dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie AlterDom - okna i drzwi Siedlce

    Dzieńdobry,
    właściwie to na forum jestem od dość dawna i czasem udzielam się w tematach dotyczących stolarki budowlanej. A że - powiem nieskromnie - trochę się na tym znam... to chętnie dodaję swoje trzy grosze do odpowiedzi na budzące moje zainteresowanie pytania. Co więcej - sam szukam tu często rozwiązania swoich "problemów"

    Czas więc się przedstawić.

    Na początek - by było jasne - zawodowo jestem sprzedawcą okien i drzwi. Chociaż działam w swoim ograniczonym regionie, to w jakimś stopniu jestem zaangażowany w promocję pewnych producentów i czasem ich tu publicznie bronię - lub wręcz chwalę.
    Bezinteresownie? Formalnie tak, bo nie robię tego na niczyje zlecenie ani nawet prośbę. Ale właściwie broniąc firm z którymi jestem związany mniej, bardziej lub często wcale "uprawiam" w jakimś stopniu PR - dlatego proszę moje wypowiedzi "odfiltrować" z osobistych sympatii Chociaż zawsze staram się być obiektywny i próbuję przede wszystkim nie tyle bronić konkretnych marek, co wskazywać jak działają mechanizmy na rynku stolarki.

    Odkąd dorobiłem się własnej witryny internetowej www.alterdom.pl
    jestem dla wielu osób bardziej "namierzalny" - nie ma sprawy - proszę dzwonić, pisać - w miarę możliwości udzielę informacji.

    Moje doświadczenia w branży okien sięgają 1998r - przez pięc lat pracowałem u jednego z największych polskich producentów okien z PCW a później - 3 lata pracowałem dla znanego producenta okien drewnianych. Od dłuższego czasu pracuję dla siebie (prowadząc swoją działalność) i bardzo mi się to podoba

    To tyle.. czy przedstawiać się dalej?
    Wystarczy.
    pozdrawiam budujących i życzę wytrwałości w realizacji swoich zamierzeń.

    fin

    Ps. I najchętniej nie chciałbym komentarzy do tego wpisu - zrobiłem go trochę dla reklamy (powinien być w dziale "ogłoszenia"?), trochę dla formalności, i trochę dla świętego spokoju by "odkryć się" i wytrącić z rąk argumenty tym, którzy zarzucają mi kryptorekalmę.

    Ps.II Kiedy jednak moderator przeniósł mój post do działu "ogłoszenia" to postanowiłem zmienić tytuł z "AlterDom" na "AlterDom - okna i drzwi Siedlce" - jak reklama to reklama...
    PS. III No i uciekła moja "reklama" gdzieś daleko i dawno nikt do mnie stąd nie zaglądał..a może teraz? zapraszm na swoją stronę www.alterdom.pl. i dziekuję tym którzy kliknęli
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 10-08-2011 o 11:08

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Nie pogniewacie się, jak czasem podbiję ten post? Nie dlatego, by coś sprzedać na forum. Nie to jest moim celem. Samodzielnie staram się dbać o dobrą pozycję mojej strony internetowej www.alterdom.pl , by w wyszukiwarce google, by była dobrze widoczna na hasła "okna siedlce". A im częściej jest odwiedzana (niezależnie od kontekstu) tym lepiej dla niej..
    stąd prośba - każde kliknięcie się dla mnie liczy, każdy link do niej zamieszczony jest mile widziany...
    pozdrawiam i życzę udanej zabawy sylwestrowej : )

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tomark

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-715
    Posty
    11

    Domyślnie

    Jasne, rozumiem. Da się zrobić.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Moi drodzy Przyjaciele. Istniejemy i mamy się dobrze. Nie ma co ukrywać: jest w tym też Wasza, Forumowa zasługa. Dziękuję!

    Mamy od paru lat firmowy funpage: https://www.facebook.com/alterdom
    Jest to forma bloga na którym prezentujemy nasze realizacje z całych 15 lat. Wszystkie są szeroko (jak na fb) opisane. To najbardziej aktualne źródło informacji o naszej ofercie. Możemy tam także prowadzić rozmowy o Waszej stolarce.
    W sprawach kalkulacji preferujemy ciągle kontakt przez email [email protected] (działa szybciej niż firmowy [email protected]).
    Niezmiennie zachęcamy w klikanie linku do naszej strony www.alterdom.pl i prosimy o informacje zwrotną: co powinniśmy tam zmienić, bo przez 10 lat sporo się zmieniło.
    Pozdrawiam gorąco.
    Paweł Pietruczanis.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony