdr
    Iga

  14. #74
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    polakita

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Hmm jak dla mnie te prowansalskie tematy są trochę mdło-mydlane. A co powiecie na coś w ostrych kolorach, np MEKSYK


    Z racji tego że jest to bardzo na południu,słońce jest ostre - jest dużo światła, i kolory wokół (przyroda, niebo) też są intensywne. Gdzieś czytałam że w naszej szerokości geograficznej takie kolory się nie sprawdzają, bo u nas ogólnie wszystko jest bardziej stonowane. Niemniej jednak takie intensywne barwy - różne, w dużej ilości - bardzo mi się podobają











    kuchnia:




    CZY NIE UWAŻACIE ŻE MY TU W POLSCE SIĘ BOIMY KOLORÓW, JAK JUŻ JEST KOLOR TO NIGDY NIE W TAKIEJ ILOŚCI I NATĘŻENIU, STOSUJEMY KOLOR OSTROŻNIE JAKBY MIAŁO SIĘ COŚ STAĆ a tam proszę - różne kolory w największym stężeniu, i wszystkie naraz Mi się bardzo podoba Lubię też etniczne, etnograficzne tematy, chciałabym się urządziś "etnicznie" z pamiątkami z różnych stron świata.
    Ostatnio edytowane przez polakita ; 11-08-2010 o 12:23

  15. #75

    Domyślnie

    Podciągam wąteczek.
    Dla mnie meksykańskie barwy są zbyt jaskrawe - wolę jednak śródziemnomorskie.

  16. #76

    Domyślnie

    Witam
    Hmm, jak tu przyjemnie...

    Ostatnio edytowane przez chopinetka ; 02-01-2012 o 19:11
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  17. #77
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    zwłaszcza, że u nas pada deszcz i tylko 2 stopnie


























    w słońcu Toskanii
    Ostatnio edytowane przez piu ; 04-01-2012 o 15:34

  18. #78
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie







    Źródło: homedsgn.com, foto: Philip Vile

  19. #79
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie












  20. #80
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Natalia452

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    Uwieeeeeeeeelbiam taki styl... drewniana podłoga albo taka zabielana przestronne ale przytulne wnętrza tylko łazienka w takim stylu hmmm sama nie wiem jak miałaby wyglądać

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony