dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 201 do 204 z 204
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17

Domyślnie

Cytat Napisał Louis_muniek Zobacz post
    Generalnie musiał bym zapytać dział produkcji, ale z tego co kojarzę to to RX-67B.
    http://www.run-xin.com/en/3314.htm
    nawet według producenta maksymalny przepływ przez taką głowicę to 4 m3/h... a zazwyczaj w cyklu płukania wstecznego jest to dużo mniej...

Ale skoro mówisz, że złoże jest wypłukane to tylko się cieszyć

Domyślnie

Cytat Napisał qbek17 Zobacz post
    http://www.run-xin.com/en/3314.htm
    nawet według producenta maksymalny przepływ przez taką głowicę to 4 m3/h... a zazwyczaj w cyklu płukania wstecznego jest to dużo mniej...

Ale skoro mówisz, że złoże jest wypłukane to tylko się cieszyć
    Sprawdzałem, i ja dysponuje info do 6m3. przyłącze jest calowe, wierz mi złoże jest do płukane. Generalnie to klient zawsze decyduje. Posiadamy wiele typów głowic.

Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17

Domyślnie

Cytat Napisał Louis_muniek Zobacz post
    Sprawdzałem, i ja dysponuje info do 6m3.
    To juz samo w sobie swiadczy o solidnosci producenta... papier wszystko przyjmie

wierz mi złoże jest do płukane.
    Wierze - jak dasz lekkie zloze to nie ma problemu z plukaniem.
    Generalnie to klient zawsze decyduje. Posiadamy wiele typów głowic.
    To nie klient jest specem od uzdatniania. On zdecyduje na podstawie ceny i tego co uslyszy od sprzedawcy.

Domyślnie

Cytat Napisał qbek17 Zobacz post
    To juz samo w sobie swiadczy o solidnosci producenta... papier wszystko przyjmie

Wierze - jak dasz lekkie zloze to nie ma problemu z plukaniem.

To nie klient jest specem od uzdatniania. On zdecyduje na podstawie ceny i tego co uslyszy od sprzedawcy.
    Zgadzam się z tobą, dlatego posiadam w sprzedaży wszystkie głowice o których tutaj piszemy. I jako odpowiedzialny producent informuje klienta o wszystkim. Większość z klientów decyduje się na tańsze głowice.

Większość firm sprzedaje to co ma na magazynie, ja tak nie robię. Dzisiaj każdy klient jest na wagę złota.

Strona 11 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia